Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow. Ze ty jsi sedel se Smutnym v lavici. :D
  • Jack1947
    Tím by si tedy moc nepomohl...
  • Aby ses neposral.
  • Mart9
    Kdyby Aleš napsal, že je v té masce vidět h o v n o, hledal bys ho v traileru???
  • jenomze 0% nemusi vyjadrovat jenom ceronu obrazovku, ale cokoli, co si vyvojari zamanou, uz to pochop paneboze...
  • tak plav do zátoky a neremcej
  • ne,nekoupim si hru dokud si jí nemůžu vyskoušet!!!!
  • vypadá to jako menší a pomalejší red orchestra 2... a red orchestra 2 mi přijde velká tak akorát, a kolikrát jsem rád že už není pomalejší.
  • tak ještě jednou pro pomalejší, máš 100% nějakého celku (obraz na monitoru) ten o 100% zhoršíš.. 100% - 100% = 0% výhledu, 0% výhledu = černá obrazovka, lol
  • koukám samej matematik tady
  • jakej militr, jaká zkumavka, jaký ředění? bavíme se procentech tvl *1*
  • A 1x zředit znamená že ten mililitr kápneš do jiný zkumavky pitomče?
  • 100% rozhled = nezakrytý komplet rozhled přes celou obrazovku, když ho zhoršíš o 100%, dostaneš rozhled 0%, tedy vidíš kulový
  • Jack1947
    Já nevím ale nečekal jsem že se to bude prodávat, (ono z počátku to snad ani nemělo ne a nějakou dobu bylo f2p - nebo stále je? nějaká light verze) asi s tím mají nějaké větší plány... jenže pak je to zase o hráčích aby to fungovalo a nebylo jako COD Carry = best... prostě honba za killy.

    Nějaký ten řád a pořádek jinak to asi nejde ale to už je hra, takže z toho beztak bude mela vždyt jsem to hrál. *7*
  • rozhled zhoršen o 100% znamená že vidí pulku toho co předtím.
  • Jack1947
    Aplha ti byla málo jo? *7*
  • vypadá to jako Call of Duty 2
  • Rekneme, ze mas dakou stupnici pro zhorseni videni, od 0% do 100%, kde 0 je zadne zhorseni a 100 nejvic zhorsene videni. Zhorseni videni porad neni slepota ;)

    Vim, je to trochu jalove, ale snad se ti povede usnout *15*
  • no, ale tady neni 100% tvejch 100%, bohuzel. Tady ses trochu v jinym svete.
  • Osobne to vidím ako povinnosť pre každého, kto hráva hry typu Insurgency, Red Orchestra, atd., pretože kvalitné hry tohoto typu vychádzajú v priemere tak raz za pár rokov. Naviac za 20e je to skoro zadarmo.

    Ale počítam, že časom budú nejaké free weekends ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit