Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Tak tohle vypadá fakt skvěle.
  • Jasně, že to krásnější než Skyrim, když je to koridor. Ve Skyrimu se zobrazuje tisíckrát větší plocha najednou. Kdyby to mělo ultragrafiku tak to těžko někdo rozjede. Každopádně to vypadá trochu jako Dark Messiah a to je celkem fajn. Ale srovnávat to se Skyrimem je hloupost.
    • Hexen a hlavně Dark Messiah mě napadl hned taky! Možná proto že ho zrovna hraju ;)
    • Heh, no Skyrim s modama nevypadá o nic hůř.
      Na tohle se těšim pokud z toho nevyhřeznou coop mód. To bude legracéé.
  • C-BEAM
    tá krajina je remeselne hodne premakaná... Ja by som bol vo výroku "krásnější verzi TES: Skyrim" ešte o niečo odvážnejší. Poliakom to ide, no...
  • BoB.2
    Je to čím dal tím lepší.
  • tak na tohle se hodne tesim ..trosku me to pripomina dark messiash M a M
  • Vzpomnel si nekdo pri sledovani videa taky na Hexena anebo Witchhaven?
    To byly rubacky a Hexen byl extremne skvely hlavne v coopu!
    Kez by se tomu Hellraid aspon trochu priblizil.
    • První co mě napadlo, byl Hexen... hlavně v těch lesích s tím ledem. :-)
      Jen mi vadí ta pevnost kamery... měla by více reagovat na akční dění. A taky by tam měl být jakýsi zpětný ráz... protože mi už fakt vadí to, že v hrách tohoto tipu má člověk pocit, že seká pořád do větru.
      No osobně mě ta hra svou atmosférou dost láká. Tedy... bavilo mě se dívat na to málo, co sem zatím viděl. (snad se s nápady nezaseknou)
      • Level s bazinou kdy z mocalu vyskakovali nejaci smejdi, to bych rad videl treba prave v HellRaidu.
        Jinak uvidime, zpetna vazba pri uderech je dost dulezita.
  • skoda ze neukazali luky a kuse
  • Srovnávat koridor s open worldem *facepalm*
  • Vogon
    Za ně doufám, že zruší tu mini mapu, bez ní by ten svět vypadal otevřeně, kdežto s ní vypadá jako koridor.
    To samé bylo i u Kingdoms of Amalur, které mělo velký otevřený svět, ale kvůli mini mapě působil koridorově.
  • pekné, FPS Diablo, ešte by to chcelo lepšiu muzičku https://www.youtube.com/watch?v=cVMe1pMI1C0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit