Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Po ted po vyzkouseni, pfuj navic minimalne postavami to vykrada nevim proc GOW. HW naroky prehnane, sak to neni zadne nove Cryengine Crysis ci neco na ten zpusob. Zatim tedy spise zklamani, a to tedy po Takedown nic moc , o MP si ani netroufnu myslet kdyz se hra neda sama osobe hrat (Patche to vyresi ale mohlo to bejt uz v celku prece ne.) *11* *16*
    Da hrat ale je zbytecne narocna na obtiznost a tim nekonecnym zastupem nepratel , spise vede k frustraci a kdyz pominu ze Antialiasing je asi nejvetsi zrout a bez nej se to jakz, takz hybe. Nazor menit nemuzu ale je to takovy radoby neprovedeny polotovar a je na U3 enginu? pac nehorazne vykrada UT i GOW skoro vsim, Aliena jsem jeste nepotkal tak nechapu ten zavadejici nazev zatim jsem jen strilel zastupy ruznych vojaku, na par hodin asi bry ale ne uplne nej na oddech. Blbost BUG a neda se doparit 3kolo? Pfcgj a za tohle jeste chtej od nas hracu prasule... nasr/t *16* prosel sem si tim u Colonial marines... a prochazet se mi znova nechce tfuj.
  • Jack1947
    Presne hra, na chvily ale zabavy a tohle dneska chybi, dneska aby (clovek ty budgety , hledal jak jehlu v kupce sena).
    • Tak já jen na chvíli, ale opravdu jen na chvíli, zaprudím. Stačí? *7*
      • Jack1947
        Nepochopil jsem co basnik ( ci kdo) se snazil timhle rici. *3*
        • To pochopi kazdy kdo odmaturoval z cestiny *3*
  • No, podle prvních recenzí akční repetetivní nuda bez špetky invence jen se sebezapřením dohratelná do konce přes krátkou herní dobu a vzhledem k uvedenému i zdánlivě nízkou cenu. Studio nezklamalo. :-)
  • P3RS3CUToR
    jo vypadá to good... nenáročná scifi akce co se nebere moc vážně. Určitě zkusím a uvidím. BTW nějaký tipy pls na podobný akcičky?
    • Strilet, strilet, strilet :)) poradim Blacklight Reteibution .. Moc zavislost a free...
      • Retribution.. Stupidni jabko....
    • martin.mirejovsky
      Třeba nový Shadow Warrior by se tomuhle mohl dost podobat (stylem) - vychází taky za pár dní, tuším 26. ;-)

      Jinak můžeš zkusit Hard Reset - je to taky jedna z těch nenáročných scifi stříleček, kde je podstatná jen akce a hordy nepřátel ;-)
      • P3RS3CUToR
        jj shadow warrior vypada zajimave :D mno ten reset jsem tehdy zkousel .. jako joo.. ale bez těch telních tekutin to neni uplne ono :D...
        • Člověče taky jsem si tenkrát, když jsem to hrál, říkal, že mi tam něco chybí a je fakt, že masakrovat jen hromadu šrotu není ono. *1*
  • prudislav
    vypadá to i zajímavě ... ale City Interactive *13*
    • Hanzales
      Teď na to koukám :/ Nejprve video na stýmu navnadilo, teď už vím, proč jsem měl takové tušení, že to není tak zběsile nastříhané jen tak ;o) Ale řežba to může být dobrá, jen asi třeba zvýšit opatrnost, pravda ;o)
  • Satčí malý pohyb a zmizí, bez okusování je to k ničemu ..............
    • No furt lepší než stop tabletům týdně! Nebo co to ten zelený pedofil vždy řve.
      • Smrt Alzáčkovi!!! Toho zelenýho šmejda fakt nemám rád. Je nesympatickej, protivnej a ještě blbě udělanej. Ten mi v tý hře ale vážně chybí. Rozstřílel bych ho na hadry, dupal po jeho zelených vnitřnostech a zvráceně se u toho smál. *16*
      • Hanzales
        Zatím jsou rybky o.k. ale počkej za týden, dva ;o) Pokud tu reklamu tady nezačnou více obměňovat, tak mi asi mr*ne :)
  • Na oko hezké, ale to je asi tak vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit