Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Princ.Jablon
    to veskoslav:

    "Navíc mě vždycky přišlo strašně hlupé, že spousta z nich nenosí helmy a Space Wolfs obzvlášť. Jako jo, spoléhají na své dary od Russe, ale taková zranitelnost mi přijde plýtváním."

    Mě přijde hloupé, že ve vesmíru, kde jsou orkové, kteří věří v to, že když si namalují lodě na červeno, tak že lítají rychleji, a díky této víře v to, ty lodě rychleji opravdu letí, tak přes takovýhle věci někomu přijde nejhloupější věc to, že si 2 a půl metru vysoký naboostovaný Schwanzenegerové nevemou helmu, ve vesmíru, kdy během vteřiny pochcípá 20 miliardová populace planety při invazi ale pak tu samou invazní armádunásledně vykope z planety 100 über badassů na steroidech...a někomu přijde nejhloupější to, že si při tom nevemou helmu

    *7* *7* *7* *7*
    • Veskoslav
      Prosím, příklad bitvy, kdy SM v síle 100 dobili celou planetu. Knížka, bitva, cokoliv.
      • TheGGG
        nemá nic, je to jen další troska...
    • TheGGG
      je vidět, že vůbec nevíš o čem mluvíš... ztrapňuješ se a jsi za hlupáka... při jakém boji osvobodilo 100 mariňáků celou planetu? To si rád poslechnu... protože jsi akorát napsal pěknou kravinu a zařadil jsi se mezi další trumpeta...
      • TheGGG
        žádné argumenty od vás dvou zoufalců...? holt děcka z mozečkem vymletým po brakovém LoLku, Dotě a WoWku začala křečovitě kopat...
        • Princ.Jablon
          Ani jedno jsem nikdy nehrál děcko, Warhammer mám rád, nic to nemění na tom, že ten svět trpí značnýma nelogičnostma

          Narozdíl od tebe neujíždím ani na vymletých shitech pro tebe typu call of duty ale pokud se Ti bude líp spát tak hraju hry jako Europa Universalis, Hearts of Iron, CoH, DoW a ze stříleček Natural Selection, Red Orchestra, Insurgency...a narozdíl od tebe jsem Dotu, LOLko a Wowko ani nikdy nezkoušel, ty o tom máš potřebu věčně kecat tak asi víš o co jde...děcko
          • TheGGG
            a zase jsi ty jeden chlapečku nemocný neodpověděl na položenou otázku... a to jsem se tě ptal já i veskoslav... mě je celkem jedno co za hipsterské okrajové zoufalce máš na steamu, ale rád si poslechnu o té bitvě, kde 100 SM samo dobylo celou planetu... jinak jsi tak leda Princ.Blbon...
            • TheGGG
              takže princ.blboň nemá žádný argument... a snaží se to zahrát na vtip... ahahaha, tobě bude možná 40, ale chováš se jak 10 kkt... a mě BTW 24 není, ale tebe si na seznam emeentálů přidám hnedle...
            • Princ.Jablon
              Je docela vtipný, děcko, že se tady snažíš někoho označovat za hipstra se strašným nadhledem, přičemž reaguješ na nadnesenou zmínku jako malá ubrečená holka který se někdo otřel o my little pony a nebo justina bíbra.

              Bylo to nadnesené a to že se toho chytáte jako h**vna košile dokazuje jaký jste děcka kterým se někdo otřel o modlu, já to chápúu, je ti 24 a máš pocit jak si strašně dospělej oproti půměrný herní komunitě...ale tvoje uplakaný reakce tě degradujou na děcko, vem si ponožku a udělej si do ní dobře abxys upustil páru a nebral virtuální svět a zmínky v o něm o jinym virtuálním světě tak dramaticky...děcko
      • Princ.Jablon
        upusť páru děcko
      • luzr ggg si našel nového kamarada mimone veskoslava
        • Veskoslav
          maxíčku, jdi spinkat. Ale předtím nezapomeň naklikat.
          • proč každa diskuze ktere se zoučastníš skončí flamem? zamysli se nad sebou
  • ták nech to neposerkajúúúú,vyzerá to konečne podla mojich predstáv...teším teším.:D *1*
  • Zdravim, asi to tu uz kolikrat zaznelo, ale zminujete tu knizni predlohu, je mozny to nekde zakoupit v CZ jazyce? Prijde mi, ze by to mohlo byt pekny pocteni.
    Diky
    • Největší počtení jsou myslím "kodexy" k samotné deskové hře. Jsem die hard fan W40K ale přiznám se, že knižní tvorba mě nikdy nenadchla. Ale zato skupuji kodexy a krom žasnutí nad perfektně nabarvených miniaturami z deskové hry se tam člověk dozví lore psané skutečnými autory.
      • TheGGG
        gaunt's ghosts je jedna z nejlepších military sci-fi co jsem četl, že nenadchla tebe neznamená, že ho máš od toho odrazovat...
        • Tanithští první a jediní... jednotka složená s přeživších ze zničené planety... bojuje a bojuje, neustále za těžkých ztrát a pořád ji ne a ne vymýtit... No...pokud nevládne Ibram Gaunt schopností nekromancie, nebo pokud nejsou Tanithští jediní slušnými kanci a neplodí náhrady v pauzách mezi boji, tak už ve světě Warhammeru nemůžou existovat:D Ne knižní adaptace jsou takový nezbytný výplach značky. Lepší je si sestavit armádu, nabarvit a pak bojovat se sousedem do pozdních ranních hodin.
          • TheGGG
            a opět, vůbec nevíš o čem píšeš... kdyby jsi knihy četl tak víš, že už asi ve třetím díle naverbovali vojáky z jiné planety, aby doplnili řady (jednalo se o vojáky a civily z města které bylo zničeno, takže teď byli taky něco jako duchové) a další se k nim postupně taky přidávají... vážně jste vy anonymci bez infa trapní a žalostní...
            • TheGGG
              a další anonymek... nebo možná jeden a ten samí ementálek?
            • Ty mas v hlave hlavne nasr@no...
            • TheGGG
              nebo si spíš možná trapný ty, ty jeden literektální hipstere, četl jsi jen jednu knížku a meleš tu kraviny, jak kdyby jsi četl půlku série... to je alespoň vidět co jsi za kkta a že tvoje rada nemá žádnou váhu. První díl byl docela dobrej, ale od třetího je to naprostá pecka a třetí, pátej a osmej považuju za jedny z nejlepších knih žánru military sci-fi... takže ne, ty knihy jsou dobrý-luxusní, trapný jsi leda ty... a na lexicanum já klikat nemusím, všechny informace mám v hlavě...
            • Ano četl jsem jen jednu a ještě se musel přemlouvat, jsou to slataniny jako ostatně všechny romány k nějakému tématu. Ale ano jsem trapný, taky bych ale mohl hned jít klikat na lexicanium w40k a pak tady provádět laciný vědomostní exterminatus.
    • Warhammer knih jsou mraky, dokonce i těch přeložených. Být tebou tak si najdu Eisenhorna a Gauntovi duchy, to jsou velice dobré scifi kousky sami o sobě a najít je přeložené by neměl být sebemenší problém.
      • TheGGG
        vzhledem k tomu, že už se asi žádné další knihy do češtiny nepřeloží bych mu spíš doporučoval naučit se anglicky, jinak bude mít hodně rozečtených sérií, které si nebude moc dočíst, protože skončil překlad (nová politika těch anglických šašků).
        • Veskoslav
          Vzhledem k tomu, že získali opět práva na Warhammer i Warhammer 40k (po třech letech vyjednávání) a tento rok už jede dotisk+nové knížky, tak zase tak moc spěchat nemusí.
          • Diky za infa, jen co tak sleduju jak pisete, tak je toho asi strasne moc-tech knih. Jde nekde najit s jakou zacit a tak?
            Diky
          • TheGGG
            počkat, takže zase bude překlad?
            • Veskoslav
              Maxíku, jdi spinkat.
            • Jasne, londyn, a ted tu pohadku o karlickovi;)
            • Veskoslav
              Já vždycky, když jsem v Londýně, tak si tam koupím další várku knížek. Ale většinu mám i v češtině, když to jde. Je to pohodlnější a překlad je opravdu dobrý. Ze série o Gotrekovi u nás je poslední Cesta lebek, co vyšla.
            • TheGGG
              Po zabíječi lidí ještě ale v češtině nějaké díly vyšly... mě připadá že poslední co bylo, byla ta série povídek o Gotrekovi a Felixovi, před tím bylo to o tom nekromantovi... ale hlavně by mohli vyjít další Ghousti, znám dost lidí co by to ocenili a já už sice čtu tudle sérii v AJ pokoutně staženou z internetu, ale kdyby vyšla v češtině, tak hned kupuju...
            • Veskoslav
              No psal jsem kvůli knize Zabíječ lidí, protože mi chybí fyzicky v knihovně. Tak jsem si psal a získali práva na další knížky a dotisk, protože původně vůbec už neměly vycházet další knihy a ani dotisk dle GW a jejich dvorního vydavatele Black Libary a to platilo od roku 2012. Ale Polaris získal opět práva. Proto u nás vyjde i poslední část Gotreka, má být i o Šedém věštci atd. Primárně zatím Warhammer, W40k se chystá později.
  • Technicka stranka hry (animace, fyzika, grafika) je velke zklamani. Ale nejhorsi je to, na cem je hra zalozena: animace terminatoru. Ty jsou doslova zalostne.
    • Veskoslav
      Maxíčku, jdi spinkat. Stejně je to 16+, takže ve tvých 12 máš ještě čas.
  • flash789
    Jo tak tohle jo. vypada to skvele:)
  • TheGGG
    vím že v původním SH byla en terminátorská zbroj, ale docela bych bral aj tu klasickou astartes... jinak to vypadá dost slušně...
    • Veskoslav
      Ty jsou vzácné a jejich vysazování je do otevřených prostor, tady máš modifikace terminátorů. "Novější" verzi, co nevychází ještě z dob Hora.
      • on myslel klasickou a nejvíce známou Mark VII 'Aquila' Pattern Power Armour. Ta mi nepřijde cenná, ta je prostě běžná. Terminátorská je nejvíc cenná, nejtěžší, nejodolnější, ale také nejpomalejší. Terminátoři mají také části "relikvií", které sbírají právě na oněch výpravách na vraky lodé a bývalých základen z dávných dob.
        • Veskoslav
          Jo tak. No pomalá. Některé mají soukromé teleporty na krátkou vzdálenost. Vysoce nestabilní a většina Technokněží ani nedoporučuje užívat, protože si nejsou jisti, zdali je Strojový bůh a duch stroje ochrání a budou fungovat. Navíc ty jejich těžké zbraně. To je lahůdka. Jinak nedávno jsem četl (snad si vzpomenu) knížku z období Horova kacířství (nemyslím tu trilogii, ale období) a tam se právě celá armáda Terminátorů ztratila ve Warpu.
        • TheGGG
          ano, myslel jsem tu klasickou, pro "běžné" členy kapituly... Prostě si nemyslím, že by bylo nutné posílat na pár genestealerů nejelitnější a nejstarší mariňáky s nejposvátnější zbrojí...
          • Veskoslav
            Terminátoři se normálně vysazují do bojů a nemusí se jednat o nejstarší atd. Primarchové a spol. se s tím moc nemazlili:)
            • TheGGG
              to je jasný no, ale co jsem slyšel, tak v těch starých SH stačil i jeden stealer, aby tě zabil... a já prostě beru terminátory jako něco fakt OP (jestli znáš nějakou knížku, kde terminátoři dostanou nakládačku rád si přečtu) a pravidla deskovky prostě neberu. Chápu že u těch figurek to musejí udělat nějak vyrovnaný, aby jeden člověk s třema řadovejma necronama nesejmul jinýho co má 40 gardistů, ale v rámci lore jsou prostě terminátoři elita nad elitu (ostatně jsou to vždy veteráni z 1. roty dané kapituly, kdo nosí terminátorskou zbroj). A nezapomeň, že terminátorská zbroj má v sobě mít odštěpek císařovi zbroje... ale tak je jasný, že swarmlord je trochu vyšší liga jak stealer... lordi přeseknou snad všechno na jednu ránu, kromě landraidera... ale prostě mě de o to, že terminátorů zas není tolik a bylo by divný, kdyby je sejmul takovej póvl jak stealer... ale jo, kouknul jsem se na lexicanum a stealeři jsou přeci jen dost hrozba... asi nejsou tak nízko mezi ostatními tyranidi...
            • Veskoslav
              No i v knížkách atd. mají SM atd. docela smůlu občas. Navíc klasické terminátorské zbroje například probiješ autokanónem, pokud dostanou plný zásah. A když jde kapitula do války, tak jdou všichni včetně Prastarých. Navíc mi přijde, že polovina vojáků má aspoň 300 let:-D A Padlí od Temných andělů mají pár tisíc let a to je ještě k tomu loví jako zvěř jejich bývalá kapitula. Takže dlouhověkost mi přijde přeceňovaná. Pak to dopadne tak, že tě přejede tank *1*

              Navíc mi přišlo, že když potkáš Tyranid Swarmlord či něco obdobného, tak je jedno, jestli máš na sobě klasickou terminátorskou zbroj, zbroj typu Dreadnought terminátorskou nebo klasickou, co mají řádoví členové kapitul. Umřeš tak jako tak. U genestealerů podle mě hlavní roli hraje počet. To i v knížkách vydrží stovky bitev a pak jej někdo otevře jako konzervu.
            • TheGGG
              já teda pravidla deskové hry a vůbec věci kolem figurek neznám, řidím se jen lore a někde co jsem četl posílali na stealery i arbitry, pokud se loď kterou stealeři obsadili objevila někde blízko nějaké planety. No a arbitři jsou fakt badassové, co dokáží bitkařit s půlkou planety, když je třeba, ale prostě terminátoři, to jsou skoro bohové i na poměry astartes... veteráni, někteří i pár set let staří a prostě mi logicky nejde pod nos, že by je mohl zabít jeden stealer, což je prostě pořád ve srovnání s nekronským válečníkem, šampionem chaosu, orčím meganobem či lictorem (což jsou pořád nepřátelé, které by terminátor měl porazit) pěknej póvl...
            • Veskoslav
              No někde jsem četl (fakt si nevzpomenu), že Genestealer (genolupič pro neznalé v češtině) uzpůsobil v rámci genetického vývoje chytit na svých čepelích tak, aby prostě prorazil ty adamantiové zbroje Terminátorů. Přeci jenom jsou to nejhorší nepřátelé v tom, že se snadno přizpůsobují a každá generace je odolnější a odolnější. Osobně bych moc neposílal normální gardu nebo SM proti nim. Navíc mě vždycky přišlo strašně hlupé, že spousta z nich nenosí helmy a Space Wolfs obzvlášť. Jako jo, spoléhají na své dary od Russe, ale taková zranitelnost mi přijde plýtváním.

              No měly by mít jinou roli jako podpůrné těžké jednotky s palebnou silou mezi tankem a Titánem, ale pořád se jede balanc, aspoň v deskovce. Mě to přijde jako větší mech IK, ale jako figurky na barvení patří podle mě k nejlepším.
            • TheGGG
              zrovna pokud jde o Duchy a 13. tak tam se mariňáci moc neobjevovali... v tom díle 13. legie kde bojovali proti Tau byl snad jeden mariňák a ten byl nějak moc OP i na astartes...
              Jinak já Dredy bral vždy jak chodící tanky, podle mě maj dost jinou roli na bojišti než terminátoři. No ale z nějakýho mě neznámýho důvodu bere impérium GStealery jako velkou hrozbu... tak asi ti terminátoři dávaj smysl... jen ale moc nedává smysl, aby běžnej Stealer prosekl terminátorskou zbroj...
            • Veskoslav
              Jak kdy. Někdy to jde jako silná podpora, kde normální vojáci kapituly a Garda nestačí. Do nejtěžších bojů jsou podle mě spíše posílání Dreadnoughti než Terminátoři. Aspoň v knížkách to tak je (Vlci, Duchové, 13. legie). Mě spíše přišlo, že se vysazují tam, kde potřebují 100% zvítězit a musí mít mobilní palebnou sílu. Navíc poslední dobou je stejně nahrazují Imperial Knight.


              Maxíčku, jdi spinkat a nepleť se mezi dospělé.
            • To je veskoslav, v lore warhammeru se moc nevyzna;)
            • TheGGG
              co já vím, tak terminátoři většinou jdou jen do těch nejdrsnějších bojů, s nejhoršími (myšleno nejdrsnějšími) a nejsilnějšími protivníky, nepošlou je na kdejakej póvl...
  • a nový Doom sa môže ísť hanbiť do kúta. Túto hru isto kúpim.
  • Vypadá to suprově a promakaně, žádný random gameplay jako v předchozích dvou pokusech z izometrického pohledu, kde kostky ovládali všechno. Navíc je to pořádně brutální. A líbí se mi ta těžkopádnost pohybu a vůbec ten pomalý postup. Přeci jenom tohle je Terminátorská zbroj... za mě kupuju i kdyby to nakonec z nějakýho důvodu dostalo i průměrné hodnocení. Stejně jako jsem instat koupil Gothic Armada - to je taky pecka.
  • Jack1947
    I když to může bejt dobré ( koneckonců podobnejch sCifi FPS není mnoho).jsou tu jisté pochyby a z videa člověk moudrý taky moc není - není to jen kafrání že se mi chtělo *7* *3*
    • taky se obávám že to bude jen další doom střílečka.
      klasický Space Hulk už od dob pravěku 80.let byla tahovka
      • flash789
        Samozrejme ze nebyla, jedna z vůbec nejslavnějších Space Hulk her pripomina tuhle novinku celkem hodne, a mam dojem ze prave v ni hledali tvurci inspiraci. Space Hulk Vengeance of Blood Angels.
        https://www.youtube.com/watch?v=JLyCfRtETfQ
      • Veskoslav
        Ta verze už vyšla na pc, stačí si ji koupit:) Jinak většina Warhammer her vychází z tahovek. Takto by jsi nemohl vytvořit nic jiného.
  • Veskoslav
    It´s better to buy for the Emperor, than to save money for yourself!
    • Magister_Peditum
      Lepší než platit svým životem, řekl bych. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit