Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna to moc velky uspech mat nebude kedze dneska kazdy druhy clovek ma android na telefone. preco nepouzit telefon ako konzolu
  • Takže si vlastně kupující koupili prázdnou bednu aniž by vědeli co to umí *15*
  • Už se těším až to napojím do televize a budu hrát tetris, protože nic víc to stejně nezvládne
  • dalsi zbytecna konzole
  • Já bych to neviděl tak černě, oni do toho přece chtějí nacpat hw, kterej se už dlouho vyrábí pro všechny možný tablety a mobily. Oproti vývoji úplně nový konzole tady maj tak 95% hardwaru připravenýho, všechno je to už praxí ověřený, továrny to umí bez problémů vyrábět, upravit to tak, aby se to vlezlo do tý krabičky a připojit k tomu gamepad mi připadá jako maličkost.
  • Já se na to těším. Vlastně... možná, jestli to vůbec výjde. *7*
    • smejki
      coby to nevyšlo? spousta věcí se dokončila. třeba nespočet pokusů o sestrojení perpetua mobile. *1*
  • Inquisitor
    Ten gamepad je pěkně ošklivej.
  • OUYA, to ještě žije? *15*
  • Tak takhle se to dělá? Nejdřív vymyslet design a pak hardware? A já myslel že je to naopak :D Každopádně doufám že jim to vyjde i když to de komplet mimo mne...
    • Takhle to není i když z nadpisu a prvního odstavce zdejšího článku jsem to taky tak pochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit