Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Nameless_One
    Navíc účty, které se na KS vytvořily tento měsíc a podpořily jen Areal od vydání tohoto "gameplay videa" totálně spamují a zaplavují comment sekci, aby jakýkoli jiný komentář okamžitě zapadl. West Games právě definovali nový level slova "ubohost".
    Kickstarter přece musí zasáhnout a tuhle šaškárnu zastavit, jinak ta špína ulpí i na něm...
    • Tilwaen
      Jestli pomocí komentářů definovali nový level slova ubohost, co říkáš teprve na tohle? (Link vypůjčen od uživatele Kozy)
      Pro to snad ani není slov :-)
      • The_Nameless_One
        WTF??!!
        Včera se jim podařilo překročit 50 tisíc, když jim dva backeři přispěli celkem téměř 12 tisíci. Že by Putin a jeho dceruška?
        http://www.kicktraq.com/projects/1577656602/areal/#chart-daily
        • Tilwaen
          Jojo, vypadá to na denní dávku bezmála 12 000 $ od doby, co je pan Putin velkoryse pozval k sobě. Dnes tam mají připsanou téměř stejnou částku :-)
  • naopak, projekt co stoji za podporu a umi udelat dojem, redakce by mohla udelat novinku:

    https://www.kickstarter.com/projects/697158346/survive-the-nights?ref=nav_search
    • Promiň, ale přijde mi to jako další Multiplayer blbost :(
  • maros.goc
    Strasne slabucke
  • mikezz
    Tak to vyzerá na ďalší fail. Na ten prototyp by bolo aj tých 14 dní moc, keďže evidentne použili asset na Unity, kde upravili oblohu a pridali pár stromov http://i.imgur.com/FCIkm0e.jpg
    • Ty assety jsem poznal hned na první pohled (hned první strom mě v tom utvrdil):)

      Jen to plácly na scénu (no spíše použily hotovou demo scénu) a bylo to... Takže jen více potvrdily možný podvod.

      Na druhou stranu je normální používat licencované placeholdery a assety. Já ten stejný balík mám také pro dev účely.
  • ucho
    nevím moc, čím přemýšlí, ale prototypem, který zbastlí za 14 dnů, rozhodně nikoho soudného nemůžou přesvědčit o tom, že se nejedná o podvod. ty záběry nemají naprosto žádnou vypovídající hodnotu o jejich projektu.
  • A to bude jako nějaká webovka? Vypadá to jak ve flashi. *5*
  • smejki
    A... a přesvědčili celých 13 lidí. Zůstává příliš mnoho neznámých a hromada neodčinitelných lží. Ale vzhledem k tomu, jak se teď začínají snažit, to vypadá, že velká komedie přeroste v malou tragedii. Čuchám za půl roku restart.
  • heh jj videl sem a hruza
    • To říkala tvoje máma, když ses narodil?
  • Femto
    Nejlepší na těch KS projektech jsou ty artworky. Ingame hry jsou zatím jenom infantilní zhovadilosti.
  • MickeyMutant
    "Zatím jsou na dobré cestě - vybrali už přes 37 tisíc dolarů a do konce kampaně jim zbývá ještě šest dnů."

    Kdybys, Adame, ten jejich kickstarter sledoval od začátku, tak bys nebyl takový optimista. Za první tři dny vybrali ca 32 000 dolarů, za následující tři týdny jen 5 000 dolarů. Tady už žádné updaty asi nepomůžou.
    • Overwatch
      Máš pravdu, zrovna tenhle Kickstarter od začátku úplně důkladně nesleduju, hra mě osobně zas tak neláká. Ale u většiny Kickstarterů je to fakt tak, že ze začátku dostanou hromadu peněz, pak se to hodně utlumí a posledních pár dnů to zase naskočí. A pokud tady budou pánové fakt dávat dobré updaty a vyvrátí všechna nařčení na jejich adresu, tak by se jim to povést klidně mohlo.
      • MickeyMutant
        Některá z nařčení se prostě a jednoduše vyvrátit nedají, i kdyby na to měli půl roku, a ne pár dní, A "dobré updaty" dávat nemohou, protože z té hry v podstatě nic nemají. Můžou si to tam na poslední chvíli nasypat sami, aby ten kickstarter obhájili, ale vzhledem k částce to stejně hlubší smysl nemá.
    • Raziel_cz
      Neverending Nightmares zbývala taky vybrat kupa peněz a naběhlo jim to snad v poslední hodině, takže tady bych fakt problém neviděl.
      • MickeyMutant
        Tady je situace jiná. On se právě ten druhý, třetí den kampaně spustil shitstorm, ze kterého se už nevzpamatovali. Lidi dokonce začali snižovat dotace, když je fanoušci a zbylí autoři Stalkera upozornili, že to celé hrozně smrdí. Takže si myslím, že to žádný update nezachrání a může přijít maximálně nějaká záchrana v poslední chvíli, kdy "záhadný cizinec" doplní požadovanou částku v jednom balíku.
        • Tu to je pekne vidiet
          https://www.kicktraq.com/projects/1577656602/areal/
          • MickeyMutant
            Jo, dík. Nebo tady.
            • MickeyMutant
              Mají štěstí, že ho žere svědomí za Krym a snaží se to aspoň těmhle pár Ukrajincům kompenzovat.
            • Tilwaen
              @Mickey: Jakého investora ještě potřebují? Vždyť je samotný tavaryš Putin pozval k sobě do Kremlu!
            • MickeyMutant
              Tilwaen: Ty peníze jim samozřejmě nepokryjou ani výdaje na kantýnu. Dělají to kvůli investorům, které má přesvědčit "vyhraný" kickstarter. To ostatně říkal i ten jejich náčelník Kim, takže to musí zajistit třeba i svépomocí. Jestli jim na to pak opravdu skočí nějakej nesvéprávnej producent, je už věc jiná.
            • Je to taka banda gasparov az mi je trapne za nich.
            • Tilwaen
              Tyjo, tak to dali. Ten den, kdy se to rozhodlo, jim tam dva backeři nadělili celkem 12 000$ - tomu se ale říká štěstí :-)
              Zajímalo by mě, kolik peněz do toho vložili sami a kolik skutečně vybrali. Vždyť se jim to takhle snad ani nemůže vyplatit.
    • No taky je ale obecnej fakt že nejvíc peněz projekt dostává na začátku a konci kampaně. Takže těch 50 hadrů klidně za těch šest dní dát můžou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit