Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HELL, ITS ABOUT TIME! Konečně hra, po které prahne i manželka :D
  • Ethy
    Joooooooooooo!!

    Redakce: Neberte si to nějak zle, ale hlavně ať to po vydání prosím zrecenzuje Tukan!! Co jste se o tom tehdá bavili v podcastu, tak je snad on jediný který hrál Diablo i v dalších letech, ba dost možná jediný kdo ho dohrál víc než jednou a na těžší obtížnosti. Chápu, že vám do toho nemůžu kecat, ale vím že se u vás v redakci o Diablu neradi bavíte, tak bych nechtěl aby se to odrazilo na recenzi, děkuji *4*
    • sleepless
      Diablo bude recenzovat clovek, ktery s predchozimi dily ma zkusenost, idealne velkou. A jednoho takoveho mezi sebou mame. Obecne se na na recenzi nedava hra k nekomu, komu by dany zanr nebo serie nebyla alespon nejak blizka. To, ze zrovna Diablo nebude recenzovat Pavel, Lukas, Ales, ja nebo treba Martin, na to si klidne muzes vsadit :)
      • Trol.diskuzni
        Zaplaťpánbůh, to by to zas dopadlo... Grygar se neumí ani naučit ovládat Gothic, Smutný věčně písálkuje senzacechtivé články o AC a ME, Pavel láskuje SW:TOR, Bach hrál WOWko a vy jste prostě boss. *1*
  • nerozumím tomu, že lidi, kterým je dané téma (podle jejich slov) úplně u prdele, mají větší nutkání cokoliv komentovat, než někdo koho to vážně zajímá :) a to platí u každého článku
    • 12345678900123456789
      Samozrejme, taky bych mohl lezt na diskuse o ME3 a psat porad dokola, ze mi je ten jejich zkriplenej konec u pr*ele a vysmat se jim, ale nemam tu potrebu.
    • Kompenzuji si sve mrzke hodnoty v realnem zivote. Oni potrebuji, aby je nekdo poslouchal a aby mohli nekde vypoustet sve rozumy.
      Je to prirozene a predchazi to necekanym vybuchum na verejnosti.
      • Přesně tak, tak si běž své ego mastit jinde, my tĚ tady nechceme.... *12*
  • Vrook
    And not a single fuck was given that day..
    • Ringwraith
      Souhlasím s tebou.
      • Vrook
        Nevěřil jsem, že se tohoto dne dočkám. *4*
  • jak takováhle zpráva dokáže zlepšit náladu to by člověk ani netušil
    diablo here i come
    • Core
      Mám nutkání si nainstalovat dvojku a připravit se na pekelné hordy... ale mám rozjetý Planescape: Torment. Nicméně do 15. května jej domlasknu. Radost mi už nemůže zkazit nic.
      • Mám 2 měsíce na to, abych vyčistil disk od všech těch kravin co se troufají nazývat hrami, ta pořádná příjde 15.května a do té doby musí být všechen nehodný bordel pryč.
        • heartless_cz
          Já kvůli tomu plánuju koupi celého kompu....takže to plánuju už víc než rok :D
          • No tak kvôli d3 nový komp rozhodne nekupuj, na kamošovej c2d e8400 s gtx 460 to išlo na max (1080p) takmer vždy na 60 fps. A keď to nešlo na 60 fps, tak myslím, že to bola skôr chyba odladenosti bety ako toho, že pc je slabé, lebo ani cpu ani gpu neboli vyťažené na 100% (v podstate nikdy).

            Inak po fórach vypisovali ľudia, ktorým to ide na intel hd3000 na 720p medium s 30-35fps, takže asi toľko k hardwarovej náročnosti d3. *3*
            • Líbí se mi optimalizace, a navíc...kdy bylo Diablo o grafice ... *3* I kdybych to musel hrát na nízké detaily, stejně bych pařil *5* *14*
    • 12345678900123456789
      hned nastoupi armada diablo hateru, ktera se ti pokusi radost zkazit
      • genki.sudo
        Who gives a sh*t ? :D
  • Hmm digitalni verze primo od Blizzardu za 59.99€. Hold klasicka krabicovka o 200 kc levnejsi to jisti :)
    • Core
      Krabice (sběratelská), je holt krabice (sběratelská) *1*
      • Já mám nejraději věci zadarmo a tak si to Ďáblo stáhnu s uložto, až mi kámoška pošle link s facebůůůkůůů, BLÉÉÉ
      • a co jste cekali? fanousci diabla jsou takovi fanatici, ze to koupi i tak, ale tahle cena uz je "smrtelna"
    • kostejnesmrtelny
      Ty krááávo...60€ za digitálku????
      Amazon.co.uk má krabicovku za 33 GBP. Já bych blil... *11*
    • 60 ecek, ty koky
  • owny
    Ještěže tohle jde úplně mimo mě. To by to zkouškové vypadalo. *3*
  • oh happy dayyyyyy *1*
  • Core
    No kua!!! Neříkal jsem to??? Konec dubna, max květen! Muhehehehe!!! *1* Apropo cena: Dle aktuálního kurzovního lístku komerční banky stojí sběratelské edice 70 liber = 2.033,- Kč! Čili když si uvědomím, že jsme v Čechách, tak jsem přesvědčen, že cena prostě musí klesnout ze 2.999,- Kč na 2399,- (MAXIMUM). Jinak budou lidi hodně nasr***.
    • budou..
      • Core
        No, já mám zatím CE za 2.999,- s tím, že se cena upraví, takže každá koruna směrem dolů mě potěší. Trojka je prostě nekřesťanský peníz.
        • ber to jen tak jak to chodi- koukam na jrc kde je reklamovana nejaka cena a hle oznami se datum vydani a hned si pridaji stovku jako bonus. bohuzel pocitam ze nebudou jedini s touhle skvelou strategii prodeje. kdo predobjednal za levno vyhral. ja si to ted uz taky budu muset sliznout s vyskohorskou prirazkou
          • a co takhle chvili pockat? celou dobu to urcite nebude stat 3000 :D ale jsem zapomnel, ze vy fanatici nejste schopni pockat treba 1/4 roku
          • Core
            Já jsem předobjednal za draho, ale zase mám u tohoto e-shopu zkušenost, že s konečnou cenou jdou nakonec vždy dolů a přidají drobný dárek... Holt na to jdou opačně *4* Oni si sice třeba to kilíčko nahoru také dají, ale tím, že vlastně jdou s cenou dolů, tak to ultraz fans tak neprudí... I když pálka to prostě je, no.
            • Core
              Jo, mě to také spíš rozesmálo, ale tak snaha se počítá. Já kalendář beru jako milý dárek s artworkama přímo ze hry. Nicméně obsah sběratelky vše vynahrazuje. Hlavně artbook, které sbírám. Asi tak.
            • jestli tim darkem myslis kalendar tak to je vtipnej kousek- vim ze jde spis o sberatelskej pohled na vec, ale co kdyby hra vysla v prosinci (no ted pulka roku taky nic moc)? k cemu by takovej kalendar potom byl? :)
        • CE chci taky, ale jak říkáš, chtít za to u nás o 900 více je zločin.
          • Core
            Přesně... *12*
  • LOOOOOL ja tu hru nenormálne chceeeem a ona vyjde rovno na moje narodkyy!!!!! uz viem co chcem na narodeniny!!!!!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit