Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to vadí? Lepší je jedna dokonale propracovaná mapa, než čtyři mapy totálně odfláklé *5* (né že bych tím narážel na nějakou hru)
    • Nebo ještě lépe třeba dokonale propracovaný náhodný generátor map jako byl v Age of Empires 2? To mi neříkejte, že vytvořit vyváženou mapu je tak složité.
      • 2 roky hram HoN a este stale nepoznam vsetky zakutia tej mapy
  • BoB.2
    Zkuste http://www.mercelite.com/ celkem v pohodě MOBA.
  • BoB.2
    Ještě že moje angličtina stojí za prd tak vím kulový co melou. *5*
  • Pořád tam je pouze jediná mapa k hraní?
    • dlc s bulharskem uz je ve vyrobe ;)
    • *15*
  • dota 2 je strasna v tom ze pokial nemas vyssi level tak si nezahras dobru hru, a zvycajne ked sa nieco dosere tak sa ludia odpajaju cize si automaticky prehral. Dota 2 je nehratelna na zaciatku a pokial sa dostanes na lepsi level tak ta to aj prestane bavit ako mna. HoNko to ma lepsie vymyslene.
    • pokud myslíš ingame level systém tak ten neznamená nic, jenom že za každý level up dostaneš cosmetic item, já mam level 194 a stejně tak bych mohl mít 1, neovlivňuje matchmaking system
      • JohnyTheZik
        Neni pravda. Ten MM system se snazi davat dohromady hrace stejnyho levelu a ciste teoreticky, pokud bys narazil na hru, kde neni nikdo v parte (vpodstate solo matchmaking), tak by meli bejt vsichni kolem tvyho levelu, a i kdyz to vlastne, vskutku, nic moc neznamena a vyssi level rozhodne neznamena vyssi skill, tak je VELKEJ rozdil mezi hrama s lvl 1 hracema a nebo dejme tomu 50+..
  • dota 2 je asi najhorsia hra pre noobov:D pokial clovek nehral aspon lol tak by som to ani neinstaloval...
    • taku sračku ako lol..prinesie si tam iba tak zle navyky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit