Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Já myslím, že to byl rozumný tah. Pořád jsem si říkal, jak to chtějí stihnout dopilovat ještě letos, aby bylo dokonalé i vše ostatní na takové úrovni, jako je grafika, zvuky, počasí a kariéra. Doufám, že do té doby ještě vypilují i nastavení různých volantů a Force Feedback.
    Co se týče Assetto Corsa, pouštět se zde do nějakých pří a argumentací se tentokrát nehodlám :)
    Každého z nás baví něco víc a něco méně a každý u těch závodních simů preferujeme různé jeho aspekty. Vždycky bude hromada lidí opěvující AC a hromada lidí opěvující pCars (RF2, atd.) Někdo rád požitek z řízení, někdo se rád kochá, někdo to bude mít uprostřed, pro někoho jsou zásadní zvuky, jiný zase potřebuje endurance a podmínky pro ligy... Nikdo ale nemůže říci, že ten jeho nejoblíbenější simulátor je ten nejlepší. Každý exceluje v něčem a každý z nich je a bude kontinuálně stále ve vývoji a modeři se taky o dost postarají. Nejúsměvnější jsou vždy právě zarytí fanboyové, kteří neuznají byť jeden nedostatek jednoho z těch simů a na těch ostatních hledají všechny možné nedostatky pro své argumenty. Občas jsem se přistihl, že se někdy takovým člověkem také stávám. :) Důležité je, že je z čeho vybírat a že se simulátory na PC konečně posunuly i graficky, takže máme detailnější fyzikální model a force feedback odezvy a hezkou grafiku zároveň. Já si užívám na střídačku všechno, AC nejvíc, ale uvedením důvodů by se to akorát zase zvrhlo v hádku a argumenty proč to a to je lepší a že to a to má papírově promakanější fyziku pneumatik a podvozku... Na konci je stejně důležité akorát to, co baví nejvíce vás a z čeho máte při řízení virtuálních aut největší radost ;o) Já jen přeji SlightyMad, Kunos, sector3 a ISI jen to nejlepší a doufám v pouze lepší a lepší budoucnost a hromadu přibývajícího obsahu a featur :)
    • Kdyby slo dat vic plusu, dam ti jich aspon deset ..... a to i pres ten skryty naznak, ze ti AC prijde realistictejsi *3* *1*
    • Dnes som jazdil par hodin s LaFerrari v AC a nevedel som sa od toho odtrhnut. *8*
    • Pekne napsane ;-)
  • btw, na games sa bojkotuje assetto? jeden clanok na celom games.cz. teraz vydali 3gb patch a verziu 1.0.0. a zase nic
  • Vůbec mi to nevadí když je tu assetto corsa a ted už je to skoro dokonalej závodní simulátor !!! Ale na games.cz zase ani čárka :-(
    • asseto je zatim driving sim .. na privlastek racing jeste nema narok .. ale jo, az se dodela tak bude jeden z nej ...
      • conflig
        i když jsem byl k asseto docela skeptický tak musím říct, že v téhle hře mám ten nejlepší pocit z jízdy jaký jsem kdy zažil.
        • +1
          • -1
      • Po novem updatu uz je da se rict hotova ;-) .je tam kariera,special events,multiplayer, hotlap,raceweekend,nove zvuky nova grafika ,auta a trate pridali ,je toho hrozne moc.fakt na tom zamakali a pristi rok uz mozna ani nebudu mit duvod jupovat project cars kdyz to same bude v assette a jeste s realnejsim jizdnim modelem :-)
        • chybi jeste spousta veci a spousta veci je nedodelana, rozhodne neni dodelana hra, coz se ostatne ani vyvojari nesnazi tvrdit a ani verze, ktera ted vysla neni release verze .. jizdni model je v poradku (byt v podslednich dvou updatech trochu zjednoduseny), FFB potrebuje po 1.0 updatu opravit, audio je zabugovane (pouze mono pokud nevypnes novy FMOD reverb v audioconfigu kazde trate), nektere auta maji chybu v nastaveni steering locku, kariera je jen aby se nereklo, chybi nastaveni sampionatu, flat spotting zatim neni vizualni, model poskozeni je v podsate uplne spany, atd atd atd ... na dobre ceste, ale cil je zatim v nedohlednu .. bavi me to .. ano .. na hotlapping je to OK ... jsou tu ale lepsi simy ..
          • Nevim zda se mi ze se v tom moc rypes :-) ja to hraju hlavne po netu a je to proste moc dobry ;-) btw. Nechci se vracet ke konkurenci ktera je zastarala
            • Nerýpe, má pravdu. Jestli tobě stačí hra očesaná na kost, tak asi nemáš moc vysoké nároky. Je jasné, že pokud AC srovnáváš s výblitky typu NFS, tak ses z toho posadil na zadek, ale jsou i hry, o kterých se tu nepíše, které jsou po technické stránce o dost napřed.
              • Reakce na příspěvek:

                A hlavne si nedokazu predstavit hrat NFS na G27 :-D
              • Reakce na příspěvek:

                Opravdu nejsem hrac nfs ;-) mam uz dost odehrano v richard burns rally .forza motorsport.LFS.a ted hraju assettu a jsem spokojenej a je tam toho k vypilovani vice .ale i v tomhle stavu me bavi assetto nejvic ;-) . Nejvic bych si pral nastupce burns rally .ale to se asi jen tak nedockame :-(
        • " a jeste s realnejsim jizdnim modelem :-) "

          ... opinions are like assholes ... everybody has one ...
  • Mato1987
    WOW, tak týmto krokom si jednoducho priznali, že si vôbec neveria, je to ale zvláštne, kedže crew a driveclub nevyzerajú byť, že by to mali byť práve nejaké závodné trháky, možno tak tá nová forza pre predražený vhs prehrávač, ale aj to je len arkáda....Hmm bohvie čo iné za týmto rozhodnutím v skutočnosti je.
    • neni to Jůbiisoft, není to Míkrosóft, není to Aktívižión... tákže táám néénííí $500 000 000 na mákheting ;)
    • Bohuzel, konkurence ve skutecnosti nejsou pouze zavodni hry (at uz arkady, nebo simulace). Co se rozdeleni trhu a kupni sily, je pro nas konkurenci i takove GTA V pro next-gen konzole. A urcite uznas, ze konkurovat s novou neznamou znackou na predvanocnich pultech zrovna GTA V (Assasin Creed a dalsi zavedenym znackam), neni uplne nejprijemnejsi. Bohuzel v hracske penezence si nekonkuruji hry jen vramci zanru.

      Jinak za rozhodnutim je presne to, co je napsano v tiskove zprave. Nic z toho neni jen vymyslena omluva (beztak si tu kazdy bude tvrdit tu svou pravdu, ale snad aspon cast diskuteru by mohla misto konspiracnich teorii proste uverit faktum).
      • Mato1987
        Čo ja viem, to štúdio čo stojí za touto závodnou hrou nie je až taký nováčik na hernom poli, veď spravili nfs shift 1 a 2, čo boli aspoň podľa mňa velmi kvalitné závody a tak som zostal prekvapený, že si až takto neveria a netrúfnu si súperiť s activision alebo ubisoftom, ale lepšie hru vydať neskôr ako nikdy, všakže...
        • ...... A krom Shiftu jeste predtim delali na GTR2 a GTL (jeste jako Blimey!) a uz jako SMS tu bylo TD Ferrari. Jenze i to je proste malo.

          Shift a Shift2 se sice prodaly v milionech kusu, ale popravde byli prijaty smisene (a ja uznavam, ze zcela pravem). A navic za Shiftem stala EA a jak vime, EA proda i mrtvymu novej kabat. Znovu zduraznuju, ze bohuzel si hry zdaleka nekonkuruji jen vramci zanru.
          • Mato1987
            Tak to som nevedel, ale Blimey je fakt srandovný názov firmy, mali si ho ponechať :)
            Shift bol slušná porcia závodnej zábavy, dvojka bola už trošička horšia a v podstate to bolo to isté ako prvý diel, len s horšou optimalizáciou.
        • Ghost47
          Tak oni by v konkurenci určitě obstáli a měli slušné prodeje, ale když to hodí na trh ve chvíli, kdy už bude každý mít Crew a Driveclub dohrané, tak prostě prodají ještě víc *4*
          • Mato1987
            Pravdu hovoríš a súvislo, až mi je to divnuo kua
    • No čo asi? Väčší zisk pri uvedení hry.
  • Jako jedinou konkurenci k Project Cars vidim momentálně jen Assetto Corsa, který momentálně vyšel jako release candidate. Pokud autoři PCars považují za konkurenci arkády zmiňované v článku, tak se obávám o přístup autorů k proklamovanému realismu.
    • Ghost47
      Záleží na nastavení, jde z toho bez problémů udělat Shifty s větším počtem aut a tratí... a tahle skupina, co si chce "jen" zajezdit, klidně jen pár kol na gamepadu jen tak pro radost, to je obrovská spousta potenciálních zákazníků, o které je škoda přijít.
    • ^^^ viz. moje odpoved Matovi1987 vyse
    • Blah blah blah blah blah realismus. blah blah blah arkada....

      Co se realisticnosti tyce to porad forzu a GT strci do kapsy.
  • http://youtu.be/SzNC8jOYdyg?t=12s
  • Prdlajs kuli konkurenci .. hra je nedodelana a jeste je co ladit ...
    • ^^ viz. predchozi vlakno
  • listopad - buy .. rozhodnuti nechapu vzdyt nevychazi nic ke koupi ..brezen - download .. tusim nejaky pruuser
  • Diksuse jak víno, hateři co plkaj nesmysly, o hre nic neví, já se za vás normálně stydim, když vidím jak na vas X-mave reaguje...
  • tak to sa asi posr4li. pol roka odklad kvoli nejakemu kravatakovi? a jaka konkurecnia doprd...e..jedina konkurencia je assetto corsa. dementnost fakt.
    • ^^ viz. moje odpoved Matovi1987 vyse
      • a vo februari ci kedy to vychadza witcher 3, order a bloodborne, to im ako nevadi?
        • Rozhodne je to mensi konkurence, nez aktualni lineup na listopad. A navic mesic pred a ne ve stejny den/tyden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit