Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tynno
    starej dobrej stalker, super atmo na každém kroku,neumírající look jen škoda že za celou dobu nezměnili to debilní chování zbraní který jediný kazí (nebo aspon mě kazilo) celkový dojem z hry. Chodit pořád s kamionem munice na zádech a sbírat každý náboj jelikož nepříteli nestačí dávka olova srovnatelná s vystřílenou municí za celý film Predator ,tak to mě fakt docela sralo )
    • Mno protivnici s lepsimi obleky toho do tela vydrzi docela dost,to je pravda,ale kdyz strilis do hlavy ,tak jdou k zemi temer dobrovolne.
      Ze zacatku se slabymi a dost nepresnymi zbranemi mi pouzity balisticky model taky obcas vadil,ale jakmile se clovek dostal k lepsim zbranim ,tak jsem nemel problem.
    • Střílet se musí do hlavy a takový AN-94 (zde Obokan) ten sejme kohokoliv na dvě kulky (rozuměj jedna dávka). Do těla tam se toho vejde pravda dost, ale do hlavy a je po ptákách.
      • Tynno
        jo jako mě je to jasný,nejsem uplná váza zase )) někdyoni padnou po dvou kulkách ale někdy se člověk snaží a prostě bez výsledku,to jsem měl na mysli )
    • Od Clear Sky sa daju zbrane modifikovat a aj ked to neni uplne ono, tak to uz aspon neni taka katastrofa ako v SoCh. Ale ano, minimod na ucinnost a presnost zbrani bola prva vec co som do povodneho Stalker daval.
    • To o cem mluvis presne resi datastor modpack - konkretne posledni survival pack (verze 7856).
  • Možnost stálého měsíčního platu. Zkuste http://pritel007.webnode.cz Vše je zdarma, přečtěte si info.
    • Sounds legit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit