Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevýte náhodou už ty platformy ? *4*
  • system bojovek tekkena a streetfightera je uz miliardkrat prekonany, a nefunkcni.
    killer instinct je jedina ktera za to stoji. S tema juggler simulatorama uz bezte do pi** *10*
  • MAMRD- máš skoro pravdu že tekken se stává víc random ale když koukám na videa z EVA tak mi to přijde že random neexistuje akorát západ neumí moc hrát tekken,
  • Jack1947
    Hrál jsem asi až Tekken 3 - už tehdy jsem věděl že je bez konkurence... no a vydrželo mu to doted ( ten Tekken6 snad nikdo nepočítá) To je "vtipné" jak 2uspěšné série v 6 díle přesně propadli resi - Tekken coincidence? i dont think so.

    Co se týče HC, tedy pokud člověk nehrál poslední Mortal kombat to je něco jako DS pro masochisty... radší než Tekken tag DOA ta je přívětivější a mnohé odpouští.

    Tekken taky není žádná pařba na učení, prostě je to hodně o bušení do ovladače a hro vyhraj se. Potom to člověk většinou vzdá game over u bosse a jedeme zas a znovu. T7 snad bude zpátky u svých kořenů. Tedy čistokrevná bojovka.

    Lucky chloe lol? copk tam nepřibyli bizárnější postavičky tohle fakt někoho pobuřuje, japonská dívčia v japonské hře! jak si to kurna představují... to je debilita ne? *7* Nebo někdo odmítne hrát kvůli tomu že postava ve hře za kterou ani hrát nemusí je pro něj vrchol nevkusu a hlouposti.

    Ted jsem... si uvědomil koolik to je let lol 20 let. To je doba (pro nechápajicí tehdá mi byly všehovšudy 2roky) ale ne fakt 20let! toto letí. *8* *12*
    ten její sestřih (né výstřih) mi připoměl pohodové lollipop chainsaw že by stejná předloha?).
  • opravdu nechápu že stim má někdo problém mě třeba ta postava nevadí hraju tekkena už 15 let a nikdy jsem neměl problém s postavama, nakonec opravu přestane harada vydávat tekken na západě vůbec bych se tomu nedivil *3*
  • conflig
    Já třeba japonský styl rád vůbec nemám.. a proto pro mě byl tekknen tak skvělou bojovkou protože až do pátého dílu to byl takový pro mně parádní mix západu a východu, ale od 6. dílu je to pro mně jen další japonská "zhovadilost" (podotýkám pro mně, pokud mám někdo ten styl rád tak je asi opačného názoru)
  • Firingo
    No jo to je klasika skupinka ukřičených blbců se najde všude... Jak bylo řečeno nikdo by je přece nenutil za ní hrát takže nechápu proč s tím měli takový problém..... Já si radši zahraju ze ní než za nějakýho vypatlanýho, holohvýho svalovce s charismem šutru
  • Dřív by mi to asi vadilo, ale teď je mi to jedno, protože tahle série se už tak dost deklasovala.

    Osobně nepovažuju za normální abych hrál proti nemehlu, které neumí pořádně vykrýt mé útoky ani pružně reagovat na aktuální situaci, ale stačí mu jeden povodený úder, který mě dostane do vzduchu a pak jen do mé bezvládné postavy buší, bez jakékoliv možnosti na obranu a skoro mě zabije...

    Z téhle hry už se opravdu stalo jen honění za úspěšným "starterem" který má protihráče katapultovat co nejvýše, navíc mi přišlo vyloženě směšné, že se postava při dopadu na zem, zase odrazí jak od trampolíny...
    Je to fakt škoda že potom v takové hře vyhraje jen ten, kdo má štěstí na onen úder a pak mu stačí mít naučené jedno kombo, které stále točí dokola (pak po čase poznáte, že horší hráči mají ve zvyku hrát za Lawa a Hwoaranga, protože jsou schopní vás neustále zasypávat údery). Nejvíc mě štve že Tekken má to nejlepší ovládací schéma jaké v bojovkách kdy existovalo.

    Btw za Chloe bych až tak moc netruchlil, protože mi stejně přijde jako podivná míchanice Lili a Christie, ono už těch bojových stylů moc k použití není a tak bych se hned nutně nesoustředil na vytvoření nového charakteru (i když musím přiznat že přes počáteční skepsi jsem si např Miguela a Alisu nakonec dost oblíbil), ale spíš k aktualizaci těch starších...
    • Jack1947
      Mně tam hlavně hrozně štve, ten guard systém kdy defakto většinu doubojů člověk musel sehrát na block - pokud ne dostal se do problémů. (Aspon v Tag2) pořádná blbost.

      Něco podobného jak frustrující reversaly v WWE.. já myslel že se u her má člověk bavit né šprtat jak zdolat protivníka kterého by beztak snadno sejmul.
  • co je vsechno zapad/vychod v kontextu tekken 7 ?
    everopa bude mit taky modrookyho skina ?
  • maros.goc
    ta nova zena je len pre vychodny trh, na zapad sa nedostane...inak super text od Aleša!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit