Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi se boji barev, seda cerna a bila, to jsou barvy hracu..a trochu te hnede..chmm.
    Mne prijde jako kdyby jste cely život zily ve sklepe a když vas někdo v lete vystrci na slunce..zarvete..a do prrdele...a utečete zpet schovat se do sklepa pod pytel od brambor..
    • "pod pytel od brambor" - lol :D
    • To je blbost. Ono i první Witcher je barevný, ale tak důstojně, to samé první Dark Souls, tak má barvy viz Anor Londo, Firelink Shirne a další lokace, ale nikdy by tě to nenapadlo považovat to za kýč, tohle je prostě přesaturovaná hrůza...
      • Me by zajímalo kdy presne se prosadilo to slovo saturace nebo presaturovane. Je to jak nemoc, jako když se nemluvne nauci první slovo a porad ho pak opakuje. Hmm..nebo je to od doby co herni zarizeni umi zobrazovat vic jak 16 barev, zrejme by to porad nekterym lidem stacilo, pac v te době to slovo nikdo nepouzival:)
  • Já jsem smolař... :-( Omylem jsem si smazal před pár měsíci savy po dohrání základního Zaklínače 3 (hra na SSD, ale savy byly na jiném disku, který jsem mazal - asi to udělala sama hra, možná shledala už málo místa na SSD). A tak už jsem nehrál první rozšíření... Musel bych to rozehrát znovu, a tolik času nevím zda najdu. Jasně mohl bych si vzít savy od někoho jiného, ale každý to má jinak dohrané, jiné inventory, jiné splněné úkoly. Jsem v*l... *4*
  • Jinak pokud jste omdleli či vás bolí hlava z těch barev nebo chytáte epilepsii, doporučuji 3ml Dark Souls či Bloodborne rovnou do krve...
    • Ježiši kriste, o čo vám ľudom tu ide? Každá diskusia o Zaklínačovi a zakaždým sú tu vždy idioti, ktorí budú spomínať DS alebo Bloodborne? O čo vám ide? Ak sa vám toľko nepáčia hry Zaklínač, tak prečo chodíte do diskusií o nich? Tieto úbohosti, čo tu píšete, to nemôže normálny človek napísať.. nedáva to zmysel, nemá to žiadny účel, nič.. podľa mňa je hanbou hier od From Software, že ich hry tu obhajujú ľudia, za ktorých by sa oni sami hanbili... takýchto "fanúšikov" by nechcela žiadna firma - no možno EA, Ubisoft, Konami, atď. by za Vás poďakovali :)
      • nebreč kýčaři. Četl jsem ságu dříve, než jsi zjistil na co máš tu žižálku dole, takže se snad můžu vyjádřit k W3, který poničil kompletně atmosféru světa...
    • Veskoslav
      Ano, kouzelné království, kde i Geralt málem zvracel barevnou duhu, tak bude temné a kruté. A jiný nick už vymyslel nešel?
  • Nezlobte se na mě, ale tohle je hrůza.
  • Veskoslav
    A jeden člověk s 20 anonymy a IP changer:)
  • Nádherná grafika i architektura, radost pohledět a ty barvy a panoramata, CD Projekt umí *5*
  • Asharak
    Dokud do hry nezakomponentují konečně vývojáři nastavení saturace, budeme muset holt dál plakat vypálenýma očima. FXAA injector pro W3 jako u Skyrimu by byl boží :/
  • Pridali tam trochu jasnejsich barev a lidi sou z toho hned na mrtvici :D
    Tomu se rika variabilita prostredi a je to klad nikoliv zapor *7*

    Krali kyce a patosu, kterym je Dragon Age:Inquisition, to nesaha ani po kotniky,
    • Knigy tovaryš?
    • Dragon Age v kýči bylo překonáno už původním Witcher 3, tohle si jede vlastní ligu kýče *4*
  • Vojta_Ilavsky
    Připomíná mi to Forzu Horizon 2.
    • Draken69CZ
      Daruj mozek vědě protože tam co se musí dít *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit