Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První česká recenze, s kterou mohu souhlasit. Vynikající hra a pro mě zatím kandidát na hru roku. Užil jsem si to víc jak Dishonored 1,2.
  • Hanzales
    Já se po 7 hodinách bavím čím dál tím více. Před koupí jsem měl taky rozpačité dojmy z trailerů a gameplay videí, ale mohu jen potvrdit že po pár hodinách se člověk zakousne a nepustí. Má to k System Shocku a Deus Ex určitě blíže, než Bioshock nebo Dishonored.
    Řekl bych, že to namíchali kumštovně a po delší době zase zajímavější počin.
    PS: Část příspěvků mi přijde závistivých, ale v klidu, teď už to prolomení ochrany zase až tak netrvá.
    Ony ty Very positive recenze na Steamu od lidí, co to hrají a mají taky o lecčem svědčí ;o)
    • "Má to k System Shocku a Deus Ex určitě blíže, než Bioshock nebo Dishonored."
      Ooo, tak to si mě potěšil. Toho jsem se nejvíc bál, protože SS a DE jsou můj šálek čaje, zatím co B a D mě z nějakého důvodu vůbec nebavili.
      • Hanzales
        Je to trošku složitější :) Já první a i druhý SystemShock, nebo první DeusEx miluju a ten styl a atmosféra mi hlavně při prvním hraní v době vydání hodně sedly.
        Co se týče Bioshock, tak jsem byl právě trochu zklamaný, že už to není ten cyber-punk sci-fi materiál, ale svět Rapture byl natolik úchvatný, že jsem byl rád alespoň za podobnosti v hratelnosti. K tomu Art-Deco mám taky spíše dál, ale dalo se to :) Nicméně Bioshock 2 jsem už nedohrál.
        Dishonored 1 jsem dohrál, ale počítal jsem že budu mít větší chuť si to zahrát vícekrát, ale nějak jsem se k tomu už nevrátil a dvojku jsem rozehrál s tím, že si to zahraju pořádně až po upgradu pc.
        Nicméně se začaly objevovat informace o Prey. Prve také zklamání z toho, že sešlo z připravované dvojky, následně nadšení z prvních informací a videí, pak trochu obavy z těch pozdějších videí, nakonec jsem ale početl opravdu hromadu hodnocení nejen na tom Steamu a po komentářích typu, zkusil jsem ty 2 hodny na refund a zasekl se na tom 15 hodin s tím, že to baví dál víc a víc jsem se rozhodl na vlak naskočit a po odehrání těch 7 hodin a krátké návštěvě "outspace" a přičichnutí k RPG prvkům a objevovacímu a šmejdícímu režimu se těším na návrat z domoviny, až se zase do toho světa ponořím a postoupím aspoň do poloviny. (Některé hry už bývají po těch 7 hodinách dohrané a tady se to sotva začne rozjíždět :)
        PS: Teď už jen doufám, že ten SystemShock3 co se plánuje bude čistě už jen ten Cyber-punk, hromada mutantů, humanoidů, cyborgů, zblázněných robotů, šílené "staniční AI", na zatuchlé lodi obrůstající mechem a kapradím a zachová si to rozmanitost a leveldesign, jako má právě Prey.
    • Steam recenze nereflektují vůbec nic. Steam recenze je nejméně vypovídající hodnocení snad ještě horší než user score na MT. Dané hře stačí, aby byla dobře optimalizovaná a už je tam 9/10, přitom kvalitu dost často těžko hledat viz Layers of Fear, naopak skvělá hra může dostat nařezáno za nějaký negativní hype či špatnou optimalizaci. Ne, ohánět se Steam recenzemi je na palici.
      • madPav3L
        To musíte ty recenze číst a ne se koukat jen na výsledné procentní číslo...
        • tak on je zvykly vsechno porovnavat podle meta cisel :-D samozrejme, ze jde o obsah, ale tady je asi logika zbytečná
      • Hanzales
        Tak já spíše četl ty co rozebíraly gameplay a celkový dojem a vzhledem k tomu, že se to ztotožňuje s těmi mými, cychází mi z toho zatím výtečná hra. Ale pak jsme u toho, že toho baví to a toho onoho. Takže Prey logicky spoustě lidem nemusí sednout vůbec.
  • Takhle kvalitně napsanou recenzi jsem skutečně dlouho nečetl. Popsáno a zdůvodněno vše od A do Z. Děkuji

    Hru jsem ještě nehrál, viděl jsem pouze nějaká videa a fotky, ale nerozumím tomu, jak lidi nadávají na grafiku. Dyť to vypadá jako normální hra z roku 2017. Jak by si to ti lidi, jako představovali? Pravda, lidi nadávali i na grafiku Pillars of Eternity a mě to přišlo, jako krásná hra. Asi mám jiná měřítka
  • Veskoslav
    Skenovat, skenovat a ještě jednou skenovat. Nebo dopadnete jak v jedné laboratoři, kde na všech předmětech byli lístky: "To není mimic." A budete bez munice, protože paranoidní chování Vás donutí pomalu střílet po každém druhém hrnečku.
    • Malleth
      Je to ten klacek!
    • Na co municí plýtvat. hasák jde hodit a sebrat? :D
      • Veskoslav
        Ono jde házet hasákem? *8*
        • Jen odhaduji. Ale proč se nepohrabat v klávesách. Možná to do hry dali. Případně do nich střílej tou dětskou kuší.
  • Fantastická recenze na fantastickou hru. Napsal bych to úplně stejně, ohodnotil taky.
  • Arkane prostě nikdy nezklamali. Prey se povedlo, včera dohráno a dlouho jsem se tak nebavil. Konečně recenze, která shrnuje vše podstatné.
  • IGN si asi dela z lidi srandu, jinak si to vysvetlit neumim! http://uk.ign.com/articles/2017/05/11/prey-review-2
    • Proč? Autor dle svých slov narazil na problém, že se mu rozbily všechny uložené hry, takže po víc jak 30 hodinách nebyl schopen ani s pomocí vývojářů tu hru dohrát. To hodnocení pouze reflektuje tenhle fakt.
      • Ty se vážně zastáváš IGN? Je fakt zvláštní, že rozbitý Disnohored 2 dokázal dostat 9/10.....Ta recenze je horší než legendární sranec hoven jako byla recenze na posledního Aliena.
      • Ok rozbiliy sa mu save a co sem koukal na steam, tak ten problem tam je u urciteho procenta lidi ne u vsech(vyvojari na tom uz makaju, dokonce je na steamu uz dostupny BETA patch 0.5, co opravuje na to sem nekoukal). 4/10 je podle me tezce pod caru.
        • ..no 4/10 vysvetluje, ze briti po referende o vystupeni z unie museli vratit vsetky inteligence neuromody spat unii
        • jasne ze je to debil, tak to se u novinářských verzi stat muze, ale kvůli tomu ze hry které chtěl dat asi tak 7-8/10 neudelam sracku, ta chyba se opravi
          • Tohle ale nebyla novinářská verze. Recenzenti začali dostávat kopie k recenzím až v den vydání.
        • Jako chyba to je, ale že by počkal na patch, kterej vyšel jen chvíli potom, co na tu chybu někdo upozornil. Ne-e. Šup tam s 4/10, páč se to bude číst. Navíc IGN těžce nese politiku žádných review verzí před vydáním, to je známo :)
          • Když zrovna Bethesda nedává novinářské pre-release kopie, nevidím důvod se jí zastávat.
          • Hlavně, že pořád brečíté, že vychazí špatně odladěné hry, a stěžujete si, že to nikdo neřeší, hle, najednou zase brečíte, že by recenzent měl počkat měsíc na patch a pak to hodnotit.
            • "$Games.cz je skvělý na zasmáti u čisla, diskuze a hádky s Veskoslavem. Recenze tu nečtu, protože to píší jedinci, co neumí ani napsat odstavec a na&dpis bez chyby. Autora této recenze jsem kdysi parkrát přečetl a píše na úrovni středn+í školy."'

              Lol. Jak se jmenuje tahle porucha osobnosti? Histrionská? :-D
            • oh :d takovej brekot
              Proti takovymu Famitsu (recenze urovne ctyrlistku a broken system hodnoceni) je tenhle web pro genialni lidi
            • jo, je to videt, jak te to nechava chladnym :-D denial level 99 heheh...
            • Games.cz je skvělý na zasmáti u čisla, diskuze a hádky s Veskoslavem. Recenze tu nečtu, protože to píší jedinci, co neumí ani napsat odstavec a nadpis bez chyby. Autora této recenze jsem kdysi parkrát přečetl a píše na úrovni střední školy.
            • nightborne
              No podle tý záplavy keců a pokusů o získání pozornosti tě moc chladným nenechává, příteli ;).
            • v pohodě, For Honor dostal v Levelu 100%. Opravdu hodnocení tohoto webu a Levelu magazínu mě nechavá chladným...
            • Nevim, kdo tu brečí, že tady Prey dostalo 9/10. :DD Neustalý žebrání o zájem s číslama z meta. Ty si fakt kašpárek. *15*
        • Fordzy
          Co si čekal od IGN? *15* Jejich recenze jsou vždy mimo realitu...
          • *1* vim ze IGN su tezce mimo realitu, ale ze az tak, to sem teda netusil.
  • Souhlas, recenze je naprosto výstižná a já se naprosto ztotožnuji ...
    Nejlepší recenze V ČR :)
  • maros.goc
    to je recenzia ako lusk!
  • Odulin
    Výstižná recenze. Hra má hutnou atmosféru, skvělej design, jede královsky a všechny hry, které v ní vidím mám rád včetně SS2...tady není vůbec vo čem....insta buy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit