Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 90% traileru je slow-mo, aby to celé mohli natáhnout na ubohých 2:43 a stejně je to jak když sere a maluje. Nevíš co by? Dej tam hi-tech xindl přes oči, plameny co vypadají jako cukrová vata, mučedníky na provazech a když zbude trocha místa bouchni tam tank z 2.SV. OK, to zní fér, řekli si pejsek a kočička po koňské dávce LSD a spadli z balkónu.
  • Jack1947
    Takže dojedu SP a letí smahem z disku *1*
  • ty jejich trailery můžou být sebelepší, ale na konci ted ,,pre-order now" to dycky zabije *1*
  • Je to mimo téma, ale kdyby měl někdo zájem o klíč do bety Rainbow Six siege, tak mám 4 navíc...beta pojede ještě tři dny. Takže pokud má někdo zájem, tak to tu napište a já jet uhodím.
    • Na to že se jedná o uzavřenou betu ty klíče rozhazují plnými hrstmi, že by nebyla až taková účast?! Já už je pustil na fóru Xzone. Jsem zvědavý zda je někdo využije. *6*
      • Hodil jsem je do bleskovek k "prodloužení bety"... Taky jsem koukal kolik jich dávají..měl jsem jich snad šest. Dva zvlášť a čtyři dohromady.
  • To se tam bude cestovat do minulosti ?
  • Keyz
    Ta dramatická hudba a slova jako "we need to to samé po 150"

    Mě by zajímalo zda opravdu funguje tak, aby tomu někdo věřil a tak ten příběh chápal. Pochopím, když si to někdo koupí pro MP anebo jen pro tu skriptovanou akci, ale aby uvěřil takové ko*otině? To je horší jako film Delta Force apod. Tam se také dost lidí koukal jen na akci a Chucka.

    Ale asi se někdo takový najde, když jsem to viděl v nějakém dokumentu jako doplnění náboru pro armádu *15*
  • Kde vidíte to opuštění moderního bojiště? *8*
    • To je opusteni smerem dopredu, takze hypermoderni bojiste :)
  • vařej z vody.. teží značku, budiž jim přáno.. beztak je to už od prvních dílů jen kopie medal of honor.. nic nového nepřidali, engine z Q2.. taktéž mnohem lepší hry, povedl se jim podobný fenomén jako wowko u mmorpg.. hraje se to už jen ze zvyku, tak si to hrejte děti, adios.
    • He7he
      Děkujeme, budeme. Paci paci pacičky...
  • Magister_Peditum
    Vypadá to, že to zas bude překombinované, což je u Treyarchu už zvykem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit