Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Tohle se mi právě hraje skvěle, z klasickýho Origins a jeho ovládání bych byl asi na dotykovym displeji spíš zoufalej (jasně, můžu si k tabletu připojit gamepad, ale proč to pak zas hrát na tabletu, když s gamepadem si to můžu zahrát na větší obrazovce na xboxu nebo PC)
  • michaliuz18
    vcera som si to stiahol ... je to fajn ale lepsie by bolo kebyze je skor normalny rayman origins na androidy a podobne dotykáče...toto je kratke, blbe,divne,aj ked ma to svoju pointu ale lepsie by sa to ovladalo komplet ako original hra a ne len tukat a mat nervy ze neskoro vyskocim alebo nezoberem vsetko alebo ze to nema ani cekpointy a tak...je to dobre ale na 9 bodov? kdeze
  • Veskoslav
    A můj telefon neí mezi podporovanými:(:)No budu muset oželet. A závidím těm, co měli možnost zahrát si:)
  • jindra.veliky
    Já radeji i za ty prachy koupil asphalt 7 a modern combat 3, ted to maj za dvacky
  • Odulin
    Jasný, tady není třeba nic moc dodávat. Mám dohráné všechny levely a všechno vysbírané a bylo to super. Fakt mě baví, jaká hratelnost jde vystavět na jednom tlačítku (poslední kapitola 2 tlačítka). Občas jsem se teda navztekal, hlavně v posledních levelech každé kapitoly, ale jinak to vážně nemá chybu.
  • montatatana
    nojo, tak ja to teda jdu koupit >_<

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit