Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim vas lidi nekpujte to, zarazte jim to, oni nevydavaj hry, oni vydavaj alfa koncepty za ktere zkasirujou penize a nikdy nedodelaj
    • No ono podle mě podobné sandbox stavebnice ani nikdy pořádně nejde dodělat. Stále lze přidávat něco nového, něco měnit, něco upravovat... Stačí se podívat na takový Minecraft. Prostě v jednu chvíli se řeklo, tenhle update už je hotová hra, zvedla se cena a toť vše, hra se vyvíjí (vyvíjela) stále dál. Takže konec konců, proč ne. I v takové nedokončené hře se dá strávit stovky hodin dobrou zábavou. Furt lepší než zaplatit 60 éček za trochu lineárního hraní a několik hodin filmečků. :)
      • No podle Volejnika je to ale pribehova hra a tam se to vyplati *3*
    • no to dufam ze nedorobia. a prestanu pridavat nove veci
      • inak by prestali pridavat nove veci*
  • Nedočetl jste se prosím někdo někde kdy tam bude multiplayer ?? bez multiplayeru nějak nechápu smysl té hry
  • Kein
    Koupil jsem to, měl jsem slevu, páč mám Space engineers, ovšem, zatím koupi nedoporučuju, nic tam není krom toho, co jste viděli v traileru a docela brzo ta hra, jak je nyní, omrzí; byť teda potenciál to má ku*wa obrovský.

    Kdybych neměl slevu tak bych s koupí určitě ještě počkal.
  • No zrovna se dívám na SE a většina serverů - 0 lidí , 1 nebo 2 člováci. Jsou tam i servry s 20 lidma .. asi 2 - 3 .. škoda
    • 6 hlupáků nesouhlasí s konstatováním fucktů : D .. ach jo.
  • Vypadá to ale luxusně !! :D
  • Super, muzou si zase nechat zaplatit, nedodelat to a zacit neco jinyho. *15*
    • Tím jsou Keen Software House proslulý, zatím nedodělali jedinou hru, už i na Space Engineers se naprosto vykašlali, jak jde vidět z posledních měsíců, kdy nebyl jediný update. Určitě se mnou budou souhlasit i návštěvníci tohoto webu, že Space Engineers jsou sice srdcovka, ale vykašlali se na ní, v posledních několika letech vývoje.

      Přeji hezký den,
      Ludvík Trečko
      • prosim te, tohle nejsou novinky.cz aby ses tady podepisoval a pral hezky den. Btw. ne, nevykaslali se na nic.
      • Keyz
        http://steamcommunity.com/games/244850/announcements/

        Bylo jich několik během února, ledna atd...
        • jakubc
          No a vám to nepřipadá jako tak očividná lež, že je to spíš ironie? Já teda nemůžu mluvit za něj, ale já to tak rozhodně bral.
      • wtf? mají dva týmy, každý na jednu hru, a update vychází každý čtvrtek! A jaký několik let vývoje? Cca 2 roky? Ale jdi ty trole
      • na tvoju verziu sa updaty instaluju z kickass.to
      • jakubc
        Přesně tak, žádné updaty, naštvaná komunita (každý dvacátý by vám hru vyloženě nedoporučil!) a dalším trapným pokusem si chtějí vydělat na další auta a dovolené! *1*
        • Každý čtvrtek vychází update pro SE. Stačí číst jejich page na FB. Kdyby jste sledovali víc nemelete tu hovna, že se na hře nepracuje. Četl jsem také že se rozpracovává systém planet na které se bude moci přistát, každá planeta bude mít své specifika a je možné, že bude sloučení SE a MediEvil. Tudíš se přistane na planetě, kde se bude žít život a každý si bude moci vybrat, jestli dělat inženýra v kosmu nebo na planetě. Raději si něco od tvůrců přečtěte než napíšete něco čeho se chytnou ovečky a omýlají to podle dementa který jim to nakuká.
  • walltar
    Hmm tak 25% sleva pro vlastníky Space Engineers mě přesvědčila... *1*

    Doufám, že nějakej ten survival mód tam bude celkem brzo.
    • aha Walltar.. ja myslel, ze jsi hrdym vlastnikem celeho internetu, ze by jsi to vzal i bez slevy *14*
      • walltar
        Bez slevy bych asi čekal na survival mód.

        Ale myslím, že se na tomhle docela vyřádím i bez toho survivalu. Už jenom ty fyzika je super... a značně nasírá zároveň. Si tak člověk staví takový menší kostel a při výměně zdi si strhne půlku věže *1*

        ... ragequit.

        Ale za těch 15€ celkem sranda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit