Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Obávám se, že by to nebylo zas tak dávno *15*
  • Veskoslav
    Jacku, já měl první konzoli v době, když si hovnu říkal papů.....
  • Jack1947
    Já je docela chápu vem si že si na cestách a těžko si tam vezmeš nějaký desktop, nicméně nechápu tu předraženost ale opět už se dají sehnat ntbky které zmáknou hry a nestojí tolik + externí grafika... nemusí jen ve vlacích třeba hodně cestují mimo a podlemě se trh bude vyvijet a ubude monster ale jsou tady 2 proti velká hmotnost a ne moc velká výdrž baterky i po letech.

    Zajímavé že ty jeden zarytej patriot PC master race a najednou po letech sis koupil jednu z prvních konzolí a zdá se ti dobrá ? co se to děje že by se něco pohnulo čertovy desky v Rusku podzemí ? Wtf *8*
  • Veskoslav
    5 kg? 75 táců? Když si koupím předražený Alza GameBox GTX1080Ti a k tomu ASUS ZenBook Pro. Dojdu na prakticky stejnou cenu s tím rozdílem, že mám ultrabook, který zvládne většinu nových her na střední detaily s váhou tak, aby to byla nositelná technika a dole pod nosem se mi válí herní stanice, která ten notebook naprosto rozdrtí.

    Nikdy jsem nechápal herní notebooky. Není to lehké, není to přenosné, většinou to hřeje jako parní lokomotiva, je to hnusné a robustní. Výhody notebooku snad mají být jeho přenositelnost, rozměry atd. Herní notebook je jenom o tom, vytáhnout z idiotů prachy. Protože kolik lidí hraje ve vlacích atd. na notebooku? Naprostá menšina. Ale ať si koupí každý co chce:) Trh je o tom. Dokud bude poptávka, bude i nabídka podobných monster.
  • Ta cena je brutální, mám o několik let starší ntb a stačilo jen za pár tisíc dokoupit 1070 GTX a mám vystaráno, toto bude určitě BGA a tedy žádný možný upgrade, za 2 roky tedy akorát na prodej za 30-35 tisíc.
  • Jack1947
    Přetaktování neznamená že tam je tlačítko TURBO" to měli i počítače před 30 lety *3*
  • KrPa
    Zápory: Jednořádkový enter

    make my day *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit