Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    dobry pako to hral na tom videu, behal jak slepi
    • a vy zas nedokážete dát dohromady klodnou větu...
  • Pro mě osobně byla nejlepší modifikace, jakou sem kdy v živote videl Third age do medievalu 2, ted je nová verze a jsou tam i mesta z pána prstenu, je opravdu autentické bojovat proti 10 000 skřetum, když vy branite minas tirith a mate 3000 vojaku
  • ja sem poridil company of heroes kdyz byla sleva na steamu a hraju ted kampan s "NHC" modem... nove jednotky...upravene statistiky a spousta drobnych zmen ktere tu hru posouvaji dal..napriklad mrtvoly zustavaji po celou misi atd.. nevyhoda ale je ze nejsou lidi na multiplayer...kdyby ste to nekdo zkusil a chtel zahrat, tak mi napiste na steam..najdete me podle mailu svincent@seznam.cz ...PS: muzem kdyztak zkusit i ten mod z vychodni fronty
  • GlaDOS
    Na Half Life 2 doporučuji ještě Nightmare House 2.
    • Jj to ten byl vynikajici, hodne se mi taky libi pomerne dlouihejl "Strider mountains", ceskej "Ravenhol" a z novejsich "Dangerous world" - paradni mody.
      • Mna Strider moutains sklamal. Sledoval som ten mod stale na Moddb ale ked som si potom zahral tak mi tam nieco chybalo.. Taky Ravenhold to uz ano :D. Stale si vybavujem tu cast ked padal komin. Premna to bola najlepsia momentka zo vsetkych modov :D
  • Mistake of Pythagoras je hratelny !! Staci urobit zmenu v gameinfo.txt subore po naistalovani toho modu (treba zmenit hodnotu SteamAppId z 220 na 215)
    viac info aj o ostatnych modoch co nefunguje po half life 2 updatoch ale daju sa rozbehat mensimi zmenami najdete tu:
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1289845
    • Mistake of pytagoras som si nainstaloval po precitani tohto clanku a po tychto horeuvedenych upravach ho hram. Bez uprav sa sice rozbehne ale scripty nefunguju, ta zenska na zaciatku nepride k Vam a Vy sa nemozete hybat. S upravami je vsetko v pohode. :)
      • Děkuju! :) Já jsem si myslel že autor novinky to má zmapovaný. *16*
        • POZOR, pre ten level 3 je treba naistalovat aj patch zo stranky http://www.moddb.com/mods/mistake-of-pythagoras co odstrani cutlinked Overflow chybu :)
        • V pohode :) inak pozor v TRETOM svete sa mi hra 2 krat sekla pred skriptom - netreba robit nic len pockat asi minutu, hra sa rozbehne sama od seba (pravdepodobne ten skript nejako komplikovane nahrava). hlavne neresetovat pocitac, po tych zasekoch (zatial dva) hra funguje v pohode dalej
  • Vim ze uz je to asi historie ale musim si vzpomenout na They Hunger do hl1. V te dobe to bylo neco, hlavne part v hospitalu. Pametnici budou vedet *5*
    • GlaDOS
      TH jsem měl hodně rád. Jedna z nejlepších modifikací HL1.
    • They Hunger mel hlavne vyjit jako plnohodnotna hra na source engienu, skoda ze z toho seslo, vypadalo to na zajimavy zombie horor.
  • Mně by se líbilo udělat téma na modifikace do Half-life 1
  • Niiiiie!! :( Nedávno jsem přemýšlel jak se vlastně Mistake of pythagoras mod jmenoval, že bych si ho strašně rád zahrál znovu po těch letech. :( Nejde pirátnout starší verze s crackem a nějak rozjet tu modifikaci? :( *16*

    No tak se vám vy dokonalé homoklády mínusové omlouvám, že nevím všechno! Pokud vám vadí ta část o pirátnutí tak bych se klidně vsadil, že ste čórky největší.
  • Hehe, zrovna jsem se chtel Games.cz nabidnout jako pisatel reportazi o modech :P Jak vidim, Tomas to vzal pevne do svych rukou, tak at se to udrzi. Jeden hot tip; rozhodne proklepni mody pro Freelancera, specialne pak Freeworlds 2, co nevidet to vyjde a je to uz ted pecka.
    • Hanzales
      Vypadá to luxusně. No, zrovna jsem chtěl připojit exterák, abych se podíval, jestli Freelancera někde mám, ale nemůžu zaboha najít adaptér :D Nakonec jsem našel v poště, že to byl FreeSpace2, co jsem koupil na Gogu. Tak jako tak mi už strášně dlouho chybí nějaký space combat simulátor/arkáda, pěkně s kokpitem a podporou Joysticků s FFB a tak. Dnešní technologie dokáží vymodelovat vesmír realtime už docela pěkně a nějaká pořádná space akce by fakt bodla...
      • Ja ted hraju X3 a je to sice malicko pomalejsi ale stezovat si nemuzu.
      • na freespace2 je taky luxusni pribehovy mod, hral sem ho dokonce 2x, jen nazve si nevybavim :( moddb.com to jisti
    • sleepless
      Mody Pro Freelancera mam celkem v merku, porad to hraju. Kazdopadne se ale nabidni na redakcni email, clanky mimo Tomasuv serial rozhodne nebudu odmitat!
  • K Research and Development musim suhlasit. Nepamatam si ze by som hral neaky HL2 mod viac ako 3x. Research and Development ma k tomu prinutil lebo ten mod je jednoducho luxus. Dizajn ma velku uroven a to nepocitam tie hadanky. Nie su sice narocne ale ide o ten napad :).
    Mod k Portalu (1), by som odporucil Portal Prelude, ktory ma aj ceske titulky. Pri tomto mode som sa citil ako keby som prvykrat hral Portal. Vynikajuce test chamber, pri ktorych si obcas poviete "To sa neda" :D...... Dufam ze coskoro budu mody na Portal 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit