Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tekken 6 byl dobrej na xboxu360 nebo fight night champion taky
  • jo jak jsem hral na ps2 gran turismo 4 taky mně boleli palce no konzole jsou nanic jsem zvyklej na PC s výkonnym procesorem amd fx 4170 přetaktovanej na 5ghz ten výkon ani za půl roku nevyužiju na plno na hry toje lepší než intel amd ma lepší frekvence a počet jader mam grafarmnu nvidia geforce gtx 670
  • já si tu konzoli kvuli mk koupil, a vůbec nelituju. a navíc jsem zjistil, že je na ní i spousta jiných skvělých her.
    • Taky jsme s brachou koupili MK9, protoze jsme drive parili MK3 na PC skoro porad. MK9 ale hrajeme minimalne, protoze mam asi degenerovany palce ci co... Zkratka nezvladam to ovladani na DualShocku. Zvlaste slozitejsi komba, kde musite naraz stlacit trojuhelnik a krizek, to je prece fyzicky nemozny!! :-) Jinak na PS3 hraju auta, sporty, plosinovky, dokonce i strilecky zvladnu (i kdyz u hrani nemam tak dobry pocit jako na PC), ale bojovky - to pro me zrejme moc silne sousto. A to vetsina multiplatformich hracu tvrdi, ze bojovky jsou na joypadu nejlepsi... Je tu nekdo, kdo trpi stejnym postizenim palcu jako ja?? :-)
    • taky jsem si kvůli MK 9 koupil PS 3 :-) dej si mě do přátel a můžem zapařit !
      • ehm nick mám - rottingparadise *7*
    • Presne tak Mortalek mne taky zlomil, a pak taky god of war 3, infamous, metal gear solid, little big planet a dalsi a dalsi jen toho casu kdyby bylo vic :-)
      • me :-)
        • mne (ne mně) je ale správná varianta *2*
  • Vysel vubec nejaky mortal kombat na pc? nepocitam 1, 2, 3 a 4 (3d) a nejaky bonusovy 2d v grafice 3. Je vubec MK pro andrid?
  • Ethy
    Mě by stačilo aby přeportovali MK 2011 na PC. Mi příjde že na PC poslední dobou žádná kloudná mlátička nevyšla :( (StreetFighter mě neláká)
  • vždyť ten poslední díl byl technologicky na hraně (pro konzole), to už nemá čím překvapit
  • Ja by som si prial port na PC, pozrel som si to celen na YT a len som ticho zavidel, lenze kupovat konzolu koli jednej hre ? To teda nie :(
    • Ja som si ju kupil (PS3)... a napokon sa zistilo, ze tych hier je tam viac. ;-)
      Kupu som zatial neolutoval.
      A uz nemusim nariekat, ze preco je toto a tamto len na konzoly :-)
    • Jakoby to byla jediná skvělá hra na konzolích...
      Jmenovat jiné radši nebudu, aby se zase neflamovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit