Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou, na 3DS grafický nadstandart, když než jsem rozkliknul článek tak jsem se zhrozil, že to je na PC (ukamenujte mě) ale když se podíváte na nabídku her na 3DS tak tohle jednoznačně vyčnívá
  • ucho
    mno dungeon mastera mi to moc nepřipomnělo, spíš levnější verzi grimrocka. ale tak proč ne. jen ty zvuky mi přišly strašně otravný. řekl bych, že zvuky budou u této hry velmi důležité a budou tvořit podstatnou část atmosféry, tak snad si na nich dají záležet.
  • Keyz
    Je tam netopýr, tak je to v cajku.
  • Vypadá to suprově, jasná koupě, na 3DS mi něco takového dost chybí...
  • drzim prsty! :)
  • vypada to uzasne, snad to vydaji zkraje leta, aby bylo na dovoleny co hrat :)
  • Nevypadá to špatně a určitě to vzbudilo můj zájem. Třeba ty animace postav jsou pěkný a dungeony mám rád. Ale ta grafika prostředí jako celek vypadá jak z kosmický lodi s ocelovými mřížemi, jednou je to celé do modra, pak do zelena. Spíš by se mi líbil standart hnědý dřevo, šedej kamen a svíčky na zdech a orezlé mříže. Snad na to ještě šáhnou. Pěkná krokovací hra na 3DS je Etrian odyssey a je to o pár levelů vejš. Trošku tu barevnost aspoň poštelovat a bude to supr.
  • Asi u předplatného Levelu využiju nabídku na 3DS, tohle je hra která mě k tomu asi už dokope!
    • kup si 2dsko od polacka, krome vyhodny ceny dostanes i polibek na cestu *5*
    • zdeeneek
      Koupi 3DSka rozhodne chybu neudelas. Ja jsem s nim maximalne spokojenej.
  • taky se těším.. jistá koupě už teď
  • Kinet1c
    Mali by si pohnut stymi ostatnymi platformamy, takyto dung ja velmi rad. Vyzera to super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit