Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechte mě hádat: nabídne křižovatku v tunelu *1* Vzhledem ktomu ze SP COD je naprosto jeden z nejhorsich co jsem kdy mohl hrat a to z dlouhodobyho hlediska, tak to me fakt navnadili :)
    :DD letim predobjednat jako tady frikulín Džastin ! votom zadna proste, tenhle clanek me presvedcil.
  • Cool story.
  • TheGGG
    Těším se a moc. Kvalitní válečně-arkádové sci-fi FPS téměř vůbec nevycházejí. Sem tam nějaé HALO nebo killzone, ale pořádná sci-fi FPS už tu nějakou dobu nebyla. Rozhodně předobjednávám.
    • Objednej i s půlmetrovým dildem jako DLC *1*
      crap of duty
      • TheGGG
        Tak od človíčka co nadává jen z povinosti mě nemůže nic překvapit. Objednám a pak ti ho pošlu. Oba se zabavíme.
        • Smůla kámo už nemaj oboustraný, ale vklidu jen si ho užij já to nějak překousnu.
          • TheGGG
            nerad bych omezil tvůj rozvoj, radši ti ho pošlu *3*
            • TheGGG
              napíšu a porovnáme. *6*
            • Nikomu nic neomezuj ty omezenče. To tě stále baví trapně trollovat?
            • Nemusíš, zbytečně budeš platit za poštu...jsi fakt hodný ale já to vydržím, ty si to zasloužíš tak si to užij.
              Pak třeba napiš jaký to bylo *2*
  • Moorhuhn je lepší *5*
  • Jack1947
    Jasně budou tam věci co jsme v Codách neviděli, např exoskeletoni, tupější ai (o třídu) a oopět tunely ale ne jen tak ledjaké tentokráte to tam bude i bouchat! Aneb... další nevydařený slib no vlastně ano grafika se od "jádra" změní... pokud někdo netrpí migrénou tak čtení článků o novém COD ho tohoto neduhu spolehlivě zbaví. Minimalně do jejího štastného vydání, Viva La COD ... neboli jak moc si ještě lidská herní populace dovolí klesnout.

    *7*
  • Keyz
    Uvidíte, co jste neviděli, uslyšíte, co jste neslyšeli...
    Jasně.
  • nekromant33
    Doufám, že v příštím díle už půjde sestřelit flaška z branky.
  • WolfWood
    CoDu by se dařilo daleko lépe kdyby se na ten singl vykašlali.Než tam zase vypotit nějaký akční céčko či déčko...(ti co chtějí fps s příběhem máte tu nového Wolfíka) Prostě bouchnout do stolu a multak only :D Multák tam teda není nic moc ale k vypnutí mozku na pár hodin za zvuku pif paf ratata proč ne :) ikdyž dostat mozek do vegetativního stavu zrovna u mužského pohlaví není nikterak těžké (pozorováno na sobě :D )
    • znáš vůbec postup písmeného hodnocení A a B? máš tří ačkové, dvou áčkové, jedno áčkové a pak už je jenom béčkové, žádné céčko a déčko není, lol :D vysokoškolskou ekonomiku na váš :D
      • Studenty ekonomiky mám nejradši *16* Ještě nám tady popiš jak je EU skvělá ať všichni vědí jakýma eurosračkama vás na té škole krmí. Sobotka do plynu !!!
        • WolfWood
          špatně špatně Sobotka do CoD !!!!! :D :D :D
          • Jack1947
            Přesně, rád bych si něco zajel za druhou stranu. Z toho patriotismu bych už vážně blil... není to jen COD je to v každé hře dneska. Dobrá je jen ta dobrá správná strana, zlá strana je špatná a nesmí se za ní hrát. *7*
            • To je zas fifty shades of gay. USA rozhodně není ta dobrá strana *1*
          • Jack1947
            Zbožné to přání stejně jako čekat že bude vůbec někdy hra s hraním za tu "špatnou" stranu. V singleplayer kampani. *4* *7*
            • Nej by bylo za Palestince... úplně bych si užil kosení židáků *1*
            • WolfWood
              Mě vůbec chybí fps opfor akce obecně ..... ne že bych musel hrát za teraristy.Podívat se na druhou stranu jo moc bych chtěl :)
          • Jack1947
            Nedivil bych se kdyby naši "politici" zápolily ve velkých bitvách v COD, o post největšího mentála. Nejedny slipy a trenýrky by nezůstali jistě suché. *15*

            To není zlej nápad, v DLC by třeba mohla bejt celá vláda - jako bonus např jak bývalo v COD zombie na konci hry by se mohli taky vystřílet. Aspoň virtuálně. *4*
            • To by měli vytvořit speciální díl pro naši vládu Call of Duty: Demented Warfare
              A DLC Nazi zombie Sobotka
            • WolfWood
              a palili by na hráče z election promise guns :D
      • WolfWood
        se ti na AAA AA A B můžu vytento prostě C a D u CoDu v poslední době s důrazem na D nebo-li kadák :D
  • Všude čtu jak se na tady a támhle na vývoji podíleli poradci ze speciálních sil. A pak ve hře střílím se zbrani totálně bez recoilu, protivníci okounějí a šťourají se v nose místo toho aby mě jeden přibil střelbou k zemi a druhý mě obešel z boku, musím vyplýtvat půl zásobníku abych někoho vůbec složil zemi atd. atd. Marně si lámu hlavu nad tím co že jim to vlastně radí, protože hmatatelný výsledek není nikde patrný. *6*
    • WolfWood
      Ono jde v CoDu obejít z boku ???? :D fakt ?? :D :D ikdyby AI kapacitu na to měla nemá jak obejít :D
      • Jo to by holt také musel někdo poradit i s level designem.
        Teď sem si teprve uvědomil proč se postavy ve střílečkách pohybují tak směšně. To je samé motion capture ale on se tam promenáduje panáček v "baleťáckém" ohozu. Kdyby na něj navěsily dvacet kilo kevlaru, na záda krosnu s výbavou a nahradní municí, do ruky mu vrazily kvér to by bylo teprve motion capture. Jenže dvě třetiny hráčů by pak kňourali že jim postava běhá jako s hnojem, otáčí se s hbitostí hrocha a zvedá ze země jako důchodce v posledním tažení. Takže i nadále nás zřejmě čeká ladný baleťák kterému následně přimaluji kulomet o váze pytlíku s chipsy. *6*
    • walltar
      Oni tam jsou dva ... Oskar jim dělá uklízečku a Mike nosí řediteli kafe.
  • jinak nechapu co tu remcate o tom, ze bude mit kratkej singl, no a co? to je dnes standart kterej by nemel nikomu vadit, kvalitni hry s kvalitnim multiplayerem si mohou dovolit mit singl kratkej v rozmezi 2-5 hodin, podivejte se treba na uspesnej titul Crysis 3, ten mel myslim sotva 5 hodin gameplay, hry ktere nejsou kvalitni predevsim v multaku, nebo ten multak nemaji a prodavaji se za 50+ dollaru, by meli nabidnout alespon 10+ hodin gameplay
    • Někteří ale hrají jen single a potom očekávají ve hře za plnou cenu, že bude mít nějakou kvalitu a délku. Přijde mi férový, aby se single prodával zvlášt, pokud má třeba jen 4 hodiny, formou nějakýho prologue, jak to bylo třeba u Gran Turisma, za poloviční cenu. A následně at klidně vyjde celá hra i s multákem za plnou cenu. Ale já jsem multák nikdy nehrál a hrát ani nebudu, každou hru hraju jen kvůli single kampani a v poslední době mi kvalitní kampan celkem chybí u fps her
      • popravde ani jsem ten singl v black ops 2 a 1 nedohral, nebyl cas, a dodnes stale hraju black ops 2 multak na odreagovani, ghosts jsem si sice predobjednal, ale je to crap, takze jsem v nem stravil asi max pul hodiny? singl sem ani nezapl a ani nehodlam, hold studio infinity ward uz nebudu predem verit, a pockam si az na vydanou hru ... advanced warfare mam opet predobjednano za plnou cenu na steamu, a hold se uvidi az to vyjde
      • pak ta hra neni pro tebe a nemas pravo ji ani kritizovat, kazdej vi ze cod je jen o multaku, kazdej fanda v nem stravi klidne i pres tisice hodin, a v pomeru ceny a tech stravenych hodin v multaku, je pak tech 60 euro totalni vysmech, a extremne se to vyplati, nez si koupit nejakou singl hru na 20 hod gameplay za 60 euro ...
        • Pokud by CoD nebylo o singlu, tak ho tam asi nedávaj ne?? V prezentacích na konferencích se taky věnují singlu obvykle víc, než multáku. Přestože multák je z velký části to, co tu hru prodává... Tak by mě zajímalo, kde jsi k té své geniální teorii přišel. A že CoD není pro mě?? Ještě tak 4 roky zpátky jsem si CoD neskutečně užil, a to jsem taky hrál jen single, takže to očividně bylo i pro mě.

          Já tu hru nekritizuju, naopak - o pár příspěvků dřív jsem ji vyzdvihl s tím, že ze všech her na E3 se mi líbila nejvíc. Jen jsem reagoval na to, že udělat tam nějaký čtyřhodinový single by bylo hloupý a celkem nefér vůči hráčům
        • co to kecáš hrál si cod 1,2? tam byl ukázkovej singl tak nemel blbosti
          • Prosim tě v tý době ještě tahal kačera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit