Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadhera, dufam, ze sa SquareEnix spamata a bude pokracovat aj v Legacy Of Kain serii
    PS: na Raziela tento tipek nema
  • TheGGG
    Škoda, jak se jinak o starý hry moc nezajímám, série s Kainem je vážně podařená. Drsná temná fantasy z dob, kdy ještě po světě neběhali přihřátí upíři a omalovánky. Navíc má slušný lore. To jsou věci co dnešní WoW generaci prostě nevyhovuje
    • To je nesmysl, mám rád obě tyto hry *3*
  • Morraw
    Tak o tomhle jsem vůbec ani nevěděl. A rozhodně to vypadá parádně. Moc bych si přál vidět pokračování téhle série v moderním kabátku. Na první dva díly s Kainem mám jen ty nejlepší vzpomínky :)
    Tak snad ten koncept úplně neumřel. Pořádná upírská hra zde chybí!
  • dr.gonzo
    rad bych pokracovani legacy of kain,ale tohle s tou puvodni hrou melo jen pramalo spolecneho.
  • Nevím, co se navážíte do v betě běžící hry Nosgoth. Je mi jasný, že fanoušci prastaré hry ze světa Nosgothu chtěli něco jiného, ale tak si holt čekejte dál.

    Nosgoth na poli svého žánru je dobrá hra, ačkoli má samozřejmě své mouchy (taky je v betě!). Tyhle odmítavé postoje jen proto, že to není ten váš žánr, mi příjdou liché. Nakonec se vsadím, že jste hru nehráli a ani se o ní pořádně nezajímali. Stačilo vám vědět, že to není pokračovatel předchozích her a hned nezájem a negativní hodnocení.

    Tvůrci současné hry Nosgoth měli udělat vlastní hru bez jména Nosgoth. Ta značka hře podle mě spíše ubližuje. Ale už tu ta hra je a já říkám, že je dobrá. Bohužel negativní ohlasy zklamaných čekajících na pokračování série tuhle hru velmi oslabí a nejspíše ta hra zapadne (taky proto, že vyjde Overwatch). Jaká škoda.
    • Nemyslím, že Nosghot zapadne. Na F2P FPS hru je kupodivu dost fair play, což je hodně velké plus. Je i vcelku vybalancovaná a má potenciál do dalšího rozvoje. Ke všemu je to trochu jiný styl než Overwatch, aspoň podle ukázek mi to tak přijde, a hlavně jiné prostředí. A co je nejdůležitější, Overwatch ještě nevyšel a kdoví jak dlouho to Blizzardu bude trvat :)
    • Nosgoth hrám a je to dosť dobré. Super atmosféra, asymtrický multiplayer, baví odomykanie vecí za hernú menu.
  • Achjo ještě jsem se pořádně nevzpamatoval ze zrušení world of darkness,která mohla být též dobrá hra a teď tohle :( Je to smutné kolik dobrých her nikdy nevyjde.
  • Raziel_cz
    Video jsem jenom proklikal, takže jsem úplně nepochytil motivaci upířího vraha se nějak vzepřít a využít k tomu člověka, ale oukej. To, jak se objevuje v herním světě a prudí, je zábavně schizofrenní. Samozřejmě je na hře vidět, že by potřebovala práci (hlavně, jak už se ostatně píše v článku, co se týče soubojů), ale vizuálně není zlá, nebýt těch animací jak z DARK. Jenom si říkám, jestli by Legacy of Kain bez Raziela a Kaina ještě bylo Legacy of Kain. Ačkoliv musím uznat, že ten název byl správně zvolený, aby se s ním dalo pracovat i po uzavření původní linie, větší radost by mi udělalo, kdyby to pojmenovali Nosgoth: Dead Sun. A eventuálně to vydali místo té multiplayerové trapárny. No ale to už je asi zbytečné řešit.
  • Krescz
    chtelo by to oziveni...ikdyz nepovazuji Nosgoth za spatnou hru tak se jako restart serie fakt nehodi *4*
  • kubi-wan
    Samozřejmě, že bychom tu hru rádi viděli! Místo toho nám do ksichtů hoděj takovej výmrd Nosgoth. *9*
  • firebug
    Těžko věřit, že to zařízli v tak pokročilé fázi vývoje - zvlášť když to vypadá tak dobře! Z videa mi to hodně připomíná Shadow of Mordor (nehrál jsem) a i ten soubojový systém vykradený z Batmana mi tu přijde podobný a ne úplně špatný. Stačilo by trochu zapracovat na plynulosti pohybů hlavní postavy a neměl bych problém uvěřit, že je to video ze hry, která má vyjít za pá měsíců... Velká škoda toho zrušení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit