Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je suprová. :) už mám první kapitolu za sebou a nemůžu se dočkat další. :) hudba je skvělá, prostředí krásné, příběh zajímavý, dost mě pobavil ten mluvící odpadkáč :D:D
    Jen ta čeština tomu schází :)
  • MickeyMutant
    Z videa to trochu působí jako Cloud Atlas spin-off.
  • Pořád nějak nerozumim tomu, jak se nekomu mohla líbit Dreamfall. Sterilní, nudný a s hrozným ovládáním. Fuč byla poetika jednicky. Tohle vypadá dost podobně imho
    • ucho
      mně se třeba Dreamfall líbil víc jak TLJ a ten závěr byl prostě bomba, které potřebovalo pokračování jako sůl. s ovládáním jsem žádné problémy neměl.
      • ten zaver ze byl bomba? doted mam trauma z toho,jak otevrene to zkoncili a uplne se klepu na pokracovani

        ovladani bylo mirne retardovany,ale bylo to o zvyku,chvili jsem se sice nemohl trefit do dveri,ale pak to bylo ok(ovladani jako prvni tomb raider na PS1,otaceni do stran + pohyb dopredu,zkratka pain)

        jen doufam,ze nekdo udela cestinu,kdyz oba predchozi dily ji mely
      • tak pod to se podepíšu, taky mám druhý díl radši i když byl jednodušší na mozkovnu (to ale neznamená hloupý)
    • x_ander
      Ovládání sice bylo naprd (v půlce hry jsem přešel na gamepad a pak už se to hrálo výborně), ale sterilní a nudné to imho rozhodně nebylo. Oproti Longest journey to sice dost ztrácelo, to je fakt, ale jinak to byla hodně slušná hra.
  • ucho
    vypadá to dobře. grafika stačí tak akorát, atmosféru to má, takže se těším.
  • Tahle hra by si zasloužila pořádný pokračování i s lepší grafikou a už vůbec ne nějaký epizody. Tak nějak tuším, že to bude propadák, leda že by to vyvážil pořádnej příběh, na kterým jsou předchozí díly (hlavně první) stavěný. Mno... Uvidíme :)
    • Tornquist odišiel z pozície game directora u Secret Worldu len aby na tom mohol makať. Pre vela vývojárov to je srdcový projek a určite si na ňom dajú záležať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit