Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mdkGT
    Mozna ma EA prilis slabe programatory *15*
  • Ja si myslim, ze ma celkom pravdu. Vzhladom na to, ze mat PC s dedikovanou grafickou kartou nie je na zapade vobec caste a mat desktop je priam rarita, tak sa ani necudujem tomu vyhlaseniu - u nas je situacia ina a desktop s dedikovanou grafikou ma snad kazdy, ale na zapade to tak nie je. A ze HD4000 nerozbehne ten engine by som mu mozno aj veril... Jako nie su sprosti, keby sa im to oplatilo robit, tak by to spravili.
    • Veskoslav
      To jsou kecy. Poláci patří mezi nejsilnější kupní sílu v Evropě, to samé Němci vedle nás a přitom podle průzkumu tam více jak 2/3 lidí mají samostatné grafické karty...Prostě alibismus EA, aby si všichni kupovali konzolovou verzi za větší prachy. Nic víc. Tyhle kecy ať si nechají pro nějaké tupce, co jim to žerou. A mimochodem. Poslední generace integorvaných karet už je také jiné kafe.
      • Dovol, abych tě opravil. Jsou to Rakušáci kdo má největší kupní síluv Evropě, ne Poláci.
        • Veskoslav
          Kupní sílu v herní sféře? Nenech se vysmát;)
      • USA ma vacsiu kupnu silu ako cela Europa a tam to obvykle nie je...
        A ked uz ma Polsko taku uzasnu kupnu silu, tak by ma zaujimalo preco si napr. MS spocitalo ze sa im nevyplati tam vydavat konzolu pri launchi.
        Tiez chcem vidiet ten prieskum o dedikovanych kartach. Ked chce niekto PC verziu tak si kupi PC verziu a ked chce konzolovu tak si kupi konzolovu, nezalezi na engine.
        • Ehm ... herni PC a integorvana grafarna nejdou do hromady, na tom stroji si nezahrajou prakticky nic - ani predchozi verzei fify na tom ani nespusti, takze jaksi kecy v kleci.

          Kdyz chce nekdo hrat, tak na to ma sestavu, kdyz nema, nezahraje si. Ale kdo ma, tak ma o rad vykonejsi stroj nez konzole (ty budouci) a o 3 rady, nez ty stavajici.
        • Veskoslav
          Nevím, co sem pleteš teď konzole a jejich prodej v Polsku, když hlavní kupní sílu tam tvoř pc komunita....Ale zzaleží. Proč mám doprdele platit za zastaralý engine, naprosto stejný jako u Fifa 2013 a šašci s novou generací konzolí ne?

          A prosím kec o tom, že USA má větší kupní sílu než Evropa si s prominutím vraz někam hodně hluboko. Už to dávno neplatí. Kupní síla USA je v nynější podobě na 1/2 kupní síly Západní Evropy a to jenom kvůli zasranému systému, kdy se těžce protěžuje dollar na úkor jiných měn. Nebo ti přijde správné, že euro=dollar=libra?
          • Jo, pride mi to spravne. Bohuzial. Dovol mi to prepocitat (trebars na cene PS4):

            399 USD - bez dane. Sales tax si kazdy stat rozhoduje podla svojho, ale generally je okolo 7% coz je 426 USD. Samozrejme consumeri sa tomu mozu vyhnut objednavanim online.

            399 EUR = 533.70 USD. Je tam zaratana dan z pridanej hodnoty (teda DPH, ktora je 20% vo vacsine krajin EU) coz je 478.8 USD. Je tam takisto zaratane to, ze v Europe sa (vdaka EU) proste robi business tazsie ako v USA (hlavne co sa tyka napr. distribucie - kazdy stat ma vlastneho distributora, takisto co sa tyka toho, ze EU vyzaduje aby boli napr. manualy viacjazycne a dalsia kopa malych poplatkov). Takisto je tam zaratane to, ze mame o rok dlhsiu zaruku ako v US.

            Teda rozdiel je asi 50 USD, coz samozrejme nie je malo, ale ako som hore pisal, je tam zaratane hlavne to ze robit business v EU je drahsie ako v US + ta rocna zaruka.

            Inak este stale chcem vidiet tie prieskumy ohladom dedikovanych kariet.
        • jonatan.hanzlik
          I kdybys měl pravdu (což DOUFÁM nemáš), tak to nemění nic na faktu, že tady došlo minimálně k jedné lži - buď se lhalo o konzolích (které se archtekturou měli přiblížit počítačům - takže by neměl s porty být tak velký problém jako dřív ne?), nebo teď lže EA když mluví o tom, že by bylo obtížné vytvořit port. EA? Heh, těm tak něco věřit :-)
        • Rhulad
          Tanečník má pravdu *3*
  • Tak nevim, ale mě na 1 rok starým notasu jedou všechny současný hry, ale si myslím že normální PC by to daly i v režimu spánek
  • Pethulla
    Tak hned ze začátku sorry za offtopic, ale kdyby to někoho zajímalo, tak na GOGu dneska začaly letní slevy, což je fajn, ale ještě fajnovější je, že po nějakou dobu dávají Torchlight jako dárek. Konec hlášení.
    • Veskoslav
      Dodávám, že Steam začíná příští týden se slevami:-P:)
  • Same kecy. Ako je potom mozne ze na E3 sa ukazovali Xbox one hry na obycajnom pc (Intel cpu, Nvidia gpu, win 7), ze by sa stal nejaky zazrak?
    • Chapu, ze se vztekate, ale tohle je EA a EA jde v prvni rade vzdy o byznys a az v buhvi kolikate rade o to udelat dobrou hru.

      EA ma k dispozici presna data, kdo FIFU na PC hraje a jaky ma hardware. Soucasna situace je proste takova, ze podstatna cast jejich cilovky ma slaby HW typu 4 roky stary notebook s int. grafikou.

      To, ze dva roky stary mid-range PC je silnejsi nez next gen konzole, je v tomhle pripade irelevantni.
  • walltar
    No zase, když si vemu, jaké woodeny mají někteří moji známí a hrajou na tom hry, tak na tom možná i něco málo pravdy bude ... ale spíš bych řekl, že se vymlouvají, aby vůbec nějaké exkluzivity měli.

    Plus jak moc se hry jako FiFa hrajou na PC? Já nikoho, kdo by něco takovýho hrál neznám (anebo se to stydí přiznat)
    • a já jich taky moc neznám, a sporty jsem hrál jen na konzolích (ok, NHL 99/2000, nějaké to EURO na PSone), na PC je nehraju, protože nejsem ochoten investovat do joypadu, natož do konzolí, takže se bez těchto her obejdu. Nové fify a nhl mě ovšem zajímají po technologické stránce, takže bych je na PC uvítal.
    • já naopak znám hromadu lidí co hraje na pc, s gamepadem je to úplná paráda
  • nekromant33
    proto vychází pro evo s fox enginem, který je určitě tři roky pozadu za ignite kvůli průměrným pc...
    • Veskoslav
      No myslím, že je jasné, co člověk koupí, když bude chtít fotbal na pc. Pak zase EA bude řvát, že to nikdo nekupoval a podobné píčoviny a zruší EA sports na pc úplně.
  • Mart9
    Já mám snad dejavu *1*
    A jsem moc rád, že mám FIFU 13 na PC originálku a v dalších letech ušetřím, protože EA zase bude vydávat to samé (jako tuším od 07 do 2010).
    Bohužel se jim v minulých letech osvědčilo, že lidi na PC budou stejně kupovat rok co rok tu samou hru, takže nemají důvod tu loňskou výbornou FIFU "nedojit" ještě několik let.
    To o tom hardwaru jsou opět jen výmluvy.
    • Veskoslav
      Však ti vypnou servy, jak je u těch debilů zvykem:)
      • Mart9
        *1* Pravda no
        Ovšem hraju hlavně manager mod, takže teď budu mít velkou šanci to konečně dotáhnout až do konce *4*
  • Pilgrim66
    A teď tu o Červené Karkulce.

    Jak už psal Cain, ty prezentace jely u Xboxu na PC, tak co to je za kecy.
    • gameplay z FIFY 14 ale neukázali
    • smejki
      Presentace Fify? Protože u toho Xboxu jelo na PC jen něco.
  • ucho
    Ne, tohle fakt logiku nemá... Už jen proto, že přesně toto by mělo pohánět vývoj HW kupředu a výrobci grafických karet a procesorů by měli za to být rádi (pokud uvěřím tomu, že to dnešní průměrný počítač nedá). Viděl bych to spíš na nějakou zákulisní dohodu o exkluzivitu, která je dobře zaplacená. Teď to jen nějak okecávají...
    Pak si ještě rýpnu, u karty k FIFA 14 je zde uvedeno, že pojede i na PC a PS3...
    • prudislav
      tam jde o to že PC verze pojede na enginu PS3/X360 a ne na PS4/Xbone enginu
      • ucho
        moc nechápu tu logiku mít jednu hru na dvou různých enginech a nemít jeden engine, který umí optimalizovat výkon i na pomalejší generaci konzolí (pomalejší PC)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit