Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja sa hlavne z tych obrazkov bojim,ze to bude koridorovka... *9*
  • IsimonI
    Nevim jestli zrovna Den Trifidů,, ale je to jasně pajclý z Já legenda - první obrázek.
  • Vypadá to nadějně, snad to skutečně bude bezcitný survival a né arkádová-mad-max jízda:) Kdo má rád postapo, rozhodně nepřehlédněte: Cesta, Malevil, Den Triffidů, Tma (Neff), Smrt trávy (s Cestou asi nejreálnější) a Alas Babylon! ;)
  • christianus
    Ta atmosféra mi volně připomíná Den Trifidů. Konečně hra kde neni postapokalypsa plná pankáčů.
  • God-of-War
    Ty vole! *8* Ta grafika je epes!!
  • no ty kraaavo,to byla moje prvni reakce :-).proste se na to tesim a vypada to fakt paradne.vubec nemam strach ze to dopadne spatne protoze naughty dog umi.chtelo by to uz nejaky gameplay
  • no ta grafika nic moc teda-celkom zastarala. kvalita textur na tom poslednom obrazku je priam priserna
    • Ano, auto na tretim obrazku neni sice zadny zazrak, jinak si myslim, ze je grafika paradni a navic je to jen na ´zastaralou´ konzoli, jak tady par lidi tyto masiny prezdiva, takze tim padem si myslim, ze je to uplna bomba *3*
    • A jeje pixelhunter, ktery neumi ocenit ani kouzlo hry a jeji hratelnost ani grafiku po vytvarne strance :-). Technicke provedeni je az to posledni, co je na hre zajimave.
      • lol. tak mi ocen hratelnost z troch obrazkoch, o hre sa tazko robi nazor ked sa o nej nic nevie, ked uz sa o niecom da utvorit nazor z 3 obrazkov, tak je to grafika, a ta je dost priemerna, flakove textury, ziadne tiene, ked uz vypustaju do sveta takyto tease, tak to mohlo aspon nejak vyzerat
        • nahodou ta grafika je moc pekna. Ale porad v tom vidim Uncharted.
          • Jo, jak rikal bratr, postava mu pripomina Drakea po 10-ti letech *2* Ale tesim se, tohle nemuze dopadnout spatne!
          • což by bylo fajn *5*
  • Hairy_Ass
    Takže zbraně se budou opotřebovávat a posléze se i úplně rozpadnou? No, aby to nedopadlo jako v Dead Island, kde stačilo párkrát někoho seknout sekerou, a už se rozpadala... *15*
    • Přesně přesně přesně...tohle mě Dead Island hrozně moc zprotivilo *11*
    • Naughty dog to s hrama umí. *3*
    • Tohle me na tom hrozne mrzelo, jak si ma clovek uzit mlaceni zombiku, kdyz se mu v ruce uplne vsechno rozpada. Ono to vypadalo, jako kdyby ostrov krome zombiku napadli jeste termiti
      • Normalne, stacilo je kopat, noha vydrzela vse :-).
  • Prečo tu zas hrá Sam Fisher pre boha? -_-
  • Sakra, už aby to vyšlo :). Těším se mrtě :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit