Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi
    Istu dobu som si kratil cas prechadzanim danych kickstarter hernych projektov. Zial az tolko pokusov o reinkarnaciu klasik, ci vobec hier ktore by stali za zmienku, som tam nenasiel. Co do mnozstva mam pocit, ze vedu rozne pokusy o JRPG napodobeniny Final Fantasy. Ak ste na Fedoru upozornovali v bleskovke, tak sa ospravedlnujem, ale tu bleskovku som nezachytil a momentalne sa mi ju ani nedari dohladat v historii...
  • ales.smutny
    Víte kolik je tam herních projektů? Na Fedoru jsme upozorňovali v bleskovce, kdybychom měli rozebírat každou klasiku, kterou se někdo dneska rozhodne nakopnout Kickstarterem, tak máme program na hodně dlouho...;)
  • Thorleif_cz
    Tak to jsi na tom stejně jako já, já nejspíš ještě podpořím Fallout: Nuka Break Season 2... To je další věc, kterou bych strašně rád viděl.
  • Mě rozhodně "hovori" a to hodně.. Jedna z nejlepších her mého mládí a tuším že v té době jedna ze dvou originálek, které sem měl (tuším, že se ještě někde ve skříni válí). Na nového Texe sem zvědavej i když sem nic nepřispěl, jen mám obavu z délky vývoje. *9*
  • Thorleif_cz
    Já jsem nikdy nebyl velkej adventůrní hráč... *4* V dobách, kdy jsem se hraním začínal, mne naprosto uchvátil Indiana Jones and the Last Crusade a to i když je ta hra jen o rok mladší než já...

    Tenhle projekt mě ale sejmul humorem, takže nejspíš budu backer...
  • Co som neoplieskal na vianocnych team zlavach, som oplieskal na Double Fine Adventure, Wasteland 2, Shadowrun Returns, Grim Dawn, Carmageddon, Malevolence, takze tiez dufam :)
  • Jenže tenhle systém je naprosto neudržitelný a nesmyslný, za pár let si na kickstarter nikdo nevzpomene, já sám rád zaplatím rozumný peníz za nějakou kvalitní "indie" hru - ikdyž ten název nesnášim. Ale pokud bych měl investovat do vývoje, tak chci být zároveň vlastníkem akcií, jinak nezájem... Ale co já vim, třeba se pletu... Ale takové pokusy už tady byly, ikdyž ne v herní branži, a vždy to nakonec ztroskotalo...
  • lipkozzi
    Celkom mi tu chyba i zmienka o dalsom hernom projekte ktory o 3 dni konci: http://www.kickstarter.com/projects/texmurphy/tex-murphy-project-fedora
    Alebo je Tex Murphy uz naozaj taka starina, ze to uz nikomu nic nehovori?
  • PreidaQ
    Jindro - ty jsi už v 11 letech velikým tržním analytikem, smekám před tebou. *3*
  • Musim reagovat. Taky jsem se podivil. Podle grafu bych řekl, že autor původně zamýšlel napsat "přesně polovině" , ale pak se asi "zamyslel" nad něčím úplně jiným. :) A to dneska nebylo ani takové horko.
  • Já to hodil Brianovi na Wasteland 2 a autorům Titan Questu na jejich nové RPG Grim Dawn. Snad mě oba týmy nezklamou *7*
  • Cahir
    To z toho dělá docela slušnou adrenalinovou zábavu!
  • smejki
    strhnou ti dvakrát víc
  • ucho
    ne. peníze od tebe vůbec neodejdou...
  • jindra.veliky
    kdyz projekt neuspeje tak to ma svoje duvody

    1). je to kravina
    2). lidi poznaji ze se autor jen snazi umele ziskat penize do kapsy (napr 2d skakacka na par hodin ma potrebnej rozpocet skoro pul milionu dolaru)...
  • co se stane když pošlete peníze neuspešnem projektu? vrati vam je zpatky?
  • Cahir
    Většina je určitě nechce. To by CoD neprodávalo 20 milionů kopií. Herní byznys se totiž týká široké veřejnosti.
  • a jeste doplneni k clanku - vsimnete si, ze co do poctu lidi, kteri projekty podporili byly PC hry 3. nejvetsi => evidentne podpora po mensich castkach...

    => Nevidel bych to pro hry tak negativne ;)
  • zapominate na jednu vec - investor si vezme procenta, kdyz je to community raised, tak komunite date produkt => zajisteny odbyt + publicita + dalsi prodeje

    Dal jsem 30 USD Carmageddonu, protoze me ty (kazdorocni ala CoD) recyklace neskutecne vytaci a Stainless studiu verim - ikdyby neudelali vubec nic a jen zrecyklovali Carmageddon I a II do novejsiho kabatku - aby to slo spustit na dnesnich Win 7 x64, tak budu vic nez spokojen. Proc? Protoze ty hry nebyly od roku 1998 recyklovany :)
    P.S. Carmageddon 3 nebyl od Stainless
  • Tvůrci by asi chtěl slyšet: "Paráda, tak to přispívám ještě víc."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit