Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divotvurce
    Nevypadá to špatně, ale spíš bych byl radši kdyby dokončili Subversion.
  • Scofield shall not pass!
  • Hodně mi to připomíná Dwarf Fortress (když si všimnete, jak panáčci nosí všechno sami, na všem sami pracují, není to že si vyberete kde co bude a ono se to tam zničehonic objeví). Rozhodně očekávám.
    • Walldstein
      Neoekávej, vysip 30$ (dnes ráno 500czk) a zahraj si sám...Je to docela sranda *4*
  • tady bude krasne videt rozdil v "udelame dalsi tycoon, bude to prison a pouzijeme model ktery zname z tycoonu predchozich, protoze se nejak prodavaly" a "udelame neco noveho"

    jakmile v tom ma prsty introversion, nemuze to dopadnout spatne.
    • Kr.Pa
      Ano, může to být další tycoon based game, mě to ale spíše připomína Theme Hospital - podobné stavění a navrhování.

      Jen doufám, že to nebude další odpad, a má to plus za to, že se to nejmenuje tycoon
      • Walldstein
        Hele jestli release bude minimálně stejně kvalitní jako alpha tak to nebude odpad...Napřed sem nestavěl detekční rámy, protože sem si řikal k čemu jako? když došlo k prvnímu masakru tak sem je začal stavět u vchodu do budovy s celama pak se mi zmasakrovali v jídelně, tak sem začal rámy stavět i u vchodu do jídelny..když už sem měl tohle vyřešené tak mi jeden vězeň v zadžovací cele (tady čekaj když nemáte dostavěné cely) zabil dva spoluvězně nožejkem co si přinesl při transportu do mojí věznice...Každou chvíli tě hra o svých mechanikách něco naučí, ale ne formou přihlouplého tutoriálu, ale stylem: Hoď neplavce do vody a on se naučí.. Theme Hospital je opravdu úplně jiná hra, pohobná ale jiná. Tady dokonce musíte tahat potrubí s vodou a rozvádět el. proud. Nestačí jen postavit domek, do něj namontovat cely a do nich vybavení..
  • Vypadá to na hodně zajímavou věc. Těším se na další info.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit