Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomíná mi to Sacred...
  • Prakticky zadna diablovky se mi od vydani Diabla 2 nelibila. Myslim tim ty skutecne klony Diabla, ne vsechna akcni rpg. Napriklad Dungeon Siege 2 je dobry a tesim se na trojku, ale Titan Quest je priserna nuda. Dalsi diablovku co si dam bude az Diablo 3.
    • ...by me zajimalo, co je DS2 za klon Diabla ?!?!?!?!!?!??!?!?! :-))))) jediny co ty hry maji spolecneho je, ze to jsou akcni RPG :-)
    • asi jako vetsina lidi pod tebou :) musim napsat, ze titan quest byl a je paradni hra :) nikdy sem TQ nehral online, ale singl je podle me lepsi, jak diablo 2 uz jen diky grafice :) ktere staricke d2 nemuze konkurot
    • Pravej_PipMan
      mně osobně se líbilo propojení s řeckou mytologií, byť nijak extrémně zdařilý. A bez debat to je chytlavý rpg. Jen to v tý Číně se mi moc nelíbilo. Egypt ještě šel.
    • Janun
      Já si zas titan quest velice pochvaluju, strávil sem u něho spostu času.
      • Taky jsem toho nazoru, ze TQ byl (je) nejlepsi Diablo klon co byl, zvlast datadisk IT byl luxusni
      • napodobne, taky jsem titan quest paril od rana do vecera s kamosem..
  • Tak me se to zas vubec nelibi, technicky uz vubec ne, a to diablovky miluju. Tipoval bych to na solidnejsi diablovku dost podobnou treba Lokimu, takovy prijemny budget, ale urcite ne AAA titul.
    • MrSanta
      Vida, Demoness mě předběhnul a napsal to samé. Tak jenom připomenu fakt, že se jedná o pre-alpha verzi. Každý má svůj vkus a každému se líbí něco jiného. Za sebe říkám, že to již nyní vypadá o dost lépe, než to co zatím předvedlo Diablo 3.
    • ale vždyť tohle není žádný AAA titul a ani autoři to netvrdí.. Naopak jde o dítko malého nezávislého studia! A před tím je třeba smeknout.
  • Tushan
    vypadá to uplně perfektně
    asi nejspíš paladin hm.... nice
    ted to z akčními rpg vypadá celkem dobře Torchlite 2 tohle a diablo 3 bude co hrát *1*
    • MrSanta
      V tom videu to asi není žádná přesně definovaná třída. Podle diskuze všechny ve videu použité skilly patří třídě Soldier, jen ta flaška na konci ne.
  • jop. to chci. vice nez Diabraft ;)
  • To vubec nevypada spatne.
  • vypada to dost dobre ale snad konecne budou lokace aspon trochu nahodne generovany (aspon jak v diablu) a ne ze se vsema capu stejnou travu aspon 3x
  • MrSanta
    Pre-alpha a navíc vlastně indie projetk a vypadá to velmi dobře. Pevně věřím a doufám, že to chlapci zdárně dokutají až do úspěšného konce a hru se jim podaří vydat.
    PS: jestli máte chuť podpořit vývojáře, tak je možnost si už dneska hru předobjednat přes jejich stránky. Dostanete se tak do titulků (a další bonusy) a můžete tím získat i možnost hrát hru již od alpha verze, která by mohla být hotová již letos. Akorát to nepodporuje PayPal *11*
  • Hmm, z videa srší taková Diablovksá atmosféra, jako fanoušek Diablo serie musím uznat, že to vypadá dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit