Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Naprostý orgasmus. Tohle oznámení a ukázky strčily do kapsy všechno, co se tento rok událo. Aspoň u mě. Holt naprostá srdcovka! :) Už aby byla venku trojka i remake!
    • Kinet1c
      To iste, ale z jednej miestnosti sa neda vycitat co stou hrou porobia. Snad to bude skvele, ja teda hlboko dufam :D. Tato uvodna miestnost je nadhera, presne ako by som to chcel vidiet, uz len ten zvysok nech je skvely a bude hej. :D
  • Jestli si chcete zahrát remake System Shocku 2 zahrajte si Bioshock.
    • del0
      Tyhle hry mají společné jen slovo shock v názvu...
    • Co? Možná tak inspirativně a trošiličku stylisticky (je to temnější) jsou si ty hry podobné, ale v základech a formou úplně jinde.
      • COZE? Bioshock je kvalitni ale extremne prehypovana FPS s temnejsi atmosferou, nic vic.
      • V základech je Bioshock více méně akčnější System Shock 2.
        • hm tak to asi ne *6*
  • BangMeInBangladesh
    Je to pekne, ale na grafice az tak nezalezi, hlavni problem SS1 je podle me pro soucasne hrace ovladani, ktere je straslive, nebo lepe receno, tak odlisne od dnesnich her, ze odradi 95% lidi, kteri si to budou chtit dnes zahrat.
    • GOG verze System Shocku má upravené ovládání (klasický mouselook) - doporučuji!
      • Tady bych opatrně nesouhlasil. Původní podivné ovládání je pro mě nerozlučně spojeno se zážitkem, který mi ta hra přinesla (někdo další hrál SS1 společně s kamarádem na jednom PC? - Jeden chodil a druhý střílel :) ?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit