Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vim, že je to fantasy ale nějak mi uniká význam nošení okovanejch mamutích klů na zádech *1* ..holt Warcraft no *15*
  • Neustále wowko... Co třeba unikátní MMO jako Life is Feudal nebo Aura kingdom?
    • Co si treba zjistit z jakyho duvodu se tu clanky o wowku objevuji?

      http://games.tiscali.cz/tema/games-cz-spousti-games-fanatics-a-predstavuje-wowfan-cz-55888
  • Mohli by napisať aj o hre ArcheAge.

    http://www.archeagegame.com/en/

    http://www.mmosvet.cz/tag/archeage/
    • Kozy
      Proč? Stejně to bude recenzovat Drda, napíše že je to úžasný a v podcastu za půl roku řekne jak ho to sere :D
      • Pochybuju, že to bude někdo recenzovat. Pochybuju, že o té hře redakce vůbec ví.
    • Přesně. O Destiny tu bylo 60 článků a to ještě před vydáním a o Arche Age nic? Co je to za zpravodajství o hrách? Neříkám, že by měla redakce informovat o všech hrách na světě, ale větší MMO nevychází každý týden. Krmě toho je ArcheAge plná inovativních herních prvků, o kterých se jiným novým MMO ani nezdá.
      • To je jasné vývojáři Arche Age sypou peníze do hry. Destiny je přehajpované a propagandou vytáhnuté na samý vrchol herního odpadu.
      • O wowku se tu pise oproti jinym mmorpg casteji z jedinyho duvodu - wowfan je soucasti programu game fanatics (http://games.tiscali.cz/tema/games-cz-spousti-games-fanatics-a-predstavuje-wowfan-cz-55888). Klidne si zaloz vlastni fanouskovskou stranku, venuj ji tolik svyho volnyho casu abys ji dostal na takovou uroven jako ma wowfan.cz a bude se o ni psat taky.
        • Nauč se číst. Tvoje odpověď je irelevantní. Mně nevadí, že se informuje o WoWku - to je v pořádku a dělají si to sami fanoušci. Mně vadí, že se tu o ArcheAge ani nezmínili. To je chyba.
          • A proc to pises do diskuze k wowku? Ja jdu do tehle diskuze abych si precetl, co si ostatni mysli o chystanym datadisku a zmenach. Misto toho tu drtiva vetsina breci proc se pise jen o wowku a ne o jejich milovane hre XY. To piste do diskuze http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/ jestli mate tip na nejakou zajimavou hru, o ktere si myslite, ze by se melo psat. V kazde diskuzi o wowku je tak 3/4 prispevku uplne o necem jinym ...
            • Dík za tip.
    • Krescz
      souhlasim...kamoska to strasne vychvaluje, ale me to podle videi prijde jako asijsky sh*t
      • To ti opravdu jenom prijde.
  • TheGGG
    Průměrný věk hráčů této "fantasy" je 10let?
    • Zajímavé, že i dítě trpí stařeckou demencí
    • S tebou ano. Bez tebe 20...
    • Tobe asi musela prvni lasecka dat kosem kvuli wowu, kdyz porad citis potrebu hazet hnuj na 10 let starou hru. A nedivim se ji, urcite wow je lepsi spolecnik nez ty.
      • TheGGG
        reakce pobledlých nerdíků, co za vrchol fantasy považují tyto bakelitové omalovánky s retard*vaným lore a dižajnem mě nechávají klidným. *3* + máš pravdu, i když vyjde nový datadisk, pořád to vypadá jako 10 let starý šit. Nic co bychom na konzolích potřebovali.
        • Opakujes se, zkus vymyslet uz i neco jinyho mozecku.
        • Ty jsi hustý, celý den vymýšlíš cool koment a nakonec všem ukážeš....no nic nechci ban
        • Skoda, ze s tim netbookovym cpu by to ta konzole ani nerozjela, ale za pokus to stalo, zavisti zeleny konzolisto. *15*
    • Krescz
      hadejte koho blizz zabanoval? *15*
      • TheGGG
        koho? Tebe?
  • Kde jsou zprávy o skvělém MMO ESO z výborných českých fanouškovských stránek? Poslední dobou tu vídám jen zprávy o WoWku, což je fajn, ale kam se podělal bývalá aktivita fanoušků ESO? *11* *3* *4* *15* *1*
    • Krescz
      presne...a to byl hate jak se nekdo opovazil napsat, ze hra nestoji za nic..pfff je unavujici mit vzdy pravdu *1* ...nebo ne je to skvele *15* *15*
  • Zajmavý jak ke každýmu článku k wow někdo napíše jak je to hrozně causal hra a přitom ve hře má high rating jen pár lidí a full hc gear taky nemá každej.. typnul bych že lidi co to píšou nedali ani 2k rat v arénkách :D
    • arenky? ale prosimte. Featura pro dementky obihajici sloup dokola, ktera kdyz prisla na svet pojebala polovinu hry.
    • správne protoze hodnotit hru muzou jet ti nejlepší *7*
  • na wowku se mi nejvic libi nadherna graficka stylizace, s hratelnosti uz je to horší
    • TheGGG
      prej nadherna graficka stylizace, ty nevíš co je kvalita.
      • JN třeba digimonský dark souls že
      • deridon
        říká belieber
        • Stěr :D.......S.T.A.R.S......
    • WOW má tu nejlepší hratelnost !
  • species
    Jestli se nekdo chcete vracet ... nedelejte to ted....

    Aktivoval jsem si 10day trial pand(pac jsem je nehral) a bez novych modelu, s novymi talenty mi to prislo jako by me pri hrani nekdo kazdych 5minut flaknul do hlavy kladivem, po pul hodine uz jsem vedel ze dalsi ranu nevydrzim.

    WoD bych si rad prosel ale az po patchi a s lvl90 boostem, pandy nedam.
  • TheGGG
    "Drsná fantasy" *1* *1* Fakt zavist.
    • Opet plac konzolefaga? *12*
      • TheGGG
        Těžko říct, PCfags je na diskuzích o konzolových hrách spousta.
        • Nepruď tady a běž si hrát ty tvoje konzoloidní arkádovité šmečka.
          • Species- to snad nemyslíš vážně ne :D pve a pvp nemůžeš vůbec srovnávat.. pvp je a bylo na velkym ratingu vždycky težší než pve.. byl sem taky pve hráč už od vanily.. uznávam že dřív to pve bylo odost težší ale když hrajes arénky na 2.2+ tak je to eště jinej lvl..v pve používaš pár spellu do stálý rotace která se nemění, v pvp používáš skoro všechno co máš a eště podle situace.. musíš sledovat kde kdo stojí, kde stojíš ty, co kdo cástí atd.. u pve je ta taktika pořád stejná.. stačí progressovat bosse parkrát dokola a pak se tu taktiku naučí každej a sundá se to.. náročnost pvp pořád určujou hráči..
            • Tak jsi nam ukazal ze umis klikat na tlacitka v pocitacovy hre a ze si myslis ze jsi king a nejvetsi borec na svete. Co dal tam mas za traparnu?
            • Thralle: tak si udelej to tvoje FOTM combo a pak mi ukaž kolik ste dali rat.. btw hraju na offi a mam 5x 2.2-2.3 (zadny freecko) a nebyli to ani op comba. Species : 5ky neber, de o 3ky zbytek je jen for fun a na cap.. btw kolik ze ste v tech 5kach dali rat? Facepalm ty máš kolik ? a myslis ze areny sou o behani kolem sloupu ? :D btw mackani 40 tlacitek je jen zaklad.. kterej do dneska lidi neumi.
            • ne nemusis, a ne nemusim. Nejsem vymastenej korejec v proskleny boude s vakuem uvnitr a nedelam 1000 kliku za sekundu. Nehrotim to tam, kde to neni potreba. A arenky? Prosimte. Vymastenym ratingem se ted argumentuje o obtiznosti wow? To snad nemyslis vazne. Obihani sloupku dokola jak dementek, tygr sekajici me svoji packou zezadu, za coz bych onomu cloveku vzal hlavu a prorval ji monitorem, a ohaneni se 40ti tlacitky ktere ooo je tak tezke pouzivat :D Tomu se nauci i opice.
            • species
              Raidoval jsem ve vanille a areny jsem chodil v TBC.

              Prislo mi rozhodne jednodussi v tech peti vygrearovanych lidech rozsekat kohokoli (ona se ta taktika taky moc nemeni, CC dps, zerg healera, cus), nez ve 40ti lidech naprogressovat horsemeny.
            • A na pvp je nejnarocnejsi sledovat ktery combo je FOTM a hrat to porad dokola.
              Trololol. Typicky arena kid. Nejlepe na freecku, ti jsou nejlepsi. *15*
        • species
          Me se libi jak sis vybral tu nejinfantilnejsi a nevic casual hru co na PC existuje a hazis tady sarcasmy o dospelych fantasy :D

          WoWko je jako CoD na konzolich, z velky vetsiny to hraje mladsi publikum
          • species
            no dobre no, tak sem se sek o datadisk :p
            • ja sem vycistil naxx40, coz je myslim mnohem vetsi achievement nez nejaky tvoje ratingy
            • DT zamysli se proc jsi napsal nesmyslnou otazku.
            • WoW je causal? kolik si dal rating ? a nvm o jiny hre kde bych musel umackat 42 tlacitek..
          • Ktora casual hra ma:

            20-30-40 bindovanych klaves?
            Makra?
            atd...
            • kamo, palubni desku v aute taky umi ovladat kdejakej casual kterej jinak sedi na gauci, huli jedno cigaro za druhym a prepina programy
            • ano ale to že polovina maker z toho jsou ability co použiješ jednou za půl roku, hearthstone, nebo emote jako /wave, /lol je druhá věc

              pravda je že současná podoba hry se s tím co bylo ve vanile nedá moc srovnávat, celkový přístup blizzardu k hráčům je o hodně víc player friendly... tzn. je více zaměřen na casual comunitu

              na druhou stranu ano high-end raidování nebo top pvp raiting není pro každého a člověk tam potřebuje určitou dávku skillu
            • tohle je ovšem chyba a ne pozitivum
            • species
              snad jsem zas nic tak hroznyho nerekl ne?

              od vanilly me to prijde hodne zamereny na casual hrace, ano je tam i hard content, ale primarne ta hra miri na mladsi publikum, nesouhlasis?
          • casual...lol...

            http://www.imagebam.com/image/8f0f56352469932
            • Dalaran v TBC, nevim nevim. *3*
            • species
              ty vole ten screen je z TBC :D
            • Nic moc gear kamo, navic mas temer 3 datace spozdeni. *5*
        • Skoda, ze se kazdej muze podivat, kdo tu zacne vzdycky kvikat. *3*
    • BoB.2
      http://images4.fanpop.com/image/photos/16400000/I-m-a-Belieber-I-have-Bieber-Fever-I-LOVE-Justin-Bieber-joejgirl1994-16439227-500-494.jpg
  • calwin
    nechcem byť grammar nazi ale skôr orkských nie? :D
    • Možná tak na Slovensku, kde je úplně jedno co napíšeš, protože je to stejně špatně.
    • čobolák poučuje pepíkov o českej gramatike :)) Sir, you have a balls! :) [pozn. som cechoslovak a tento prispevok brat s usmevom a nadhladom:)]
      • calwin
        chlapi pome do neho... uráža nás *1*
    • Blue.Shark
      Tipoval bych: orkové -> orkských; orci -> orčích *4*
    • species
      taky mi to sedi vic, ale maj to spravne imo :D
    • Warriosparky
      Nie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit