Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento díl na mě velmi zapůsobil. Ze série Legacy Of Kain jsem hrála jen Soul Reaver 2, ale oblíbila jsem si ji tak, že jsem si doplnila mezery dějin Nosgothu z ostatních her alespoň s pomocí videí na Youtube.

    Poté, co jsem shlédla toto video, jsem zatoužila mít ji doma. Je moc velká škoda, že z toho sešlo, určitě bych si ji zahrála. Sice to původní prostředí Nosgothu nepřipomíná, ale možná po čase by se dovysvětlilo, co se dělo po LoK: Defiance, kam zmizel Kain a proč taková změna...

    Byla bych ráda, kdyby se SquareEnix rozhoupal alespoň k dokončení starých projektů a pak uvžoval, jestli ještě bude LoK i nadále, nebo ne...
  • Já nevím jak vy, ale tahle hra má rozhodně dobrý potenciál ohledně příběhu, který je aspoň podle mě nejsilnější stránkou celé série. Už úvodní zápletka, jak píši autoři článku, je více než zajímavá a opět může do nového děje přinést mnohé. Hrozně rád vidím transformace ideálů, charakterů a celkově pohledu postavy na její okolí. Teď už se nezbývá než modlit a doufat, že se k této hře někdo vrátí.
  • BoB.2
    Už to prostě nemá tu atmosféru spíš mě to připomíná Shadow Mana.
  • Vypadá to hrozně, ještě, že to zrušili.
  • k tým krídlam sa dostal nejak lacno. Ale pekne, takto nejak som si predstavoval hru za upíra.
    Skoky medzi sférami sa dajú robiť kedykolvek bez potreby použitia portálov. To je škoda, to na LOK malo svoje čaro. Ale išiel by som do toho
  • Proboha! Vzdyt vsechny tyhle konzolovy hry vypadaj stejne! Copak to nikdo z vas nevidi?! Vzdyt to mrskaj jak bata cvicky. Stejny uhly kamery, jedna cutscena za druhou, vizualne je to vsechno taky stejny a pak jeste ty QTE. Copak to nevidite?
  • morokura
    Nelíbí se mi to a myslim, že to Square Enix zařízli sice pozdě, ale správně. Nijak mi to Legacy of Kain nepřipomíná a kdybych to nevěděl z titulku, tak bych ani netušil, že se jedná o LoK. Prostředím, atmosférou ani přiteplenýma upírama se podle mě do LoK univerza netrefili. Navíc bez Kaina a Raziela? Ne, díky. Na pokračování čekam už od výborných a nedoceněných Defiance, ale radši se ho nikdy nedočkam, než aby vypadalo takhle.
  • Osobně se mi to (ta půlhodinka ze hry) nelíbí a jsem rád, že to nakonec zrušili. Legacy of Kain si zaslouží mnohem důstojnější pokračování
  • Nepodařené souboje ? Kua koukám srovnávám a vidím to stále jasněj ... Squenix trpí pod neschopným managementem , jinak si neumím představit kdo rozhoduje o tom , že zelenou dostanou generické slátaniny a pokračování sérií na které fanoušci čekají musí prznit "novým" masovým herním stylem . Profackovat a vyhodit ty děti z vedení , jinak to se Squenixem půjde jen dolů ......
  • Jack1947
    Nosgoth a Legacy of kain jsou hodně odlišné hry nechápu jak to někdo může vůbec srovnávat, nojo no kdyby se to jmenovalo jinak... nebyla to možná jen "tupá" moba. Já jsem poslední člověk co vůbec by obhajoval kdy F2P hry protože vím že to je zlodějna, akorát u Nosgothu se pláče na špqatném hrobě ano je to o upírech, lidech ale je to něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit