Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    blizzard fakt ne, ze zbytekm souhlasim
  • heretic
    Na toto sme vsetci cakali.
  • Ehm precetl jsi poradne ten clanek?
  • Jazz
    To škoda není *2*
  • kup si brýle *3*
  • bože další DLC kdo za to má furt utrácet prachy zloději
  • Umaroth
    Pěkné, škodá že já s boxem utřu nos (a ano nemám potřebu tmářsky hatovat, jakož to místní komunita dělá na konzole)
    Vlave Thumbz UP !
  • 8.5. hmm super... pěkný dárek k narozeninám mě to Valve nadělí :-))
  • Treba to bude tim,ze i kdyz si to Valve muze dovolit diky nemalym zisku ze steamu,tak vetsina ze soucasnych velkych hracu v herni branzi by nedavali DLC zdarma ani kdyby meli tech steamu 20.
    Takze hazet je do stejneho pytle s EA,Activision a podobnymi s tvrzenim,ze kdyby nemeli steam,tak jsou to stejni zmetci jako vyse zmineni je podle me nefer.
    Tim nechcu rict,ze to delaji kvuli hezkym usmevum hracu,ale prece jen mam o Valve trochu jine mineni ,nez o vetsine ostatnich velkych hracu.
  • Super, minuly tyzden som vymazal portal 2 z disku. Kua, zase stahovat zo Steamu. *1*
  • Na druhou stranu, jak dlouho je tu L4D a jak dlouho Portal 2? Víte, ono udělat něco takovýho neni prostě za den... ;) A tohle neni poslední DLC pro Portal
  • To by byla konečná *15*
  • napric vsemi sferami najdes spolecnosti, ktere vydelavaji vic nez jine a myslis si, ze delaji neco zadarmo? az na vyjimky urcite ne... takze i kdyby melo valve ze steamu miliardy, tak se kouka pekne na neco, co je zadarmo ;)
  • Já tedy doufám vto ,že bude možnost vytvářet coop mapy ,protože ve dvou to je prostě dvojnásobná zábava.Asi nejlepší cooperační hra.(No možná L4D 1 ;) )
  • rami.cz
    Jo a jeste portaci D3 a widle mozu zahodit :D
  • JohnyTheZik: Tak právě že asi dělaj, když je to zadarmo, ne?! Velde Blizzu stěží najdeš jinou firmu, která by vycházela víc vstříc svým zákazníkům/fanouškům než Valve.
  • Jestli je tohle pravý, tak to asi bohužel bude pravda. http://dl.dropbox.com/u/13788872/no_coop.png
  • Přesně tak, včera jsem připravil svoje Ubuntu 12.04 s AMD 12.4 *1*
  • JohnyTheZik
    Je to od Valve skvely, ale samozrejme je jasny, ze pro usmev svych zakazniku to taky nedelaj. Ze steamu maj penez dost :)...
  • Tak zapomenul jsi do toho výčtu Frozenbyte a Blizz bych dal těsně za tyhle dva (co se přístupu k zákazníkovi týče) *1* Jen doufám, že si nenarážel na mě, že bych jim za větší DLC rád zaplatil. Samo, že jsem rád, že je DLC zadarmo a že se na něj těším., dokonce bych ho přál i konzolistům (pokud jim ho Sony i MS dovolí), aby vzniklo víc skvělých map. Jen by třeba bylo dobré, kdyby i Valve do chystaného workshopu přispělo, protože já mám radši autorský obsah (jelikož by ho měla spousta lidí) a třeba od adv.chambers jsem čekal daleko víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit