Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • říkám si, že bych měl chut si MW1 a MW2 znovu projít, pak se ale vždycky objeví nějaká zprávička o novym dílu a mně hned přejde chuť
  • calwin
    len im daj! :D ja ich budem svorne ignorovať
  • Dělají to hlavně pro mainstream, což znamená že chtějí nalákat co nejvíce dětí, škemrajících po mamkách peníze hry, nehledě na finanční ztráty které se odrazí skrze ostatní hráče různého věku, kterým tyhle šaškárny připomínají přinejmenším praktiky Horsta Fuchse .. *12*
  • Tzv hejtování, to je u dětí v ČR hit posledních let .. nemusíš napsat nic smyslupnlého, stačí vyblít jedno, dvě slova .. reagovat na to je nesmysl, příkladná ukázka je odpověď tadytoho antikoncepčního selhání *5*
  • Prosté konstatování faktu, že si tahle dojná k*áva a už vůbec ne jedna extra super mega bomby mapa nezaslouží *3*
    p.s. proč je zakázané slovo k r á v a? pojem "dojná k r á v a" je odborný marketingový výraz (viz BCG matice).... udělejte s tim něco, tohle je jak v Německu nebo Austrálii.
  • adamouncz
    Proč myslíš že jsou podmáznutí? Normálně jen autor píše co o tom ví a co si myslí atd. A ta poslední věta je dobrá narážka na zbytečnost těchto věcí které by dřív byly zadarmo součástí patche.... Každopádně ghost maska pro psa by se hodila. *1*
  • Vida, jak hezký a pestrý článek lze díky jedné mapě navíc (!!!!!!!!!) napsat..... *15* kolik z toho káplo nechci radši ani vědět..
  • Velice originální.
  • Tímhle mě minule v BO2 nalákali na mapu Nuketown 2025, kterou později přidali zdarma, čímž mě značně naštvali. Jednoduše řečeno: NA*RAT! Už se nenechám vydírat, abych za hru zaplatil o několik stovek víc kvůli věci, která bude od začátku postavena mimo playlist a později do hry přibude zdarma!
  • walltar
    You mad?
  • TheGGG
    Shat ap ant také máj many
  • A co jako, ty imbecile? Proč sem teda vůbec lezeš, když tě obsah článku, respektive CoD, nezajímá? Nechápu takový zakomplexovaný mamrdy jako jsi ty.
  • Dyzzx
    proč ?
  • Kde je ta doba, kdy mapy do CoD 2 vycházely zadarmo? A nebyly to mapy od fanoušků, nýbrž od samotnejch vývojářů. Fanoušci dělali spíš takový ty zábavný mapy a mody se zombíkama atd.

    Ne, díky. Ghosts si sice zahraju, ale platit za to už nebudu, if you know what I mean.
  • adamouncz
    Aby na to potom mohl nadávat.
  • adamouncz
    A co nekupovat dlc a vystačit si s základem hry.
  • smejki
    Da deal!
  • Nějak ty lidi k předobjednávce přesvědčit musí, dema nevydávají, pověst hry se pohybuje někde mezi "blbost pro 13ti leté fakany" a "150. odvar původního CoD" a už ani recenzenti jim ty marketingové žvásty nežerou tak jako před lety, do toho EA se svými Battlefieldy, ostrými lokty a špinavými praktikami kterými nezůstávají Kottickovi nic dlužní. Jinými slovy, v současné situaci je jakákoliv přiležitost jak přesvědčit nějakého šílence aby si to předobjednal dobrá
  • MrSanta
    To mi taky hlava nebere. Hra mě nezaujme, takže za ní nebudu platit a stáhnu si jí? Proč budu hrát něco, co se mi nelíbí?
  • Ne děkuje koupim si jí jako dlc... *facepalm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit