Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela jasne je tam popsano proc ten verdikt soud vynesl. Proste americke pravo je nejak nastavene a s tim soud nic delat nemuze.
  • lebo take zakony na ochranu uz mas
  • bavíme se o ochraně spotřebitele a zákazníka obecně, o tom jak zabránit prodejcům v podvodech, když ti v krámě prodají láhev vína ve které bude ocet, půjdeš to asi vrátit, že? proč by to tedy mělo být u her jiné
  • babicky a pod??
    bavime sa este o EA a Battlefield? *1*
    btw, ti smejdi a babicky - babicky by uz mali byt zbavene svojpravnosti, bohuzial...ak to pride vekom ze clovek dementie, co ine je potrebne? postarat sa o starych ludi. vo vsetkej pocestnosti
  • já tu hru nehraji.. a tím padá i celý zbytek tvého pokusu a arguement. hezky den *4*
  • tak já hrál naposled Battlefield 2, to jen pro pořádek

    za druhé, pokud nevidíš, že současná legilslativa zdaleka nestíhá reagovat na změny v informačních technologiích, ba co víc, ani se k nim přiblížit, protože zkrátka žijeme ve světě kde se věci v informační sféře mění strašně rychle, zatímco změny v zákonech se dějí opravdu velice, velice pomalu a samozřejmě se vždycky najde nějaký vykuk, co té mezery mezi tím co je možné a co ještě smí využije, pak by ses nad tím opravdu měl trochu zamyslet.. a ano, lidi jsou hloupí, naivní, důvěřiví, ale to sakra neni důvod, abychom nechali "šmejdy" okrádat babičky a podobné špíny, právě naopak
  • Soud nesoud, Battlefield 4 byl první díl, který jsem prodal, abych se ušetřil zbytečných nervů s nedodělky a hroznou optimalizací. Bad Company 2 byl pro mě poslední kvalitní díl.. :-)
  • A proc si nepockal na launch, nepockal par tydnu a pak bys mel relevantni informace na kterych bys mohl stavet. Ze je reklama klamava? To je otazka nazoru splnili co v reklame ukazovali? Ze to bude FPS pro blbecky? No to splnili tak jaka klamava reklama? Ariel urcite taky neni lepsi nez vsechny bezne praci prostredky na svete, Studentska pecet taky urcite neni cokoladovejsi nez vsechny bezne cokolady na svete. To je preci soucasti dusevni vyspelosti kazdeho cloveka aby byl schopen tyto klamy rozpoznavat, analyzovat a podle toho se chovat. Nebo ty ses nesvepravnej?
  • Keyz
    Kvalitní verdikt. Je vidět, že to může dělat každý blbec. Tedy nějaká brutální reklama je OK, protože je pesimistická
  • obchodnik ta moze ojebat maximalne raz, nechapem ludi co po battlefield 3 kupia v prvom mesiaci battlefield 4, asi chcu byt ojebane, bohuzial
    a ked sa nechavas ojebavat jednou firmou pravidelne, asi je k tomu dovod *4*
  • neplete, pokud se jedná o lživou reklamu, jde automaticky o klamání spotřebitele, to nejsou dvě oddělné věci šmudlo *4*
  • ok, ty bys chtěl žít ve světě, kde tě může každý obchodník beztrestně ojebávat, možná (asi) se ti to ojebávání i líbí, ale, a budeš asi dost překvapený, většina lidí chce žít ve světě kde má zákazník zajištěná svoje práva
  • On si plete ocharanu spotrebitele, jako slabsi strany s diktatem debila co si neumi vybrat kvalitni produkt a pak se bude jeste soudit.
  • skor ty skus pouzivat hlavu, nemas ju len na nosenie, v tomto sialenom svete kde na kazdy prd je zakaz, vymyslat nove zakazy? to radsej odovzdaj obcianku, nech sa o teba stara stat
  • to je hloupost, proč rovnou tedy nezrušit všechny zákony na ochranu spotřebitelů, když si za to co kupují mohou sami? zkus občas použít mozek než něco napíšeš *3*
  • Mi nelžeme jenom lžeme o tom že nemůžeme splnit lži. *1*
  • a co tak nekupovat kazdu sracku co ti podhodia pod nos?
  • Já rozhodně ne. Mám Payday 2 + všechny díly GTA, dokonce bohužel i BF3, takže nepotřebuju další recyklát za plnou palbu *3*
  • Nevím no je to hodně dobrej argument *1* klamavý byl WatchDogs ale BF4 to je těžký říct.
  • potřebujeme novou legislativu postihující distributory co si zákazníky vytírají řiť.. a to tak že rychle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit