Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže si nostalgicky připomenu dynasty warriors z ps2. :) crossplay
  • No, uznávám není to Medieval 3, ale na druhou stránku, musím přiznat, že jsem čínu odmítal, ale po vydání čínské země středu, DLCčka k CKII, které jsem dostal dárkem už s tím nesouhlasím. Velice zajímavé možnosti, které v očekávaném čínské TW přinese, budou určitě stejně dobré jako japonský Shogun. Takže Já se na hru těším....
  • Prý tato hra bude na novém enginu s novými možnostmi. Tak se nechám překvapit. Ohledně ždímačky, počkejte DLC, po vydání hry.
  • Dynasty Warriors 4,5 jsem mastil stovky hodin :D . Lu Bu byl ultimátní mlýnek na maso. S ním to byl easy mod.S řetězením komb s plošným útokem on žádnou armádu nepotřeboval, on je ta armáda.
  • Nemastný neslaný trailer, nulová atmosféra, výtvarným pojetím dále od reality, blíže k pohádce. Krev nikde. Snad z toho neudělají omalovánku pro děti.
  • ti ty hry sekají jak baťa cvičky
  • PreidaQ
    Historické období rozhodně velmi zajímavé. Ale bohužel pro Total War zase nepochopitelné úzké zaměření na jednu zemi a specifické období. Já chci ideálně dobývat celý svět - min. Evropu, Arábii, Ameriku, a takhle se člověk bude pachtit jenom v Číně (kdyby alespoň byla přítomna celá Asie) s čínskými frakcemi proti sobě. Střelný prach mi bude chybět. A trailer ve mě vzbuzuje hodně velké pochybnosti.
  • walltar
    Na tohle můžu říct jen jedno... ANO! Sem s tím!

    A doufám, že budou pořádní heroičtí super generálové... bez toho by to prostě nebylo ono. Hlavně doufám, že mě nezklame jako Warhammer. Ten mi vůbec nesednul. Jediné další co bych si nechal líbit by bylo něco ve stejném obdo Fall of the Samurai, ale někde jinde... Třeba Sever proti Jihu.

    By mě zajímalo jestli by šlo TW posunout ještě víc do budoucnosti... Empire, Napoleon a Fall of the Samurai mě baví asi z TW nejvíc, hlavně kvůli tomu, že už se zaměřují na boje puška vs puška. Bylo by zajímavé vidět, jestli by tahle hra mohla nějak fungovat na bojišti, které začalo fungovat úplně jinak.
  • tohle už je větší ždímačka než Codko...
  • funza
    nechapu jejich rychlost vydavani her a porad dobry hry *5*
    • XorxoxTalarius
      Maji 4 studia (oddeleni), jedno dela velke total wary, dalsi dela warhammery, treti dela kratasy (ted prirpavovana britanie) a 4 dela male projekty (arena, kingdoms)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit