Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim co všichni řešíte...COD je scriptovaná od prvního dílu...tak to je a bude, pokud se vám to nelíbí tak si to nekupujte jak jednoduché...ale mám pocit, že polovina z vás co to tu kritizují si to stejně stáhne, BF musíte koupit jinak si to ani nezahrajete (myslim MP) protože SP bude stejně předimenzovanej fantasmagorickej sh*t jako v případě COD, k tomu interaktivnímu filmu... divné, že třeba u mass effectu to nikomu nevadilo, i když dává pocit jaké si takové nelinearity...ale ruku na srdce, půlka tý nelinearity byla jen na efekt...osobně mi to dětský fighty jedno, po vydání nebudu kupovat nic...si klidně počkám rok až cena spadne a pak si koupim třeba obojí
    • Jenze v prvnim dilu cod byly ty skripty pouzity s rozvahou,vkusne a s davkou logickeho uvazovani,coz u poslednich dilu neplati.
      I hodne skriptovana hra se musi umet ,a tvurci posldnich dilu cod to ocividne neumi.
  • Toto co vam napisem som vobec nechcel napisat. Ludia viacery tu mate komentare priam kriciace, ze ste male dieta. To sa vazne tak spravate aj v zivote. Ak ano urimna sustrast vasim rodinam.
  • DarkHawk
    SA-reg tiscali.cz
    DarkHawk - "mám dost argumentů, ale nestojíš mi za to"

    Další z argumentů poslední záchrany... přiznej si to... něco si tu plácl a já ti to omlátil o hlavu. Jsi v řiti.
    ....................................................
    Hochu tak ty máš dost. Pochybuju o tom jestli seš vůbec normální, ale dobře nechám tě přitom. *1*
  • Ty skriptovany akcni sekvence vypadaj proste dobre ale jestli to porad bude jen o tom zabijet desitky nepratel co se budou objevovat vsude okolo tak se mnou asi nepocitejte...
  • Ohhh ,BLOOD SCREEN, Soooo real !!!!!.....
  • Pro mě jsou tyhle dvě série už od začátku úplně odlišné hry. Nikdy mě nenapadlo je porovnávat.
  • Takový off-topic,ale vim že tuhle diskusi bude číst hodně lidí,takže...
    Dají se v PS3 hrách zapnout třeba i anglické titulky?Rozuměl bych tomu líp přes titulky než jenom přes poslech.Díky
    • hitokage
      Drtivá většina her tu možnost nabízí. Sám jsem se snad ještě nesetkal s hrou, kde by to nešlo.
      • dilinja
        Assasins Creed jednicka na xbox360 byla bez ang. titulku
  • Masa-san
    Chtěl jsem komentovat trailer, ale po přečtení par komentářů jsem si uvědomil, že tahle diskuse je zase bojiště mezi BF a COD fanoušky.. takže se klidím... nic pro mě *2*
    • MF? *7*
      • Modern fartware *3*
  • ... thx vývojářům za videjko *5* pobavilo jaxviň *1* jsem netušil, že to má bejt parodie na akční hry. fack sem se zasmál, jak už dlouho ne *4*
  • Z toho enginu se mi chce blít, to neni hra, ale interaktivní film

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit