Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jedno se jim ale nechat musí ví jak vydělávat. DLC 4ever. *4*
  • Erien
    Sims 1 fakt víc možností nemělo, a ve čtyřce bazény jsou ale jinak dobrej pokus *1*
  • Erien
    40 euro je cena origin klíče, to je klasika, nevím co se tady kdo diví. V krabici bude stát jako vždy kolem 750 Kč. Já si čtyřku koupil, stejně jako kdysi trojku a nemám s tím problém. Datadisky jsem vždycky kupoval až v akci za polovinu.
  • Jack1947
    Pool coming in next DLC. *14*
  • Tohle mi nestojí ani za to upirátění. Engine je asi napsaný v JAVE podle toho jak je to pomalý a i The Sims 1 mělo více možností a to téměř ve všech směrech.

    Tohle je tak nainstalovat, udělat bazén, nahnat tam simíky, prodat schůdky, nechat je vychcípat a odinstalovat. Jo počkat, on tam vlastně není bazén.
  • Jack1947
    Trošku hodně peněz za málo muziky. *4*
  • Co vím, tak nacpat DLC do NFS Most Wanted 2012 nebylo nejlehčí. K tomu si připočti naprostý nezájem většiny hráčů, což způsobilo minimální počet kvalitních tutoriálů apod.
  • uplne jednoduse, crackne i puvodni hru...
  • Tak potom je to v poriadku:) Ono tu na nete si jeden nikdy nemoze byt isty.
  • XXHUGOXX
    To je taký problém si to upirátiť ? *16*
  • Chim
    Samozřejmě mám namysli autory DLC v tom smyslu, v jakém uvádíš. Pokud jde o samotné vývojáře, tam se spokojím s dehtem a husím peřím.
  • Autori su v tom nevinne. Zaziva by mali upalit ludi z marketingu, ktory to vymyslaju:) Taky chudak programator alebo grafik si nemoze povedat, nie tato hra nebude mat dlc.
  • Ano, ale EA si tohle dokáže nějakým způsobem zabezpečit. Nebude to tak lehké.
  • Takže přidají povolání, jaké byly vždycky v základní hře. Toto bych opravdu nečekal. The Sims byla vždycky dojička peněz, ale tohle už přehánějí. Pak se diví, že si to spousta lidí upirátí.
  • Mám koupenou základní hru ale dlc jsi stáhnu já se dojit nenechám !!! Aj tak jsi myslím že většina věcí
    které teď budou vycházet ve formě dlc měli být už v základní hře
  • Tohle musím mít !!.. .-* *14*
  • Chim
    DLC jsou zlo a jejich autoři by měli být zaživa upalování. *16*
  • Pethulla
    trošku málo srandy za 40 dolarů
  • Keyz
    A holky po celém světě si rvou vlásky aby tohle měly...
  • A DLC dojící jízda začíná!

    Hanba blejt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit