Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tak sice škoda, že to není třicetiletá válka, ale zase lepší, než jen další díl s pořadovým číslem. A Čína skýtá velké možnosti.
  • Čína je dobrá voľba, lepšia než Japonsko, ktoré má tvar slíža a preto zo strategického hľadiska ponúka minimum možností. Ale obávam sa že to bude o vnútornej vojne, keďže sa Číňania obohnali múrom a o vonkajšie veci sa moc nestarali, takže zo strategického hľadiska opäť budeme mať málo možností.
    • říkáš, že čína je lepší než japonsko, protože to nabízí ze strategického hlediska minimum možností, zatímco u číny budeme mít ze strategického hlediska málo možností. co si to vlastně chtěl říct?
      • Keď som si to po sebe prečítal fakt to vyzerá divne *1*. Proste som chcel povedať že je to o niečo lepšie než Šogun, ale stále to nie je také dobré ako napr. Rome 2. A navyše Čínska kultúra je mi bližšia než japonsko.
  • Hele, jak je na tom AI v posledních dílech? Je to stále taková tragédie jako v posledním Rome? Strašně rád bych si zahrál nějaký novejší díl, ale po zkušenostech s totální debilizací AI v Rome II, se celkem bojím.
  • tohle už je větší ždímačka než Codko...
  • walltar
    Na tohle můžu říct jen jedno... ANO! Sem s tím!

    A doufám, že budou pořádní heroičtí super generálové... bez toho by to prostě nebylo ono. Hlavně doufám, že mě nezklame jako Warhammer. Ten mi vůbec nesednul. Jediné další co bych si nechal líbit by bylo něco ve stejném obdo Fall of the Samurai, ale někde jinde... Třeba Sever proti Jihu.

    By mě zajímalo jestli by šlo TW posunout ještě víc do budoucnosti... Empire, Napoleon a Fall of the Samurai mě baví asi z TW nejvíc, hlavně kvůli tomu, že už se zaměřují na boje puška vs puška. Bylo by zajímavé vidět, jestli by tahle hra mohla nějak fungovat na bojišti, které začalo fungovat úplně jinak.
  • Mně ten trailer znejistěl, nerad bych se dočkal extrémně silných hrdinů. Takoví patří do Warhammeru, v historickým prostředí to bude pěst na oko. Snad je to jenom upoutávka a na hře se to neodrazí, ale i jako upoutávka na historickou hru mi to přijde úplně mimo. Nemluvě o tom, že takovýhle nesmyslný máchání podivnejma klackama patří spíš do nějakýho Mortal Combatu.
    • Ja by som sa nebál z toho urobiť ľahké fantasy a použiť aj mytologické bytosti ako napr. drakov a pod. Čína má bohatú mytológiu.
    • XorxoxTalarius
      To je prave to, ta hra nebude zalozena na obdobi Three Kingdoms, ale na knizce The Romance of Three Kingdoms, proto tam budou hrdinove kteri sami jsou schopni znicit cele armady
      • vaclav.pechacek
        Na to bych nesázel. Sice se knihou minimálně v traileru zjevně inspirují, ale na druhou stranu v oficiálních vyjádřeních jasně říkají, že jde o historický díl založený na tom období. Mnohem spíš než Lu Bu kosícího stovky vojáků bych čekal Lu Bu jakožto relativně normálního generála, nejspíš nesmrtelného jako třeba v Caesar in Gaul - místo smrti je jen zraněný a pak se vrátí. Zatím nejsou žádné konkrétní informace o tom, že by to chtěli posunout k fantastičnu, ne?
        • XorxoxTalarius
          Jenze, pokud jsou tri na chlup stejne frakce, ktere maji i stejne jednotky, s velmi nizkou variabilitou, tak je to celkem logicky krok, jelikoz knizka nabizi nepreberne mnozstvi postav. A porad to prece bude historicke, jen lehce inspirovane knizni predlohou.
          Ale uvidime, ja si osobne sazim na Romance, navic pak by se to i lepe prodavalo v Cine, nez kdyby slo o cistou historii.
  • No, uznávám není to Medieval 3, ale na druhou stránku, musím přiznat, že jsem čínu odmítal, ale po vydání čínské země středu, DLCčka k CKII, které jsem dostal dárkem už s tím nesouhlasím. Velice zajímavé možnosti, které v očekávaném čínské TW přinese, budou určitě stejně dobré jako japonský Shogun. Takže Já se na hru těším....
  • funza
    nechapu jejich rychlost vydavani her a porad dobry hry *5*
    • XorxoxTalarius
      Maji 4 studia (oddeleni), jedno dela velke total wary, dalsi dela warhammery, treti dela kratasy (ted prirpavovana britanie) a 4 dela male projekty (arena, kingdoms)
  • Inquisitor
    Asie ne, já bych radši Evropu a třicetiletou válku nebo Medieval 3. Tak snad příště.
    • XorxoxTalarius
      Holt Cina je nejvetsi trh, takze tam se to muze prodavat jako horke brambory, takze musime pockat na Medieval 3 minimalne jeste 3 roky
      • největší trh...ehm...pochybuju, že v číně se prodá víc her než v usa. velikost trhu není daná počtem obyvatel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit