Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crysis 1 kromě nádherné grafiky nepřinesl vůbec nic, takže asi tak. No a druhý díl, to nemá cenu snad ani rozebírat, prostě tragédie.
  • Bezchybne ? Az zacnes rozeznavat jabka od hrusek, tak teprve zacni psat do diskuzi. Jinak se tu budes jen ztrapnovat.
  • a viděls jak vypadá a jak se hraje Crysis 1, viděls co přinesl? viděls co BYL Crytek v tu dobu? a viděls co byl Crysis 2, a vidíš co JE Crytek dnes ? ... bohužel, pc gamimg JE mainstream, je to v dnešní době už jen pračka na prachy s nablýskanýma rádoby holyvůd efektama a super mega kůl záběrama. ale hry to už ve svém slova smyslu nejsou. EA se snaží ukopat si na světě v tomto byznysu téměř monopolní místo. a daří se jim to,protože polykají kvalitní a zaběhnuté značky se kterých dělaj tak možná jedině ZOMBIE. působí skoro stejně,ale uvnitř to nejsou ony.
  • Mám řešení pro všechny vaše spory. Prostě si tu hru nekupujte!!! Spolu s dalšími konzolovými sračkami. Ani se k nim nevyjadřujte protože i z negativní reklamy se dá vydělat. PC gaming není mainstream a nikdy nebyl. Není to pro každého. Hraní na PC je pro zábavu né jen pro zabití času nebo opuštění všední reality (odreagování, odbourání stresu...) Např.: Tomb Raidera 2 pochybuji že si pustí člověk který je vystresovaný a potřebuje se odreagovat. Pustí si CODko kde bude střílet hordy nepřátel jako rambo a u toho bude křičet: "vy kurvýý chcípněte všichni" a podobné věci. Každá věc má své místo a svůj čas. Není možné udělat univerzální věc pro všechny a všechno v jakékoliv příležitosti. Mobil nikdy nebude fotit jako samotný kvalitní foťák nebude přehrávat kvalitně (na úrovni) hudbu a video a další věci. A pro ty co to nevidí mrkněte na tohle http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU&list=PLF0D679E7BBB5FF6A&index=48&feature=plpp_video TOHLE JE DNEŠNÍ REALITA
  • *8* jaký to magický luk.. dostřel na 1500 metrů *1* *1* *1* Už jsem viděl i sniper zoom přidělaný na kudle takže se už ničemu nedivím.
  • jj je
  • Možná že si licencují ale zatím žádné z těch studií nevydalo žádnou pořádnou hru. Taky skoro nic nevyšlo ještě a do budoucna nic nějak nezaujalo.
  • přesně a spolu s S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
  • ano bohužel tvrdá pravda.
  • cool story bro
  • to by si nemusel ani tak. akurat by si si na novych dobre vyzerajucich hrach znizoval detaily a hral to v shito grafike. takto to musia hrat v shitografike vsetci....

    ale to je vedlajsie. ked je gameplay megasracka ani grafika nepomoze. a ked pride nova generacie konzol tak grafika sa zmeni to ano... ale srackovy gameplay ostane lebo ako videte to funguje. cim horsia hra, tym vyssie zarobky. cest vynimkam (rockstars, valve).

    zlata era pocitacovych hier je uz pase. uz to bude len horsie s prichodom iphonov a ipadov sa bude level debility posuvat do novych dosial nevydanych vysiek.

    najlepsie casy pocitacovych hier som si zacil. to ma tesi. panove... bylo mi cti s vami hrat. *huslicky a sup ke dnu*
  • in Valve we trust.
  • METRO 2033
    najlepsia FPS za posledne roky.
  • strasny shit!

    konzola jak maria. od ubohej grafiky (vypada to katastrofalne) az po este debilnejsi gameplay. toto by som nehral ani keby mi platili. vypada to este horsie nez dvojka a to je uz co povedat.
  • Však tvrdím že těžko zatím soudit jen hraju z not které vidím ;) ještě to neodsuzuju,budu rád když mi to srazí ve finále čelist.
  • True story :)
  • Několik LIKE s jedné IP to asi těžko lojzo ! Asi lidi semnou souhlasí a né jako s tebou. *3*
  • Ruku za to nedam,ale mam za to,ze hudba z traileru na promethea byla slozena primo pro nej,takze maximalne se nekde inspirovali.
  • KOnzole z toho jen čiší....
  • Ten luk měl "sniper nožičky" ..?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit