Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej *15* nápad se mi líbí, víc takových ambiciózních co se nebojí.. ale! Ten soundtrack je prostě "Concerning Hobbits" z Pána Prstenů, kde jenom vyměnili asi 3 noty. Takže mě by zase zajímalo, jestli to náhodou není víc jak X% podobnost s Howardem Shorem, a jestli naopak Firaxis bude čelit law suitu od Petera Jacksona *1*
  • Firingo
    Kdyby si zvolili za úkol třeba jen to budování vlastního králoství tak ok přejdu i tu mizernou grafiku, otřesné animece, dabing a já nevím co všechno ještě *1* Ale tohle zní fakt jako že se zcela pomátly. Jak to všechno chtějí skloubit dohromady aby to fungovalo i bavilo? No tak to jistě časem poznáme.... snad překvapí *3*
  • Pravidlo Steamu č.32: pokud má hra v názvu slovo "craft" nebo "zombie", není třeba jí věnovat další pozornost.
  • Jack1947
    Hybrid? čeho všeho *8* *7*
  • Skepce je na místě,ale aspoň chtějí udělat něco jiného. Dnešní hry jsou až na pár výjimek jak přes kopírák.
    V mount and blade svého času taky lidi moc nevěřili,co si pamatuju.
  • MickeyMutant
    To jsem zvědavej, kdo je kvůli tomu názvu bude první žalovat. Jestli Microsoft nebo Firaxis.
    • Já myslím, že Blizzard.
      • MickeyMutant
        V Blizzardu se mezi sebou servou právníci Starcraftu a Warcraftu o to, kdo to stihne k soudu jako první.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit