Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D:D tak víšjak, mě je vcelku jedno kdo si o tom co myslí, prostě je to i pro mě pohodlnější, hry mám skoro 2 týdny před vydáním, dojdu z práce, stáhnu, převedu a hodím na externák a hraju ;)
    • ses fakt dobrej. naucis me zapnout torrent, vypalit Dlayer a vrazit do konzole ? ses stenej toy jako idioti! co pestujou travu a pak se tim jeste chlubi na forech vcetne fotodokumentace *1* ach ta stupidita.
      • co si... uz sa davno nenapaluj, spustis z ext. HDD ale skopirujes z usb kluca
        • Caincz
          No, to na tom principu opravdu mění hodně :D
  • Tohle Xboxářum závidím, radši bych na PC tohle než kterýkoliv z posledních NFS her. Shift byl bomba jen ty okruhy mě už lezou krkem. Tohle je přesně to co chci a co na PC chybí. Open world racing hru co nejen že vypadá parádně , ale má taky skvělej model jízdy.
    Test drive U2 byl dobrej, ale jizdní model a crash model až moc velká arcáda.
    • Forza Horizon je i na asfaltu dost citit arkadou. Na blate, sotoline, nebo pisku ta arkadovost vyleze jeste vice.
      Urcite Xboxarum Forzu Horizon zavidim prave pro moznost otevrene jizdy. To nam na PC zatracene chybi. TDU2 byl totalni prusvih a jednicka je jiz hodne zastarala, navic nema ani moznost nastaveni citlivosti plynu, takze pedal funguje jako spinac. Bral bych Forzu na PC vsemi deseti, ale pro rally by musel byt jizdni model precejenom vymakanejsi. *3*
    • zato tohle bude simulace :D..........
      TDU 2 je sragora zkus radsi jednicku :) mnohem mnohem lepsi. FH bude vramci dnesnich cirkusovinek asi nestravitelnejsi mno...... ale stale arkada jako remen .)
    • nojo skrz tohle budeme poslouchat proč to zas nevyšlo na pc když konzole jsou na nic apod :D:D už to uplně vidím až tu bude recenze *15*
      • Na konzole mam jistě svůj názor, ale nicméně jim teď nechci nic vyčítat. Jen lituju toho že to neni i na pc. Conzole tu jsou a kdybych tu o nich pindal, jak špatný jsou tak nic stejně nezmůžu. PC vs Konzole jsem už dávno zdal :D Bude nová gen konzolí a po ní asi zase další.
        Že pc je technicky lepší je jasný , jako že když je blesk tak následuje hrom. Ale že konzole jsou pohodlný a bez problému , když se neuškvařej teda je taky jasný. Zasuneš a hraješ :)

        Forza horizon PC verze petice ? Ne asi težko :DD
        • Caincz
          Po PC Dark Souls petici si myslim, že se na PC hráče dloooouho konzoloví vývojáři ani nevyprdnou...
          • Nemyslim si že by se na ní někdo vyprdl, když už by o ní uvažoval. S Dark souls si za to mohli samy , že opravdu s pc neuměli. Evidentně to je malá firma a tak si to chtěli udělat samy , aby to nebylo drahý. Tým co dělá forzu má jistě víc peněz a zkušeností tipl bych.
            Ale u Dark souls přiznali barvu, jak to je. Je tam sice dost divnejch věcí jo , pač jeden člověk opraví za 20 min věc nad kterou si nevěděli rady. Nebylo by tak drahý dát pár stovek, někomu kdo jim jen poradí co a jak udělat.
            Nevim jak na tom ve výsledku DS bylo , ale mam pocit že se zaplatilo, takže tak.

            Možná i vydělalo , fakt nevim. Ale vypadal to na docela slušnej úspěch. Sám sem tu petici podepsal a taky koupil hru.
  • paráda.. pařím už plnou verzi a je to fakt luxusní hra.. už se těším až budou vycházet ty dlc :)
    • Teď už to není p*del kdž vám zabanujou Xbox Live účet nezalogujete se ani do windows 8 xD Takže přemýšlet se vyplatí :P
    • ses fakt hustej ze krades a jeste se tim tady chlubis :) ono vypiratit dnes neco umi kazdy maly dite, tak se tady aspon nestrapnuj.
      • Na kompl možná, ale na xbox ne.. Teda, aspoň já ani pořádně nepochopil jak na to, a tak si radši hry kupuji. Ono je to stejně lepší
      • noaco že kradu? co chceš v téhle republice dělat když každej krade něco ;) napřed se zamysli jo. nejsem první ani poslední.
        • Caincz
          ...a tohle je učebnicový příklad, proč volby dopadly, jak dopadly :) To je dost scheisse názor, "no a co že kradu, kradou i vostatní".
          • v dnešní době je tolik pirátů. tady si srdíčko vylívat nemusíš jak je to špatny apod. brečíš pěkně ale na špatným hrobě ;)
    • Plnou verzi ?
      • ano :) komplet v cz, paráda, fakt doporučuji
        • Umaroth
          No takže se tu chlubíš že pirátíš na flashnutej Xbox.....
          To je prostě nad moje chápání.
          • flashnutej né. čipnutej ;) a pirátím z důvodu politiky těchto her, že si zaplatiš hru a pak musíš jak dem*nt kupovat ještě další hry. a nejedná se jen o forzu ale o cokoliv v dnešní době. a aby sis nemyslel, dřív sem na xboxu valil pouze origo ale od té doby co mi MS zabanoval jen tak konzoli tak od té doby pirátím ;) a podtě.. uminuskujte mě :D
            • Caincz
              To je smutnej příběh o tom, jak tě zlotřilej Microsoft bezdůvodně zabanoval a ty se mu teď mstíš vlastní zlodějinou. Revenge solves everything. Skoro námět na pokračování Dishonored...
        • A kde si jí sebral ?: DDD
          • console-power.com :)) už ji mám myslím 4tej nebo pátej den. jde to ale pouze na konzoli s JTAG/RGH.. :) :P
            • Aha :D do pí já jsem tak neinformovanej :D dík
  • Prosim vas, Xbox360 som si kupil len koli RDR a nikdy som na nom nic ine nehral ani ho nepripajal k ziadnej z tychto platenych sluzieb. Ako to je, da sa do tejto Live sluzby prihlasit aj na Slovensku? Ako funguju tie body? Chcem si totiz Forza Horizon kupit ako moju druhu Xbox hru :) Dakujem.
    • Myslím že teď Mrkvosoft udělal na Slovensku po 100 letech Xlive, ještě k tomu, kdy tato konzole za rok asi končí, ale četl jsem že je to dodrbané a některé hry si nelze koupit, lepší tě vyjdou hry (jsou levnější) na UK účtu.
      • RakeW
        Nevím, jak na Slovensku, ale Games on Demand jsou na českém live o malinko levnější než na tom anglickém.
    • Caincz
      Nevim, jestli už je Xlive podporován i na slovensku, nicméně vždycky si můžeš vytvořit český účet. Body si pak koupíš, buď přímo na Xbox live, nebo je spíš výhodnější podívat se různě na aukro/ebay, protože občas je koupíš fakt levně. Zpravidla to funguje tak, že "velké" hry se na Xbox live platí reálnými penězi, kdežto arkády, dlc, doplňky pro avatary apod. se platí pomocí bodů. Ano, je to stupidní duální systém a je pravděpodobné, že brzy už se všechno bude platit penězi. Nicméně i ty "velký" hry se dají platit pomocí MS bodů, musíš jen při nákupu stisknout křížek, pod kterým se skrývá možnost "Pay with MS Points". Zhruba platí, že 1000MS bodů = 300 korun, ale záleží na tom, jak výhodně nakoupíš.
      • RakeW
        Jen doplním, že "velké" hry na stažení (Games on Demand) vycházejí se zpožděním a jsou až na výjimky (Crysis) dost předražené (krabice jde sehnat těch pár měsíců po vydání mnohem levněji, i nová).

        Jinak těch 1000 MS bodů se spíš blíží těm dvou stovkám, nakupuješ-li třeba na tom aukru.
        • Caincz
          No, je tam třeba GR: Future Soldier za 599,-, ten jsem si teď koupil já, vyšel na 2000 MS bodů, proto ten přepočet podle "oficiální" ceny.
          • RakeW
            A tak to je zase slušná cena, to jo. Zvlášť pokud ty body nakoupíš levně.
  • Caincz
    Ne že bych chtěl znít jako butthurt poorfag, ale tenhle trend oznamování obsahu dlc ještě před samotnou hrou už mě fakt sere. Kromě toho, pokud tam nemáte chybu a to DLC má vyjít fakt příští září, tak to už je fakt postavený na hlavu.
    • bojuj JTAGOM/RGH :-)
      • Caincz
        Bojovat proti něčemu tim, že to ukradnu...to je trochu lame, ne?
    • Lawliet
      To je fakt! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit