Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Hm hm..nevím. Z pre-alpha záběrů lze težko něco usuzovat, takže nespekulujme a vyčkejme. Ale žádný wow efekt se bohužel nekoná.
  • hele, Diablo 3 *1*
    • To bolí :|
  • It is better to die for the Emperor

    than to live for yourself!
  • TheGGG
    vypadá to strašně, od grafiky po frakce...
    • To je skvělé slyšet. Alespoň lidi, co to budou hrát, může hřát u srdce, že tam nikdy nepotkají tebe.
      • TheGGG
        ahaha... copak sem ti zase proved anonymku číslo 151254112...? Napsal jsem něco škaredého o omalovánkách?
        • Ale néé vůbec ba naopak? Tím, že tuhle hru nebudeš hrát dáváš nám, hráčům, naději, že nebudeme muset hrát s tebou podobným, hipstíku číslo !!1!! (to abych nepoškodil ten tvůj pocit výjmečnosti).
          • TheGGG
            neboj, já bych stejně hrál jen singleplayer anonymku---
            • W40k byl vždycky barevný. Lidé kteří chtějí "temnou realistickou grafiku" by si měli zahrát nějakou jinou hru.
            • Nah vzpomeň si na Battlefleet Gothic:armada. To taky vypadalo, že místo vesmírnených katedrál to bude vesmírný Las Vegas. A nakonec to je nelíp vypadající W40K hra co zatím vyšla. Intenzitu barev modelů a efetů bych neřešil, dokud nevydaj betu v poslední fázy vývoje.
            • No ja pre zmenu ggg suhlasim v co sa grafiky tyka...
              nerad sudim podla nekvalitneho videa ale graficky to posobi horsie ako 2 - pastelkove farby, prepisknute efekty, slabsie textury a ta krv....
              Viem ze je to pre-alpha ale skusenosti hovoria ze sa finalna verzia nebude az tak lisit...

              kde je gothic grim darkness?
            • Já vím. V singlu ti nenatrhne zadek každej 8-letej šmudla, co zrovna sednul za počítač. To by zrovna tomu tvému pocitu "vícecennosti" moc nepomohlo (teda, jsem slyšel).~~~

              Ostatně přestaň tady mořit chat, postováním něčeho co vidí všichni. Že je to trochu přebarvený? Ok, co se dá dělat. Na druhou stranu DoW bylo vždycky mod-friendly, takže nic co by nebylo do měsíce od vydání opravený. Sice taky úplně nemusím opakující se frakce, na druhou stranu SM a Eldaři jsou, vyjma chaosu, jediný, u kterých můžeš udělat slušnej příběh a fluffově to sedělo. Tau jsou omezený jen na svůj sector a mlátěj se výhradně s Ultramarínou, Dark Eldaři jenom rabujou a rapujou pro lulz, nekroni jsou vyzkratovaný faraoni z vesmíru a Tyranidi chtěj papat. Orkové se chtěj jen mlátit (a rabovat) ale ty jsou vtipný, takže kudos pro ně. *10*
  • Velky pocet jednotek? Podle traileru me to prijde stejne jako DOW II. Vcera jsem to rozehral...
  • Nechci být zase ten co všechno kritizuje ale... nevideli jsme velke bojište jen nejaky malý plácek jakoby vystrizeny ze singleplayeru, doufam že tam budou velke multiplayerove mapy, hra ma nedostatečný zoom, letecke jednotky opet neletají ale jen se vznášejí, grafika je nejaka kreslena.

    Doufám že stavení základny bude zpet. A jinak hru bych si v idealnim pripade predstavoval nejak takhle:
    https://www.youtube.com/watch?v=KzVlpUf7e5w
    • Jaké letecké jednotky?
      • falcony, mohly by létat výš a rychlej, jako na tom videu co jsem linkoval
        • Falcon neni letadlo, je to grav tank a standartně levituje nad zemí, tak má i pravidla ve stolním 40k, jen v Apocalypse bývala speiální formace ze 3 Falconů, kdy jsi je mohl na kolo přepnou do módu letadla
          • p.s.
            v kodexu stolni predlohy se nevyznam ale ted jsem vygooglil že Land speeder tempest muže dosahnout výšku i 100 metru a myslím že by to mohlo platit i pro falcony.
          • videl jsi to video co jsem linknul? proste se mi to líbí víc, napríklad pohyb Vyperu nebo Land speeder tempest. "Letaji" tam dost vysoko a rychle.
  • Musím říct, že jsem docela zklamaný. A teď mám na mysli grafickou stránku. Trailer byl naprosto parádní, se skvělou hudbou a teď vidím ten gameplay, jak všechno svítí a háže po mně prasátka skrz monitor. Z toho teda nadšený fakt nejsem, chtěl jsem temnou a drsnou válku.
  • http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-13-dawn-of-war-3s-new-art-style-explained

    cize v skratke ma to menej detailnu grafiku a art styl ako dvojka pretoze chcu dosiahnut lepsiu "Responsiveness"...

    to jeho odvovodnenie je tak absurdne ze je to az smiesne...

    whats next? DOW4 ako cista MOBA?
  • system kryti je pryč, staveni zakladny bude, ale asi nebudou stavebni delnici, zakladne pry nema sloužit na defenzivni učely ale jen na budovani jednotek.
    Vše ma pry sloužit rychlemu hrani, velkym bitvam a uživani abilit.

    Trochu to pripomíná mobu, akorát že tam ovladam jednoho hrdinu to nevím jak se bude dát zvládat ovládání tolik jednotek naráz...
    • ten duraz na utok byl uz v predchozich dilech...je to super, ale me to moc nevyhovuje
  • no mazec. Za mě prostě palec nahoru. Navíc to vypadá, že to bude tak trošku mix jedničky a dvojky, takže neztratíme hrdiny, ale bude to mnohem víc strategie, což pro mě znamená extázi na entou.... ani tak ne kvůli té strategické části, jako spíš zachování oné osobitosti hry s ponecháním hrdinů....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit