Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim mam dotaz pred tydnem jsem si koupil cod ghosts s tim ze si zahraju s kamaradem zombiky nez jsem hru kupoval tak jsem videl na youtube par videí kde jsou zombie a ne ty alieni ktery mne vubec nebavej...nevite jestli se to da ve hre nejak odemknout nebo ty videa jsou fake....
  • Kolik z vás hru zkoušelo, že hned odsuzujete? Grafika a hratelnost je už na jiné úrovni než po tom, co jste hráli to poslední CoD4...
  • Spousta z vás je na tuto hru alergická, ale jedno se jí musí nechat, je čím dál tim víc nabouchané, už to není jen singl, mulťák a jakej si trapnej Spec Ops coop mod, ale máme tu nově Squads (až pro 12 hráčů coop) a Extinction (kompenzace pro ty, kteří by rádi v každém titulu měli Zombies mod - určitě to nebude dosahovat takových kvalit, ale i tak potěší). Co víc dodat, těch $60 za hru je víc než oprávněných! (a teď se do mně opřete, jen ať tam ty mínuska lítaj *3* )
    • Apropo, větší "věrohodnost" tvému příspěvku by přidal jiný nick než "posedlost"...
    • No nabouchaná možná je, ale prvky, které jiné hry prezentovaly už před mnoha lety jako zcela normální (a teď je to "Nekst džen" !!), teď CoD vyzdvihuje a staví na to vlastně celou svojí reklamní kapmaň. Co se týče coopu, tam až tak nemůžu soudit, nicméně coop pro více lidí taky není žádná hyper novinka - viz Serious Sam, který dovolil coop pro 8 lidí již před asi 6ti lety. Co se týče Extinction, to je sice slušný nápad a obměna za zombíky, nicméně je to podle mě jen záplata za relativně chudý a stokrát omletý obsah (MP a krátké SP). Co se týče animací a grafiky, ty jsou opravdu několik let zastaralé na dnešní poměry, tak když už to tak chtějí mít aspoň by se to mělo projevit v cenně (snížit cenu) a nenazývat to next-gen... *7* To je opravdu směšné. To je asi to samý jako nazývat pomeranč "novým exotickým plodem v našich obchodech". Takže podtrženo sečteno, hra by to nebyla špatná, je to prostě arkáda, nicméně ta cena tomu ooravdu neodpovídá. Za tenhle obsah by hra zasluhovala tak maximálně $40. Takže spíš co člověka štve, tak je nezdravý úsudek mnoha hráčů, který tento trend "nevývoje" těmito částkami podporují. A kvalitní tituly zase nedocení. Ale což no, tak to bohužel je a bude...
  • Offtopic: Chtěl bych poprosit některé zde přítomné, aby se naučili psát... některé komentáře rvou oči z důlků... *9* Nemám na mysli nepoužívání diakritiky (třeba na mobilech), ale textové chyby a zkráceniny... *7* Děkuji za pochopení
  • Tie príšery vyzerajú ako z Ressistance.
  • Udělat takhle hnusný ufouny to jim muselo dát hrozně moooc práce.
  • jindra.veliky
    tohle by mohla byt dobra zabava *4*
  • Chtěl bych si zas zahrát Capture the flag, Domination, Assault / Onslaught, Last man Standing, bombing run, Invasion ...
  • Vy mumáci ツ Toto je len bonus k MP/SP. Ktoré sú mimochodom X krát zábavnejšie než tá konkurenčná hra čo vám kúpi maminka pod stromček ツ
  • Ta grafika je příšerná , animace taky . Jen bych se opakoval ...
    • Malleth
      Je to hnus, no. Je vidět, že jim je to jedno. Proč se starat, když se to stejně bude prodávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit