Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    bitvy OK, ale asi by me radsi zajimala strategicka mapa
  • Magister_Peditum
    Musím přiznat, že se mi to líbilo (i když s trochu té řezničiny tomu chybí). Snad to nezmrší, jako Rome 2.
    • Prophet
      Pokud chceš více řezničiny, tak si budeš muset počkat na dlc Blood & Gore nebo Blood & Burning, u Warhammera to bude pravděpodobně Blood & Hammer a bude stát tak okolo 3 až 2 euro
  • XorxoxTalarius
    Vypada to skvele, opravdu si pripadam jako by prevedli stolni warhammer do RTS, s mensimy upravami aby to nebylo tolik frustrujici jako Shadow of the Horned Rat *5*
  • Jsem stále skeptický. Až si říká, kdo chce, co chce. Stále není viděť žádný gameplay. Toto je pouze dobře sestříhané video ze hry a ještě z úhlu kamery, ve kterém žádný hráč nemůže hrát. Úplně stejně vypadala bitva o Kartágo v Rome 2. Ve videu není vidět UI, AI jednotek, taktické možnosti oproti předchozím dílů. Jednoduše řečeno bylo vypuštěno další PROMO video, které neříká vůbec nic, jak se hra bude hrát.
    • generalx
      Však ono se to ani nijak jinak netváří :) ,,This spectacular scripted battle taken from pre-alpha game code,,
      ..hra je na začátku vývoje není co kritizovat..naopak zatím to vypadá velmi nadějně a skvěle..
  • Vypadá to graficky perfektně, jakoby jednotky vyskočily z armybooku... bitky vypadají tak nějak... totalwarovsky... hodně postávání a pošťuchování, o nějakých regimentech nemůže být řeč...
    • v 9:40 je videt že ten obr jen postava a ostatni na neho koukaji - doufam že AI bude lepší
      • ber to tak, ze se jednalo jen o prezentaci, kde chteli ukazat co nejvic. Ve finalni hre, jednotky takhle postavat nebudou.
  • doufám že budou i vetší mapy, protože tohle co prezentovali je tak jedna petina menší mapy v Shogunovi 2
  • slavek.skara
    By mně zajímalo jestli do toho zakomponují miss fire....protože sice destroy canon zabolí, ale ca boom rico (dvojnásobek zranění ) je někdy boží :)

    Pro neznale ze světa warhammru tak u střeleckých jednotek na prach se hází vždy hází kostkami a pokud padne jednička tak se hází znova co se stane..nejhroší je když padnou jedničky to hold dělo bouchne...pokud ale padne šestka tak hold dvojnásobný sud s prachem a dělo vystřelilo a ma dvojnásobný dmg...
    (snad si to ještě pamatuji správně je to deset let co jsme hrál naposledy)
    • MickeyMutant
      Určitě tam nebude něco takového, že by se ti dělo v půlce bitvy samo od sebe rozpadlo.
      • Veskoslav
        Tak to jsi neviděl Skavení děla na chaotit. Tam je 50 na 50, že to zabije osádku nebo nepřátelé.
        • slavek.skara
          přiznávám nevybavuji si tuhle jednotku :( ale obecně chaotit je tak nestabilní substance....že jen skaven s toho muže střílet :D
          • takova jednotka totiž nejestvuje
            • mozem potvrdit,nic take doma nemam
          • Veskoslav
            Myslím že se mi ani jiná rasa, co jej tak využívá nevybavuje. Jinak se vyskytují v Mark of Chaos i v sérii s Gotrekem, kdy je Thanquol použil.
      • slavek.skara
        no a ? V Shadow hornet to bylo a bylo to boží..v Dark Omenu to udělali tak že dělo nevybouchlo ale musel si ho přebíjet mnohem déle..

        Ale asi máte pravdu tipuji že to tam vůbec nebude nebo že to bude mít princip Dark Omenu.
    • Magister_Peditum
      Tipuju, že tam budou aktivovatelné schopnosti jednotek, jako v Rome 2 (tady to nebude naštěstí vypadat tak blbě).
  • Trošku mě zamrzelo že se protivníci nedostali více hlouběji než jen první řada openenta. Zvláště bych to čekal u jízdy. Snad se to zlepší jinak to vypadá dost dobře. Pobavilo mě když obr ukousl chudákovy hlavičku. Je to drobnost která potěší *3*
    • V tom videu rikali, ze je to jedna z veci, na ktere musi jeste zapracovat
  • Fantasie ! Těšim se až ukážou tu tahovou část po mapě.
  • Llour
    Jestli se na něco vážně těším, tak je to předělávka na Pána Prstenů. Konečně budou moci modeři věrně a přesně zachytit "Nazgûl-birds" *4* . Jsem si jistý, že chlapci (a děvčata), kteří neustále makají na sub-modech pro Third Age Total War se po vydání tohoto dílu vrhnou na konverzi do Středozemě *14* *14* . A čas se zastaví...
    • Ja sa tesim na Warhammer mod na tento Warhammer - ako pise niekde vyssie Chytrak, gro veci ostava stale rovnake. Naozaj uz by mohli pochopit ze reskin jednotiek naozaj neznamena Novu hru.
      • Kallessin183
        Total war hry si jsou v základu dost podobné a je jedno který díl to je, tedy i které období dějin napodobuje... Když to takhle funguje roky a hry jsou výdělečné, tak proč to měnit... Firma nezmění svou strategii když by tím ohrozila svoje zisky. Tak to funguje všude, nejen v herním průmyslu a i když s tím nesouhlasím, chápu to... Tvorba her je pořád obchod kde investor chce na konci vydět čísla v plusech a čím výš tím líp....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit