Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Klasické zametanie problémov a žalôb pod koberec, dva krát by som nepovedal, keby pani Zuzanka, teda sudkyňa nebola práve nejaká skorumpovaná mátoha.
  • Očekávatelné rozhodnutí. Osobně jsem si nemyslel, že soud rozhodne jinak a že jsem to celé docela sledoval.

    Američané strkají přehnaný optimismus a superlativy úplně všude. Taková je jejich kultura. Vše pozitivně, očekávat nejlepší, chovat se jakoby bylo vše nejlepší super skvělý. Tenhle přístup ale má svá nemalá negativa a občas se dostanou až za hranici přípustnosti a svým přístupem poškodí celý svět. Ne nadarmo největší hospodářské krize startovaly právě v USA a vždy to byly krize vycházející z přílišného očekávání a příliš pozitivního přístupu.

    Každopádně v téhle kultuře jsou důležitá jen jasně řečená čísla a oficiální účetní výkazy apod. Byl bych ale rád kdyby se to změnilo a kdyby byli jednou šéfové hnáni k odpovědnosti za své řeči, které bývají mimo realitu.
    • No ale vsak oni k zodpovednosti hnani mohou byt. Bude dalsi valna hromada nebo ne? Na te minule se nechali obalamutit, na te pristi se k tomu mohou postavit a zmenit vedeni. System funguje a naprosto chapu, ze soudkyne rozhodla jak rozhodla. Par blbu se nechalo ukecat a ted se najednou certej. Meli byt tak duchaplni a akcni, kdyz je tenkrat vodili za nos. Za vlastni blbost se plati. Chapu, ze v kontinentalnim pojeti prava by asi takovy rozsudek nebyl mozny, ale proto maj anglosasove ten system jiny. A rozhodne bych si nedovolil tvrdit ze horsi. V mnoha ohledech reflektuje prava obycejneho/maleho cloveka mnohem lepe nez kontinentalni skola. Ale to je diskuze spise na akademickou pudu.
  • No uvidíme kolik lidí si letos koupí BF Hardline? Komu není rady, tomu není pomoci. *6*
    • Já rozhodně ne. Mám Payday 2 + všechny díly GTA, dokonce bohužel i BF3, takže nepotřebuju další recyklát za plnou palbu *3*
    • *1* Nikdo, to ti můžu zaručit. Letos totiž žádné BF nevychází *2*
    • Uvidíš že spousta. *6*
  • to je genialni xD
  • faitheater
    Super, ja ten argument pouzijem tiez, ked sefovi v praci nieco naslubujem
    *1*

    "Sefe, ja som neklamal, ja som bol len prehnane optimisticky"
  • Magister_Peditum
    Takže EA bylo příliš optimistické, když tvrdilo, že hra alespoň několik měsíců od vydání už nebude stále ve fázi Bety? *15*
  • Á jé, to tady bude zas veselá diskuze... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit