Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi jsi koformni jedinec, ktery pise v souladu s redakcni politikou, zkus napsat neco nesouhlasnyho do komentare, treba ten hipik smutny nesnese nic v rozporu s jeho nazorem
  • Zajimavy ze mne v zivote nic nesmazaly... jestli ono to nebude o necem jinem... *7*
  • Tvůj komentář je koukám také z takové té nižší věkové kategorie. :)
  • Nikde, stejne jako v sedme epizode.
  • Teď tak uvažuju a nový kotor stejně nebude a když jo tak to stejně disney pohřbí multiplayerem nebo dětskou grafikou takže poslední naděje na normální rpg ze světa sw jsou modeři.
  • Vývojářům přeju ať se daří a místním mmo a bf děckám aby jim zhořeli kompy nebo na čem hrajou. Kotor není pro dnešní mládež, tam je třeba zapojit mozek a ne rvát všechno do strength. Radši si zahrejte swtor to je tak akorát pro tu nižší věkovou kategorii.
  • jasny, poslu jim prachy a za odmenu mi budou mazat komenty atd, zapomen, adblock a páčko
  • Si panove radej kupte sponsorship (v cene dvou piv ci krabky cigaret... i kdyz dneska uz ani to ne) a nemusite to resit *7* ... z neceho ty vyplaty, konektivitu, hw a kdo vi co jeste platit musej...
  • jakej
  • Copak tam nevidis tuny textu v aurebeshi? *1*
  • TheGGG
    ty děláš tak leda BDSM
  • ty podsvětlené schody.
  • taky se chci zeptat: jaké neduhy a nedostatky prvního dílu máte na mysli??

    Původní engine KOTOR bez problémů zvládá FullHD (1920*1080) s AntiAliasingem, což je dostačující.

    Navíc je komické prohlašovat "bude super si hru zahrát trochu jinak" vezmeme-li v potaz že nereálnými předsevzetími tvůrců/fanoušků/moderů se toho remasteru dočkáme nejdřív tak za 4 roky (a to jen pokud nevzdají!) a v té době už to nikdo nebude považovat za "nádhernou grafiku" :-X
  • test
  • Styl je podobný SWTOR, takže tam SW je. ;)
  • Ja koupil novej monitor a ta plocha navic je ted vzdy vyplnena reklamou.
    Vetsi monitor ti nepomuze *1*
  • jo, koule, ty já mám *3*
  • Čichám, čichám Kingdom Come...
  • tvl co blbnete?..tak si nekdo "vylepsuje" (predelava, upravuje) svoji oblibenou hru,nikdo vas NENUTI to stahovat nebo na to jen cumet a muzete si vesele hopsat v puvodni verzi *7*
    Kdyz ma nekdo chut si to upravit ..tak at si z toho udela treba my little pony *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit