Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Kosit zástavbu i dopravní prostředky autobusem, přivázaným za lano k letadlu, prostě v žádné jiné hře či sérii nelze."

    V Armě 3 to jde.
  • vizerato fajn *4*
  • Ja nenarikam....je to sice tupa rez, ale da se u ni slusne pobavit (a je to aspon hra, ktera si na nic jineho, nez na poradnou porci bezduche akce a ztrestenin, nehraje) ----> az to bude ve vyprodeji za 5 ecek, tak neni co resit *3*
    • jo ale nebudeš mit PACK na ozbrojené Vozidla! *8*
      • jj, ale to je asi to nejmensi *1*
        Pocitam s tim, ze prijdou dalsi addony a nejaka GOTY verze, ktera je bude vsechny obsahovat *3*

        Ted uz proste budu opatrnejsi s nakupem pecek v predobjednavce nebo v den vydani. Chci se bavit a ne delat betatest *7*
  • Tak na toto sa tesim a ked dostanem len vylepsenu dvojku s novou grafikou aj to mi bude stacit. Ta hra ma tolko obsahu, podobne ako GTA V. Teraz uz len stihnut dohrat GTA kym vyjde toto.
  • Hnisavec
    ja nie...Just Cause 2 bola po 5 hodinách neznesiteľná repetitívna sr4čka s obludne nudným príbehom i náplňou misiíí
    • archie777
      Souhlas pane Hnisavec.
    • Tento člověk mě chápe.
  • Jack1947
    Ještě že tak. *5* Takže trailer neurazil klasická bláznovina, s třeštěností na každém rohu, letadle a stožáru. Kdybych neveděl že to je JC bych myslel že to je nějaká parodie či co, ten děda se tam moc nehodí...
  • Doufám, že upraví uživatelské prostředí, ovládání a ukládání hry. To byly bolístky předchozího dílu.
  • Lukyz
    Mě dostali u slunečnic *1* Ale opět jsem vychlad u "Preorder now to secure exclusive weaponized vehicle pack" *7*
    • "Yarrr Harrr, Shiver me timbers!"
  • Jde vidět, že to bude zaměřený na destrukci.
    A to se mi líbí :D
    Snad to bude lepší, jak GTA V *3*
    • ty ses novej přítel ggg co?
  • MidnighT91
    Proč mám pocit že jsem se právě díval na trailer z jedničky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit