Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 11 z 10!

    Všechny callofbattlefieldové světa, vyližte si p*del *5*
  • Za mně taky 10 bodů. Lepší plošinovka než kterejkoliv mario v historii. (tedy pro mě)
    • Mato1987
      Zahraj si Trine I a II :)
      • Trine je bezpochyby skvělá hra, ale tohle vážně nemá chybu.
        • Mato1987
          To potvrdzujem, Fínski vývojári hádam nevytvorili zlú hru, napr Max Payne, Trine, Flatout, Alan Wake, ale aj angry birds, trials či minecraft, všetko sú to nadmieru úspešné hry/herné série :)
          • Horst_Fuchs
            No zrovna Alan Wake byl co se hratelnosti týče dost slabý... Ty vysoký hodnocení opravdu nechápu.
          • A mají dobrou vodku a ještě lepší hudbu *14* někdy bych si tam chtěl zajet.
            • Mato1987
              Fíni majú viacej dobrých vecí, okrem iného aj pekné, inteligentné a múdre opačné pohlavie, čo sa o ženách zo strednej európy nedá povedať :)
        • Jack1947
          Trine super, teda respkt II. dil, tohle mozna bude i zabavnejsi.
          • Mato1987
            V Trine II páni z frozenbyte vychytali všetky muchy prvého dielu a stala sa z toho jedna z najlepších plošinoviek za posledné roky :)
  • Odulin
    Hrajeme s dcerkou a je to fakt pohlazení ve všech směrech.
    • saburo
      a kdo koho casteji zachranuje? *15*
  • Asi jsem jediný, ale myslím si že Origins byl lepší, byla tam větší rozmanitost světů, byla tam vidět návaznost s prvním dílem, bohatější soundtrack a dokonce i dějový zvrat, zkrátka celá ta hra byla jaksi komplexnější. Dost mi chyběly například treasure hunt mise. 8/10
  • Ristoro
    Vynikající hra. Naprosto souhlasím s hodnocením. Baví mě to mnohem více než některé mainstreamové blbosti. A mise, kde byl level udělaný tak, že tam hrál Spiderbait - Black Betty a hrálo to do rytmu s Raymanovými pohyby, byla zkrátka skvělá.
  • JazzJackrabbit
    Ještě bych chtěl dodat, že mě trošku mrzí, že všechny ty princezny co zachraňujete jsou jenom přeskinovaná Barbara. Přecejen jsou to všechno hratelné postavy, tak mohli alespoň malinko pozměnit animace. Možná bych chtěl po vývojářích moc, ale raději bych nechal jen Barbaru a k tomu třeba nějakou další zajímavou postavu než desítky v podstatě stejných postav. Jinak ale nemám hře co vytknout. Zatím :-)
  • Super hra. Koupi opravdu nelituju. Jen mám problém že se mi někde v menu a ve hře zobrazují černý fleky a v některých částech se seká což by nemělo PC na to mám víc než dostačující. Nevíte někdo co s tím?
  • JazzJackrabbit
    Ač velice nerad, musím konstatovat, že jak Origins tak Legends naprosto ve všem předčí i mého oblíbeného zeleného králíka. Tahle hra je tak audiovizuálně nápaditá a má vynikající hratelnost zvláště pak v coopu. S přítelkyní jsme u Origins strávili spousty hodin a u Legends se zatím bavíme ještě víc. Cena se může zdát někomu přemrštěná, ale věřte že za ní dostanete hodiny a hodiny skvělé zábavy.
  • Konecnee som sa dockal :)
    Zatial najlepsi bol pre mna: Rayman 2: The Great Escape
    Vsetky dalsie diely, neboli take... dobre.
    Ale konecne ma premozitela a vo velkom stile :)
    • kubi-wan
      Pod toho Raymana 2 se rád podepíšu.... hra s takovou atmoškou a hratelností už se dnes neurodí...
  • Skvela hra. Muzu doporucit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit