Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Už aby to bylo...
  • Ukázka vypadá parádně atmosféricky a poutavě přesně do času 1:15.

    Proč neodstřelit jako první oficíra, když se evidentně chystá popravit civila? Proč se naše vysoká šarže nesnaží ukrýt nebo alespoň vrhnout k zemi? Odkdy se dá s vojenskou technikou druhé světové války přesně ostřelovat s kadencí jedna střela každou sekundu? A proč je v traileru přítomen naprosto zbytečný X-ray efekt? (pro vychutnání bohatě stačí bullet-cam)

    Jdeme uzavírat sázky: Autoheal, žádné reakce na zásahy od A.I., AimAssist (jemná linka ukazující skutečnou dráhu kulky), velká zelená naváděcí šipka a kachničky na střelnici.
    • Ano, dokud nebude gameplay nebo ještě lépe hratelné demo (hážu rukavici vývojářům), tak se výše uvedené "sázky" řadí do kategorie "věštění z křišťálové koule".

      Tak, teď si přečteme jeden článek zde na games, nese titulek "Call of Duty: Modern Warfare 3 vydělala miliardu za 16 dní ". Přečteme si ho očima člověka, který finančně rozhoduje o dění okolo Sniper Elite, jinak se o hry moc nezajímá a jde mu spíš o business.

      Pak se podíváme opět na tento trailer, zejména od 1:15 do konce. Následně pochopíme, odkud se berou moje odhady a že i když jsou jen věštěním, tak za nimi stojí jistá úvaha a extrapolace zkušeností s průběhem vývoje a výsledkem u jiných podobně zaměřených titulů.
      • Jinými slovy už jsi z CoD tak zmagořil že ti kazí úsudek o jiných hrách. Udělej světu laskavost a to tvé věštění si strč někam.
        • Dovolím si říct, strč do prrdele...
      • Red Orchestra 2 - hra z WW2,trailer s lítajícíma končetinama,zpomalenejma záběrama,všechno na efektičnost.
        Avšak konečnej produkt nemá s CoD nic společného..takže né každá hra musí skončit jako klon CoDu.
    • Nebereš to trochu moc vážně? Je to jen video ani to nejsou záběry ze samotné hry vše je tam jen na efekt tak si nech ty kecy když to nechápeš.
    • A proč řešit takovýhle detaily,když jedinej účel toho traileru,tak jako všech trailerů,je nalákat.
      Dokud' neuvidíš gameplay nemůžeš říct nic o tom jaká ta hra ve skutečnosti bude :)
  • tesim se. snad to bude mit i kvalitni mp nebo aspon coop
  • Ukázka pěkná ale to má skoro každá hra a nakonec se nestačí člověk divit. Kdyby to fungovalo aspoň z poloviny tak jak je to vykresleno tak by to bylo hezké. Jinak teda to zmíněné rentgenové cosi je opravdu dementní, stejně jako to v mortal kombat (teď nevím jestli to byl MK bo jiná ta bojovková blbina?) ale nedivím se potom, že z děr vylézají krysy co kydají na hry, když je někdo do her schopný přidat tohle... zajímalo by mě jestli se to doopravdy někomu líbí nebo to jen napadlo nějakého úchylného PR kr*plo kravaťáka? *16*

    Takže se vám to asi líbí ale tak moje blbost měl jsem očekávat, že tu bude spousta ujetejch.
    • mne sa to paci
  • Buď pán recenzent nehral SE 1 alebo je už zmagorený ako väčšina hráčov a zaujatých len na grafiku a zabúda sa na to najdôležitejšie a to je hratelnosť ! v SE nejde o grafiku ale o ochovanie pušky a všetkých síl na ňu pôsobiacich.... Ak zachovajú základ zo SE1 a pridajú novšie veci, tak to bude skvelá hra, aj keby sa grafika nemala zmeniť
    • sleepless
      Tak z textu je snad jasne, ze jsem jednicku nehral. A nikde rovnez neni psano, ze by hra musela byt nutne spatna, i kdyby byla graficky trosku slabsi, coz nevim. Jde pouze o konstatovani dojmu dle zaberu z videa bez dalsich implikaci. Nekdy mam pocit, ze rici o necem, ze se to zda takove nebo makove funguje jako cerveny hard na ty, co NECTOU text, ale jen nektera slova z nej :)
      • keigi
        No ono si stačí přečíst oslovení, aby člověk pochopil, že to byla reakce na První Signální ... páč mě to jako recenzentova recenze nepřišlo *3*
    • přesně tak.. SE1 byla špičková hra, dvojka bude taky suprdupr.. hlavně aby to byl řádnej stealth jinak to nechci.. a žádnej poskákanej koridor, to mě taky moc nezajímá
  • nojo tesime .. i kdyz ocekavam (soude dle videii), ze na ukor cool snipovani bude hra, jeji mechanizmy a hracovo konani postradat jakoukoliv logiku a pujde spis o hru na efekt..
  • Stačí zmáčknout prostředek a konec. *1* 2/10
    • staci si precist tvuj prispevek a hned vim, ze si trotl *1*
  • Oficiální FB stránky Sniper Elite V2 uvádějí: Sniper Elite V2 - 360, PS3 and PC
  • Moc pěkné těšim se.
  • NonSuch
    to vypada ze to bezi na tom engine tech poslednich avp taky od rebellionu
    • RickyMatew
      Taky sem si všiml ( btw nova AVP byla skvelal hra jen trochu kratka za aliena)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit