Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč jsou na GAMES.cz poslední dobou psány recenze tak nečtivě? Obsahově je vše v pořádku, omáčka však zavání směsicí japonského koření Schichimi a francouzkého Estragonu, Tymiánu, a koření provensalského.

    Možná si právě lámete hlavu nad slovem Schichimi či nad významem celé věty vůbec. Kdo neochutná, nepozná a tudíž možná ani nepochopí. Ano a právě takto nějak se cítím jako čtenář recenzí na těchto stránkách.

    Má některý čtenář podobný názor jako já?
    • TheGGG
      Nevím, já recenze nečtu jen koukám na čísla, ale ty bys měl přestat sledovat Babicovy dobroty
      • Chudák už ti jenom vysí (máš pořád půl šestý co?) Jakej je to pocit když si potáhanej po ječmenu?
      • Ehm.. kulinářství není skutečně moje hobby. Tímto jsem chtěl dát jen najevo, jak mě čtení recenzí ztěžuje stylistické vyjadřování autora.
  • Hmm nuda nuda nuda ... ale manipulace s objekty v paměti , a rozdílné výsledky hmmmm .... a nakonec nuda .
    A to byl jen trailer :/ . Škoda na pobíhání v neinteraktivním městě nemám čas ...
  • repley
    No musím se přiznat, že mám odehráno asi 20% hry a už na mě dolehlo to co je v recenzi docela pěkně popsáno. Mám velice rozdílné názory na tuto hru. Co se vyprávění příběhu týče (manipulace se vzpomínkami), vizuálního zpracování a hudby, jsem na 100% spokojen. Ale co se týče bojových komb a soubojů obecně, tak to je děs. Komba jako taková jsou super, ale v soubojích je občas problém že Nilin útočí na špatné protivníky než bych si přál a komba mi jdou velice těžko rozjíždět. Časování jde víc ztuha než bych čekal (a není to tím že bych měl pomalé ruce) *3* . No a poslední věc je kamera. To je pro mě problém jak ... Nemohli nechat kameru na jednom místě s tím že se bude lépe rozhlížet na další postup! Uvidím jak to bude s příběhem a celkově s hrou dál, ale už teď mám pocit že hra je pro mě lepší průměr ... těch 7 by si zasloužila určitě a 8 maximálně kdyby vše fungovalo bez chyby. Toť můj skromný názor *5*
  • Games ma jeste porad kvalitni recenze ale co se tyka diskuzi to uz je fakt neco snad nejhorsi web pro diskuzi nekteri lide jsou fakt retardi...
    Hra je prumererna a zabavit dokaze
  • Shenkster
    V podstatě s autorem recenze souhlasím, ale dal bych o bod víc. Ta hra má obrovský potenciál a je to něco docela nového. Ty hrátky se vzpomínkami jsou něco neprozkoumaného. Bohužel trpí technickými nedostatky a kamera občas blbne. To by se ale dalo přehlídnout. Určitě to ale potřebuje další díl, aby se hra ukázala v tom lepším světle !
  • Autora clanku je mi po jeho precteni az lito, mnohem vic je mi vsak lito Nilin, a teto hry, protoze dle me si tak nizke hodnoceni nezaslouzi.
    Souhlasim s autorem, ze tam jsou glumove, starwars a take jsem hru popisoval jako kombinaci Mirrors Edge a DmC, ale narozdil od pisatele jsem se nudil "jen chvilemi"...

    V podstate si ale myslim ze to ze si autor clanku hru neuzil mohlo byt tim ze ji hral na PC... Ja po tom co jsem koupil xbox uz nechci hrat hry na pc, protoze jsem se u her take setkaval se spatnym ovladanim, nebo nepochopenim mechanik... Plno her ktere jsem na pc odehral a neuzil si je, dostali na konzoli uplne jinou tvara hlavne ZACALI DAVAT SMYSL...

    Konzolisti si dle me klidne muzou u Remember Me pridat 1,5-2 body...
    • Bwhahahahahahahahahahahaha!!??
  • Magister_Peditum
    Tady si prostě nevybereš. Jednou má hra moc nízké hodnocení, podruhé zas moc vysoké... *4*
    • a pritom je 6/10 hodnoceni prumerne *4*
      • janchor
        Nadprůměrné.
        • Jo jo, tak jako recenze Medal of Honor, kde se v článku píše v podstatě o podprůměrné a stejně dostal 5/10. Vaše recenze se tu málokdy potkají s číselným hodnocením, což by mi nevadilo, kdyby jste to zvládli obhájit...
        • TheSilverBoy
          pokud prumer berete 5 tak je to spatne.... zamyslete se...... aritmeticky prumer je ze secteme vsechny hodnoceni a vydelime jejich poctem coz urcite nebude pet ale vice asi tak 6,5 mozna 7
          ty rikas ze prumer je polovina poctu a to neni spravne
          • janchor
            Aritmetický průměr nemá s hodnotící stupnicí nic společného - herní produkce není co do kvality rovnoměrně rozložená + nehodnotíme vše, co vyjde.
            • TheSilverBoy
              ano ale nemuze brat ze prumer je 5 to je demence protoze takovych hodnocenych dosahuji podprumerne hry
              • janchor

                Reakce na příspěvek:

                Ne, to je realita našeho hodnotícího systému. Jestli jinde dávají mizerným hrám taková nebo maková čísla, tak je to čistě jejich problém, ne náš.
  • Takze zadny Oni se nekona jo :/
    • Nainstaluj Oni, zajdi na Oni Central Forum a stáhni si Anniversary Edition Installer. Přihoď pár modů a Hi-Tech (škoda ho...) zábava může začít.
  • Ta hra má některé fajn mechaniky, ovšem jinak je to vodení za ručičku skrz koridor. Navíc k dohrání hry na hard vám stačej palce u nohou. Důkaz http://cs.twitch.tv/manvsgame/c/2388176
  • Podla mňa, keby trochu popracovali na pozadí a interaktivite s NPC, tak by to pôsobilo omnoho lepšie. Nemôžem povedať, že by som sa nebavil. Možnosť zostaviť si rôzne druhy
    komb (liečiteľské, bojové, zosilnené) je vcelku tiež v pohode. A že je to okopírované? Čo je dnes už vyslovene originálne. Na každej hre by som našiel niečo, čo už bolo v iných. Je pravda , že tá posledná časť hry( vkanceláriach Memorize) je dizajnovo najslabšia. Na druhej strane možnosť zmeniť spomienky bola super. No a nakoniec vonkajšie priestory tie som si vzhľadovo vychutnal. Už aj kvôli tomu, že som veľký fanúšik komiksovej trilógie Enkiho Bilala: "Jarmark Nesmrtelných" z ktorej boli kulisy Neo- Paríža priam vystrihnuté.
    Za mna tak 7,5. Boli tu omnoho horšie hra adostali vyššie hodnotenia.
    • 13_11
      Myslíš „Trilogie Nikopol“.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit